Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Nejemnicy

Nieuchwytny Szu
 

 Stepowe Wiechy

Najemnik niegdyś potężnej organizacji, a teraz niewielkiego bractwa Skradających się Nocą. Wierny starym prawom i zasadom, na pierwszym miejscu stawia wierność regułom klanu, twierdząc, że najemnicy nie powinni się mieszać w zewnętrzne konflikty.
 
 

Mądry Finko
 

 Pustkowie Wyobcowania

Najemnik z bractwa Skradających się Nocą. Jeden ze starych członków niegdyś potężnej organizacji, wysoko ceni i przestrzega reguł klanu, twierdząc, że najemnicy nie powinni się mieszać w zewnętrzne konflikty.
 
 

Groźny Lloyd
 

 Kurhan Płaczu

«Szlachetny zabójca», najemnik klanu Kamienny Lotos, który kieruje się honorem i sprawiedliwością. Wysokiej klasy specjalista, znakomicie włada bronią, może wyśledzić i zlikwidować każdego wroga. Zabija za pieniądze, lecz jego zasady nie pozwalają mu pozbawiać życia słabych i bezbronnych.
 
 

Krwiożerczy Heu
 

 Góry Mroku

Najemnik z klanu Czerwone Topory , wyrachowany i pozbawiony zasad magmar-zabójca, dla pieniędzy zrobi wszystko. Członkowie bandy Czerwone Topory budzą strach nie tylko wśród mieszkańców kontynentu, ale również w morskich głębinach, gdyż «Topory» trudnią się, między innymi, porywaniem rusałek i sprzedawaniem ich bogaczom.
 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych