Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Bywalcy karczm

Gliwens

 

�������

 «W gardzieli gurralda»

Właściciel oberży «W gardzieli gurralda», ten pełen radości życia magmar, wiele widział. Marynarze nie wypłyną w rejs, nie odwiedzając przed podróżą oberży Gliwensa i nie wypijając jednej, dwóch szklaneczek doskonałego piwa, które warzy osobiście sam właściciel.
 
 

 

Wykidajło Zawuriusz

 

�������� �������

 «W gardzieli gurralda»

Oberżysta Gliwens ufa, że ten niezwykły siłacz zdoła utrzymać porządek w oberży. Każdy niewygodny gość może znaleźć się za drzwiami. Wystarczy, że wykidajło zauważy coś niewłaściwego. Zawuriusz nie tylko bierze udział w wyprawach na ludzi, ale i często organizuje walki wręcz w oberży «W gardzieli gurralda». Sam także lubi w nich demonstrować, na co go stać.
 
 

 

Siniak
 

�����

 «W gardzieli gurralda»

Awanturnik i hulaka, nie ma rodziny i problemów, jest stałym bywalcem oberży, gdzie zawsze można go spotkać przy kufelku piwa w towarzystwie takich, jak on.
 
 

 

Polikarpycz
 

����������

 «W gardzieli gurralda»

Znany pijus i chyba najbardziej beztroski mieszkaniec świata Feo. Nie interesują go wojny i konflikty, żądze i szaleństwa. Oberża od dawna jest jego domem, w którym mile spędza czas nad szklaneczką piwa.
 
 

 

Lejla
 

�����

 «W gardzieli gurralda»

Znana kokietka, uwielbia spędzać czas w oberży, gdzie zapraszająco zakładając nogę na nogę, wypatrując kolejnej ofiary. Mężczyźni szaleją na punkcie Leili, choć trochę ich przeraża, gdyż uroda Leili bardzo często prowadzi do dziwnych sytuacji.
 
 

 

Nadzorca Pet
 

���������� ���

 «W gardzieli gurralda»

Uważa, że ma ogromne szczęście, przecież może zajmować się tym, co lubi. A konkretnie: hodować tararikony, organizować walki tych istot w oberży, a także demonstrować swoją wiedzę, udzielając rad mniej doświadczonym uczestnikom.
 
 

 

Poker
 

�����

 «W gardzieli gurralda»

Gracz, dla którego nie ma nieznanych gier, zarówno karcianych, jak i innych. Doskonała pamięć, wzrok budzący zaufanie, zręczne ręce – to wszystko pozwala Pokerowi żyć dostatnio, zajmując się ulubionym zajęciem.

 

 
 

 

Tułacz Linsej
 

�������� ������

 «W gardzieli gurralda»

Wędrowny rycerz, któremu jest za ciasno w domu, w mieście. Jego dusza dąży do poznania nowych ziem, istot. Przeszedł prawie cały świat, zajrzał w najciemniejsze jego zakamarki.
 
 

 

 

Piękna Mery

 

�������� ����

 «U Mery»

Właścicielka i kelnerka w oberży «U Mery», posiada silny charakter, nie jest ciekawska, z łatwością może uspokoić rozszalałych gości. Zawsze z fajką w ustach, robiącymi wrażenie bicepsami i nie mniejszą piersią, Mery jest jak karawela, dryfująca na przestworach swoich włości.
 
 


Wykidajło Mikluta

 

�������� �������

 «U Mery»

Ten krzepki młodzian pilnuje porządku w oberży Pięknej Mery i z łatwością wyrzuca rozszalałych gości na ulicę, aby ochłonęli. Mikluta może jedną ręką podnieść sporego kodraga, dlatego często bierze udział w walkach wręcz, które organizuje w oberży .
 
 

 

Opijus
 

������

 «U Mery»

Stały bywalec oberży, beznadziejny włóczęga, który po codziennym piciu w towarzystwie sobie podobnych, często nie może znaleźć drogi do domu. Niemniej jednak jest szczęściarzem, gdyż do tej pory nie padł ofiarą okrutnych potworów.
 
 

 

Chrypliwy
 

������

 «U Mery»

Stały gość oberży, niebieski ptak, którego nie interesują problemy innych mieszkańców świata Feo. Sensem jego życia jest wypicie kilku kufelków piwa w towarzystwie takich jak on pijanic.
 
 

 

Amelia
 

�����

 «U Mery»

Seksowna piękność, stała bywalczyni oberży. Jej pociągający wygląd i kuszące spojrzenie wielu mężczyzn przyprawia o bezsenność, lecz przesadna bezpośredniość i wyzwolenie często prowadzą do nieprzyjemnych sytuacji.
 
 

 

Nadzorca Raf
 

���������� ���

 «U Mery»

Jeden z miłośników walk tararikonów, którego uszczęśliwia to, że może pracować jako nadzorca, zajmować się hodowlą tych pająków bojowych i prowadzić niekończące się rozmowy o tararikonach. W końcu wie o nich dosłownie wszystko.
 
 

 

Szuler
 

������

 «U Mery»

Ten młody i bezczelny człowiek jest znanym na całym świecie Feo graczem. Jest mistrzem w swoim fachu, opanował technikę wielu gier karcianych i nie tylko, posiada pamięć absolutną. Gra – to sens jego życia i sposób na zarobek.
 
 

 

Tułacz Chowej
 

�������� �����

 «U Mery»

Tajemniczy pielgrzym, który całe życie wędruje po świecie, zniszczył niejedną parę butów, zwiedził dalekie strony, wiele przeżył, poznał niemało tajemnic Feo.
 
 

  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych