Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Magowie bojowi

Mag wody Aguas
 

 Wieża Magów Bojowych

Czarodziej, który poznał tajniki magii wody, jest jej nosicielem w świecie Feo. Za pomocą zaklęć, swojej wiedzy i umiejętności może przyzwać żywioł wody, który pomaga mu w walce i broni przed wrogiem.

 
 

 

Mag światła Welt
 

 Wieża Magów Bojowych

Będąc nosicielem magii światła w świecie Feo i znając jej tajniki, za pomocą zaklęć i swoich umiejętności, może wezwać siły światła, które pozwolą mu pokonać wroga.

 
 

 

Mag powietrza Ju
 

 Wieża Magów Bojowych

Zna język wiatrów, wniknął w tajniki żywiołu powietrza, co pozwala mu wykorzystywać jego siłę w walce. Zna najpotężniejsze zaklęcia i tajemnice magii powietrza.

 
 

 

Mag cieni Ombre

 

 Jaskinia Magów Bojowych

Temu potężnemu magowi znane są wszystkie tajemnice i sekrety cieni. Zaklęcia magii cieni, którymi włada, mogą przywołać do walki moc cieni i w mgnieniu oka zniszczyć wroga.

 
 

 

Mag ognia Fajt

 

 Jaskinia Magów Bojowych

Nosiciel ognistej magii i główny uczeń władcy sił ognia. Jest w stanie spalić cały świat, wykorzystując najsilniejsze zaklęcia żywiołu ognia.

 
 

 

Mag ziemi Lend

 

 Jaskinia Magów Bojowych

To jeden z najpotężniejszych magów. Zna wszystkie sekrety magii ziemi, czego nie waha się wykorzystać w walce. Jest synem ziemi i nosicielem jej magii w świecie Feo.

 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych