Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Rasy

 Magmarowie

 

    Magmarowie - mieszkańcy świata Feo. Legenda głosi, że wyłonili się z wulkanu. Ich ojczyzną jest kontynent Chair. W żyłach tych czarnoskórych istot, które charakteryzują się nieprzeciętną siłą i nieugiętością ducha, płynie rozżarzona lawa. Armia magmarów stanowi ogromną niszczycielską potęgę i słynie z żelaznej dyscypliny. Jej wojownicy odznaczają się wytrzymałością i odwagą oraz ciszą się opinią doskonałych żołnierzy. W chwili stworzenia świata magmarom zostały nadane magiczne właściwości, których źródłem jest Ognista Różdżka.
Potężny Andelwan, główny nosiciel czarów i właściciel Ognistej Różdżki, zginął nagle z ręki zawodowego mordercy i nie zdążył przekazać swoim rodakom wiedzy o magicznych siłach. Sama różdżka - roztrzaskana w drobne kawałki - utraciła swą czarodziejską moc. Od tego czasu magia stanowi dla magmarów tajemniczą i niezbadaną siłę. Walkę z Chaosem magmarowie traktują jaką sprawę honoru. Pałają dziką nienawiścią do przedstawicieli rasy ludzkiej, których nazywają "słabeuszami z bladymi twarzami i wątłymi organizmami." Przekonani są o własnej nieugiętości. Wcieleniem magmarów jest wielki czarny smok Striagorn, stworzony przez boginię Szearę z energii tej rasy.

 

  

 

 

Ludzie

  

    Ludzie - mieszkańcy świata Feo, przez naturę obdarzoni rozumem, wolną wolą oraz ludzką mową. Żyją na kontynencie Ogrium. Wyróżniają się białym kolorem skóry. Z natury nie są co prawda agresywni i nie pociąga ich wojaczka, ale ze względu na konieczność uczestniczą w wojnach i odnoszą w nich nawet pokaźne sukcesy. Pod względem siły i strategii tylko armia magmarów jest się w stanie zmierzyć z armią ludzi.
Spośród innych mieszkańców świata Feo ludzie wyróżniają się wysoko rozwiniętym intelektem. W dziedzinie magii nie osiągnęli co prawda zbyt wiele, ale ich imponująca wiedza umożliwia im dostęp do tej nauki na tyle, że mogą zgłębiać sztukę magii i przekazywać swoją wiedzę na ten temat kolejnym pokoleniom. Armia alchemików, czarnoksiężników i znachorów, pochłoniętych studiowaniem okultystycznych nauk i kabalistyki oraz poszukiwaniem "filozoficznego kamienia", dzień i noc haruje w swoich laboratoriach, zgłębiając tajemnice magii. Walkę z Chaosem traktują ludzie jako swoją misję i najważniejsze zadanie. Nie propagują co prawda rasizmu, ale uważają, że magmarowie reprezentują niższy stopień rozwoju i istnieją tylko po to, żeby podkreślać intelektualną wyższość ludzi i wspomagać ich w walce z Chaosem. Wcieleniem ludzi jest wielki biały smok Erifarius, stworzony przez boginię Szearę z energii tej rasy.
 
 
Legenda: Wojna Smoków - Gra MMORPG


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych