Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Smoki

 

   

 

Striagorn

 

    Ten olbrzymi, uskrzydlony smok został stworzony przez Szearę Poskromicielkę Smoków z energii rasy magmarów. Striagorn jest wcieleniem siły i ideologii tej rasy. Odznacza się surowym charakterem i wyglądem, przyprawiającym o dreszcz przerażenia. Języki płomieni, wydobywające się z ziejącej ogniem paszczy Striagorna, są w stanie zniszczyć wszystko w promieniu dziesiątków metrów.

    Za swój najważniejszy cel w świecie Feo Striagorn uważa walkę ze sługami Chaosu. Nie ma on osobistych wrogów i jest przywiązany jak małe dziecko do Szeary. Gotów jest poświęcić życie, żeby uratować przed zagładą świat Feo. Do swoich podopiecznych - magmarów - odnosi się dość obojętnie, nie obciążając zbytnio swojego smoczego mózgu myślami o losie powierzonej mu rasy. Nie odczuwa też nienawiści do swojego wiecznego przeciwnika - białego smoka Erifariusa, rozumiejąc wyższą konieczność cyklicznych pojedynków.

 

 

  

 

 
 


 

 Erifarius


    Stworzony przez Szearę Poskromicielkę Smoków z energii rasy ludzi gigantyczny, ziejący ogniem Erifarius przedstawia sobą spektakularne, zapadające w pamięć widowisko. Srebrzysta skóra smoka lśni na słońcu i zdaje się emanować dziwnym światłem. Erifarius jest wcieleniem systemu wartości i mocy ludzi. Odznacza się spokojną, czasami wręcz dobroduszną naturą, choć jest to nieustraszony i stanowczy wojownik.  
   Walkę za świat Feo przeciwko sługom Chaosu traktuje jako powołanie i cel swojego życia. Pasjonuje się poezją elficką. Do swojego czarnego przeciwnika Striagorna odnosi się z pobłażliwością, nie umalając co prawda zalet Striagorna jako wojownika, ale traktując go jako istotę na niższym poziomie intelektualnym. W stosunku do ludzi odczuwa szacunek, a oni odpłacają mu pięknym za nadobne. 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych