Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Uczestnik wielkich bitew

 O REPUTACJI


Opis:
Reputację Uczestnika Wielkich Bitew można powiększać, biorąc udział w międzyrasowych bitwach PvP. Dowolne starcie między rasami przeobraża się w Wielką Bitwą, jeżeli po każdej stronie nazbierało się po 10 graczy. W bitwach tego typu zabronione jest przywoływanie moroków. Na końcu starcia obie drużyny otrzymują punkty męstwa, przy czym każdy nowy uczestnik wpływa na wskaźnik przewagi jednej ze stron.


 

  

 

Jeżeli po każdej stronie bierze udział więcej niż 100 wojowników, Wielka Bitwa przeobraża się w Epicką. A jeżeli każda drużyna liczyć będzie po 400 osób, Bitwa Epicka przeobrazi się w Pobojowisko.
Biorąc udział w Wielkiej Bitwie, otrzymasz znacznie więcej męstwa niż w konwencjonalnych bitwach z przeciwną rasą, dzięki bonusowi z liczby uczestników bitwy. Nawet w przypadku porażki można uzyskać męstwo. Zwiększy się również reputację Wielkich Bitew.

  
 

Zdobywanie reputacji

 

Zwycięstwo

Porażka

Wielka Bitwa (7 versus 7)

Reputacja 10

Reputacja 1

Męstwo x2

Męstwo x1

Epicka Bitwa (50 versus 50)

Reputacja 20 Reputacja 5

Męstwo x3

Męstwo x1,5

Pobojowisko  (100 versus 100)

Reputacja 50

Reputacja 10

Męstwo x5

Męstwo x2,5

 
 Należy przy tym pamiętać, że reputacja Wielkich Bitew zostanie podwyższona tylko wtedy, jeśli będziesz mieć na sobie odpowienie uzbrojenie (zielone, niebieskie lub fioletowe), którego poziom nie powinien być poniżej poziomu postaci więcej niż 2 (tj. gracz 10. poziomu powinien być ubrany w zbroję zieloną+, na poziomie 9. lub 8., gracz 4. poziomu powinien mieć na sobie minimum wyższego uzbrojenia).
 

Wielkie bitwy różnią się od konwencjonalnych walk ograniczeniami:

W wielkich bitwach nie wolno używać żadnych amuletów przywołań i moroków. Na gracza uczestniczącego w Wielkiej Bitwie nie można także nasłać arsenałowych moroków napadowych oraz potworów nasyłanych za pomocą gałązki maliny i płatków kwiatów Wercydy. W bitwę mogą interweniować neutralne potwory zamieszkujące lokację, jeśli po stronie jednej z drużyn są już neutralne potwory, nowe będą dołączać po ich stronie.
Nie można włączyć się do wielkiej bitwy, jeśli jesteś ranny.
Obie drużyny w wielkich bitwach mają określony ciężar, który reguluje równowagę między nimi. Aby można było wziąć udział w wielkiej bitwie, całkowity cieżar wojowników twojej rasy w wielkiej bitwie nie może przekroczyć maksymalnego cieżaru drużyny, oprócz tego ciężar twojej rasy powinien być mniejszy niż maksymalna przewaga drużyny. Maksymalny ciężar drużyny i maksymalną przewagę drużyny zwiększa się, gdy do walki dołączy gracz o wyższym poziomie niż reszta uczestników w Wielkiej Bitwie.

 

Aby zdobyć punkty Reputacji Wielkich bitew, należy zadać w walce określoną ilość strat. Dla każdego poziomu ta ilość jest inna, minimalne obrażenia na dany poziom jakie należy zadać przeciwnikowi wyszczególniono w tabeli poniżej:

 

Wymagane obrażenia

 

Poziom gracza

Wymagane straty

7

800

8

1000

9

1200

10

1500

11 4000

12

4200

13

4400

14

4600

15

4800

16

5200

 
 

 
 
Wzrost reputacji jest również dostępny za pomocą przedmiotu Iskra Niebiańskiego Ognia. Oddać ją można postaci, która wydaje   reputację. 1 Iskra daje 100 punktów reputacji.
 
Uwaga! Obowiązują następujące ograniczenia na uzyskanie reputacji:
Od 7 poziomu i wyżej
 
 

 

NAGRODY ZA REPUTACJĘ
 

Nagrody dostępne w zbrojowni

 

Reputacja

Medal

Nagroda

500

1000

2000

3000

MISJA


 
  
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2018. Powered by My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych