Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Miasta

O'Delvais

   To stolica ludzi, zamieszkujących kontynent Ogrium. Położona jest w malowniczej dolinie rzeki Zarat, której bezkresne zielone dale zalane są jaskrawym światłem Mirrou. W architekturze miasta dominują ostre linie i budynki z białego oraz szarego kamienia. Przy głównym placu miasta wznosi się sakralna budowla, przypominająca swoim wyglądem studnię. Z historycznych przekazów wynika, że rozchodzi się tutaj o tajemnicze źródło magii ludzi. Przy ulicy Wiecznej położona jest Wieża Władzy z charakterystyczną, długą iglicą, na której powiewa flaga O'Delvaisu.
Wygląd miasta świadczy o tym, że jego mieszkańcy są estetami, niepozbawionymi zmysłu praktyczności. Choć miasto trwa w ciągłej gotowości do działań wojennych i odparcia ataku wroga, panuje w nim atmosfera raczej pokojowa.

 

  

Dartrong

   Miasto magmarów położone jest na kontynencie Chair u podnóża wulkanu Krwawy Potwór. Miejsce to dyszy śmiercią i napawa strachem, jak gdyby było zbudowane na kościach jakichś istot. Wysoki, nieprzystępny mur z czarnego kamienia odgradza miasto od świata. Fosa z rozżarzoną, ognistą lawą chroni je skutecznie przed napaściami wrogich armii.

Ciężka powłoka z ciemnych ołowianych chmur sprawia, że do Dartrongu nigdy nie docierają promienie słoneczne. Roślinność miasta to osobliwe drzewa o czarnych, jak gdyby wypalonych pniach, na których nie rośnie ani jeden liść. Jedynymi żyjącymi tu zwierzętami są nietoperze, które błądzą po ulicach Dartrongu, wydając straszliwe, paraliżujące duszę dźwięki. W powietrzu wisi złowieszcze napięcie i unosi się zapach krwi.
 

Legenda: Wojna Smoków - Darmowa Gra MMORPG 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych