Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Wiedza tajemna

Wiedza tajemna jest kluczem do dodatkowych możliwości w grze. Pozwoli ci ona stosować niezwykle silne eliksiry i amulety oraz zbierać specjalne questowe surowce z nadistot.

 

Wiedza tajemna zakodowana jest w historycznych dokumentach, których należy poszukać w świecie Feo. Najczęściej kryją się one w stertach zmurszałych papierów, które można wytaszczyć z przeróżnych zakamarków starej biblioteki.

 

 

Historyczne dokumenty napisane są jednakże w starożytnych językach, które znają tylko najmądrzejsze głowy obu ras - mędrzec  Paneonik i  Flawiusz. Chętnie rozszyfrują oni przyniesione przez ciebie papiery i - o ile zawierają one jakąś nieznaną tobie tajemną wiedzę - wytłumaczą, o co chodzi.

 

  

 

Jak tylko poznasz tajniki wiedzy tajemnej, wolno ci będzie korzystać ze starej biblioteki, która znajduje się na wyspie Fej-Go. W bibliotece będziesz mógł kupować poniżej wyliczone książki.  W leksykonach zgromadzona jest wiedza o sztuce stosowania specjalnych eliksirów, natomiast podręczniki zawierają wiadomości dotyczące zbierania z nadistot surowców, które można wymienić u Dżagernautów na rtęć.

 

Leksykony
 

Wiedza
tajemna

Leksykony

Amulety i eliksiry

3

 

7

9

 
 

 

Podręczniki
 
Wiedza tajemna

Podręczniki

Surowce

MISJA

 *

4

6

7

8

9

9

 

 *

9

10

13

16

18

20

 
 

 


Traktaty
 

Wiedza tajemna

Traktat

Przepis

21

 
 

 

Uwaga! Ze zbieraniem surowców według podręczników związane są następujące osobliwości:

- Surowce są dostępne na wszystkich poziomach bez ograniczeń;

- Jeżeli znajdujesz się 2 i więcej poziomy od nadistoty, będziesz mógł przekazać dalej zbieranych surowców;

Grzyby schizki są wyjątkiem od powyższej reguły - można je przekazywać zawsze, aczkolwiek na wyższych poziomach rośnie prawdopodobieństwo natknięcia się na trujące egzemplarze.


* Surowców tych nie wolno przekazywać dalej.

 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych