Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Bractwo Czystości

O REPUTACJI

 

 

Dostępna: od 5. poziomu, konieczne są co najmniej 2 punkty doświadczenia zawodowego uzdrowiciela lub co najmniej 30 punktów doświadczenia zawodowego włamywacza i brak reputacji Złoczyńców. Święceń udziela ???????? ???????????. ??????? ??????????? ?????? ???? ???????: ???????? ???????? Norak Życzliwiec.

 

 

 

 

Opis: Bractwo Czystości zostało założone przez  Noraka Życzliwca w celu stworzenia imperium dobra i sprawiedliwości, w celu stworzenia świata, w którym ludzie będą dla siebie mądrymi i pomagającymi sobie braćmi i siostrami.

 

 

Bractwo ma swój własny "sztab" - Klasztor Czystości w  posiadłości Wirgold oraz  posiadłości Budrymach. 

 

 

 

 

 

Głównym zadaniem Bractwa jest walka ze Złoczyńcami,  którzy w swoich czarnych sercach hodują nienawiść oraz niosą ją w świat. Temu celowi służy zbiór "czarnych surowców", którym członkowie Bractwa nieustannie się zajmują.

 

 

 

 

 

Z surowców tych Złoczyńcy sporządzają dewastatory i urządzają mieszkańcom świata prawdziwe piekło na ziemi. Zebrawszy te surowce słudzy Bractwa przekazują je świętemu ogniowi oczyszczenia.

Proces zniszczenia tych negatywnych surowców związany jest z wydzieleniem określonej ilości emanacji dobra, którą członkowie Bractwa wykorzystują do sporządzania zwojów z błogosławieństwami:

 

 

Sporządzanie zwojów

 

Reputacja

Zwój

Efekt

Wymagania

Ilość zwoi do kolejnego medalu

Ilość emanacji do kolejnego medalu

do 50070 szt.

49*

3430*

do 100070 szt.

50

3500

do 2000

 

100 szt.

100

10000

do 3000


 
130 szt.

130

13000
 
 

 *biorąc pod uwagę fakt , że wstęp do Bractwa daje 10 pkt. reputacji

 

Zwoje z przepisów tworzone są w transformatorze lub przez graczy z zawodem czarodzieja także w innych lokacjach. Będąc w posiadaniu jednego z tych zwojów, sługa Bractwa zobowiązany jest go użyć dla dobra cierpiących. Za każdy dobry uczynek tego typu wzrasta reputacja sługi Bractwa o 10 punktów. Jeżeli zdobędziesz 1000 i 2000 punktów reputacji, będziesz w stanie sporządzać bardziej efektywne zwoje z błogosławieństwami, przy czym sporządzanie prostszych zwojów nie będzie miało już wpływu na wzrost twojej reputacji. 
Reputacja Bractwa Czystości będzie poza tym rosła każdorazowo o 30 punktów wraz z wzrostem Twojego doświadczenia zawodowego jako znachor.
Jak tylko reputacja osiągnie wystarczająco wysoki poziom, zyskasz zaufanie Bractwa i otworzą się dla Ciebie wrota największej świętości z świętości - świątyni. Tam ukryte są wszystkie tajemnice i sekrety Bractwa, między innymi najsilniejsze błogosławieństwa, tajemna magia apotropii oraz krzeszące polewki. Wszystko niezbędne jest Bractwu na jego ciernistej drodze walki z wszechobecnym złem!

 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 60 punktów reputacji.
 
Uwaga!  Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Zakończona misja « Wstąpienie do Bractwa Czystości »
 
 

 

 

 

NAGRODY ZA REPUTACJĘ

 

 

 

Nagrody dostępne w świątyni

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

1000

  

2000

3000

MISJA

 
 

 

 

Przy zastosowaniu czaszki Lirana powstaje dodatkowy efekt, którego siła zależy od poziomu Twoich umiejętności znachora:

 

Czaszka Lirana

 

Doświadczenie zawodowe znachora

Efekt

0-2

3-5

6-8

9 i więcej

 
 

 

 

 

Jeżeli nieoczekiwanie przytrafiło Ci się coś dziwnego, na przykład siedziałeś w karczmie, gaworząc z przyjaciółmi przy winie, i nagle, w przeciągu ułamka sekundy, ukazał się Twoim oczom sam Wielki Smok, oznacza to, że wybrał Cię do wypełnienia specjalnej misji. Przydarzyć może się to jedynie wojownikowi, który jest członkiem ???????? ???????????. ??????? ??????????? ?????? ???? ???????: ???????? ???????? Bractwa Czystości oraz znajduje się na 6 poziomie. Smok jest w tym wypadku zaniepokojony faktem rozprzestrzeniania się sił Chaosu nie tylko na ziemi, lecz również w świadomości wojowników. Wszystko to prowadzi do zamieszek i walk wewnątrzrasowych, co poważnie osłabia siły i zwartość armii. Skrzydlaty olbrzym wzywa w takiej sytuacji śmiałego wojownika oraz wręcza mu magiczny róg, ażeby ten mógł ukrócić podobne przejawy agresji w rzędach wojaków swojej rasy. Jeżeli w trakcie tej misji będziesz odnosić sukcesy w zwalczaniu zamieszek wewnątrz rasy, smok będzie je honorował, zwiększając moc rogu.

Po użyciu rogu, pojawia się on w plecaku  w postaci "promienistej kuli" i  nie zajmuje miejsca. Gracz może go sam usunąć jeśli sobie tego zażyczy, ponieważ pod jego wpływem  nie może korzystać ze zwoi ataku i kata. By pozbyć się efektu, wystarczy złamać "świetlną kulę" klikając na niej opcję „użyj”

 

Rogi pojednania

 

Rogi

Efekty

 

 

 

 

 

 

 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych