Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Bojownicy z Chaosem

O REPUTACJI

 

 

Dostępna: od 5. poziomu, konieczny jest dostęp do wyspy Fej-Go. Święceń udziela  strażnik Ruchlan oraz  kapitan Bachasza.

 

 

 

Opis: Bojownicy z Chaosem stanowią grupę śmiałków, broniącą świat Feo przed zgubnymi kreaturami Chaosu. Rdzeniem tej frakcji są odważni wojownicy Bachasza oraz Ruchlan, którzy zrządzeniem losu znaleźli się na wyspie Fej-Go w momencie, jak została ona zaatakowana przez siły Chaosu. Od tej pory trzymają oni wartę na awanpostach i wszystkimi siłami próbują powstrzymać inwazję wroga, ryzykując przy tym życie i stosując w walce wszelkie możliwe środki.

Z tym samym problemem zmagają się wielkie smoki Striagorn i Erifarius, które - stojąc na czele ras - sami wstępują na ścieżkę wojenną z Chaosem. Gotowi są oni sowicie wynagrodzić wszystkich bohaterów, którzy ośmielą się stawić czoła potężnym i krwiożerczym siłom Chaosu.

 

 

Zdobywanie reputacji

 

Polowanie na potwory

Wartość

Gung-samotnik

(1) do 500

Gung Do

(1) do 1000

Gung Wo

(1) do 1500

Gung Ho

(1) do 2000

 

 
 

 

Inwazja Chaosu Globalne wydarzenie, w trakcie którego zostają zniesione granice między rasami. Występuje raz w miesiącu. Wszyscy wojownicy świata Feo łączą siiły i bronią świat przed Chaosem, zostają też zniesione bariery językowe pomiędzy rasami. Szegółowy opis wydarzenia znajdziesz tutaj. W czasie tego wydarzenia, reputację dostają wszyscy walczący w grupie, która dostanie drop niezależnie od tego czy przeszli święcenia. Z przyzwanych potworów nie ma reputacji. Oprócz cząstek chaosu, mozna zdobyć reputację do 3000 z następujących potworów:

 

Udział w evencie "Inwazja Chaosu"

 

Zabicie

Wartość

(10) do 500

(10) do 1000

(10) do 1500

(10) do 2000

(10) do 2200

(10) do 2500

(10) do 2800

(10) do 3000

(15) do 3000

(50) do 3000

 
 

 

Wtargnięcie Chaosu: Pojawia się raz na 3 dni na wyspie Fej-go w tym samym czasie dla obu ras. Składa się z kilku etapów: powstanie Gungów, Profanatorów, generała, wielkiego Egnu i władcy Egnu. Przejście do koeljnego etapu wymaga całkowitego zniszczenia wymaganej liczby poprzednich potworów, jeśli przewidziany czas etapu się kończy wtedy kolejny etap nie następuje, a impreza się kończy. Potwory są zupełnie identyczne jak w Inwazji Chaosu "Inwazja Chaosu" i dodają reputację tak samo, metody walki również pozostają bez zmian.

Trybunał Chaosu:Pojawia się na Płaskowyżu Ciszy raz na trzy dni. Wydarzenie jest wspólne dla obu ras. Chodzi o to, aby w oknie polowania na płaskowyżu zaatakować i zabić Generała UjarMO, mogą pojawić się powikłania w postaci przyłączania się przedstawicieli wrogiej rasy do walki po stronie potworów. Po wygranej walce dostanie nam się głowa UjarMO wygnańca, którą można wymieć u Ruchlana bądź Bachaszy za 20 reputacji do progu 2000pkt. Mozna zdobyć także jeden losowy przedmiot:

 

,,,,3szt.

 

Przy użyciu kart Konlegret "Nadistoty" także mamy szansę by walczyć z UjarMO wygnańcem.

 

 

Trofea wojenne

 

Trofeum

Zdobywanie

Wartość

Poprzez zabicie Ujar Mo wygnańca.

(20) do 2000

Z małym prawdopodobieństwem poprzez zabicie

 Gunga Ho nadzorcy.

(10) do 2500

Z nikłym prawdopodobieństwem
poprzez zabicie Gunga Ho nadzorcy.

(20) do 2500

 
 

Uwaga: Trofea można zdobywać w walce ale można także dostać je na Aukcji lub w handlu.

 

 
 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 200 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Zakończona misja «Oczekiwana pomoc» lub «Oczekiwana odsiecz»
Dla 5 i 6 poziomów: Maksymalny wzrost reputacji do 2000
Dla 7 i 8 poziomów: Maksymalny wzrost reputacji do 2800
 
 

NAGRODY ZA REPUTACJĘ

 

Nagrody dostępne w zbrojowni

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

1000

2000

3000

Misja

 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych