Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryMarzec 2020
ponwtśrczwptsonie
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

NOWOŚCI W GRZE

 Egzotyczny jarmark28.03.2020 11:00

UPD: Wszystkie ograniczenia zostały zresetowane. Zerknijcie również na nowe towary!
 

Cóż to za nietypowy szum donosi się z placów jarmarcznych obu stolic? Skrzypienie giętego drewna, śpiewny dźwięk cięciwy, świst lecących strzał… Nie, to nie strzelanina z podstępnym przeciwnikiem, lecz kupujący sprawdzają działanie przywiezionego towaru. 

Uwaga: tym razem istnieje wiele rabatów do 25%!

 
Jarmark egzotyczna potrwa do 31.03 23:59

Udanych zakupów, wojownicy!
 Więcej (komentarzy: 17)

 Brylantowy Bandyta27.03.2020 17:00

W ten sposób, do 29.03 23:59 bandyta gra na specjalnych zasadach!
 
 
Tym razem uczestników czeka przyjemna nowość: prędkość naliczania jackpota została zwiększona dwa razy, а maksymalna wielkość jackpota została zwiększona do  999!

Nagroda za Jackpot:

1
 
Grajcie i wygrywajcie!
 Więcej (komentarzy: 0)

 Magiczna burza w Salach Tallara27.03.2020 16:01

Powietrze drży od ryku magicznych wiatrów. Szalejący żywioł zniekształca rzeczywistość, zmieniając zwykłe zasady gry... I tak oto  wściekłość pierwotnej energii dotarła do Sal Tallara, mieszając karty uczestnikom i otwierając przed nimi nowe możliwości!
 

 
Od teraz, aż do końca wydarzenia wszyscy uczestnicy bitwy w Salach przy wejściu otrzymają  Wściekłość Tallaara. Ten  efekt daje 100% odporności na ogłuszenia od fizycznych ataków.
 

 
Ponadto, otrzymywane fizyczne obrażenia nie będą zmniejszane podczas przebywania na bloku (natomiast zadawane obrażenia - będą obniżone, jak wcześniej).

Również przez cały weekend w Salach Tallara będzie działać niezłomność i podwójne męstwo!
 
5
 
Ale to jeszcze nie wszystko! Ponadto, gracz, który zakończy pole bitwy, na 1-m miejscu, otrzyma 5 Drogocenna kuta skrzynka, gracz, który zakończy pole bitwy na 2-gim miejscu, otrzymaDrogocenna kuta skrzynka i gracz, który zakończy pole bitwy na 3-m miejscu, otrzyma Drogocenna kuta skrzynka! Pamiętaj: możesz otrzymać tylko jedną nagrodę tego rodzaju dziennie. Na przykład, jeśli otrzymałeś nagrodę za 3. miejsce, nie możesz już otrzymać nagrody za 1., 2. lub 3. miejsce aż do następnego dnia.
 
Walczcie według nowych zasad! Niech burza stanie się silniejsza!
 Więcej (komentarzy: 9)


Magowie świata Feo nie zdążyli jeszcze przestudiować czarodziejskiej burzy, która uderzyła w pola bitew, kiedy okazało się, że podobnie silna burza wybuchła nad Starożytnym Płaskowyżem i Płaskowyżem Ciszy!
 

 
Jedyną, ale bardzo znaczącą zmianą, jaką burza wywołała w zwykłych zasadach bitewnych Starożytnym Płaskowyżu i Płaskowyżu Ciszy, jest niemożność nałożenia negatywnych efektów na wrogów na powyższych polach bitew! Ale obecność negatywnego efektu na postaci nie przeszkadza w przejściu!
 

 
Dostaniesz również Wściekłość Wojownika, jeśli teleportujesz się na Plato kliknięciem !
 
 
A żeby walki były jeszcze bardziej ekscytujące, w Sklepie premium rozpoczęła się wyprzedaż cennych użytecznych przedmiotów, która potrwa do 10:00 31.03.
 
Jesteście przygotowani na zmiany zasad?
Czy macie wystarczająco dużo odwagi i śmiałości?
 Więcej (komentarzy: 0)

 Brylantowe certyfikaty!27.03.2020 14:00

Brylanty to najlepsi przyjaciele! W Feo ta waluta pozwala nabyć wyjątkowe i bardzo przydatne dla każdego wojownika towary.
 
 
Obrońcy  Ogrium i  Chairu! Od teraz aż do 31.03, 23:59, macie możliwość zakupu Certyfikatów na 20, 50 i 100 brylantów u Certificates Merchant na terenach targowych​.
 
Uwaga! Przy sprzedaży Certyfikatów nie obowiązują zasady przekazywania wartości: sprzedawca ustala cenę w zależności od popytu na dany towar. 
 
Czasami aby coś korzystnie sprzedać,
trzeba coś kupić - nie przegap swojej szansy!
 Więcej (komentarzy: 2)

 Bitwy na Pradawnym Płaskowyżu27.03.2020 12:00

Odważni obrońcy  Ogrium i  Chairu! Wybiła godzina decydujących bitew na Pradawnym Płaskowyżu! Wielkie smoki wzywają ludzi i magmarów, by napełnili swe serca odwagą, mocniej ścisnęli broń w rękach i wzięli udział w walkach, od wyniku których, zależy zwycięstwo w tej wojnie.

 
 
Pod przewodnictwem  Striagorna i  Erifariusa wielkie armie dwóch kontynentów trzykrotnie w ciągu dnia przez 5 dni będą walczyć na Pradawnym Płaskowyżu. Każde zwycięstwo to demonstracja zjednoczenia narodu, jego siły i zdolności bitewnych. I tylko jeśli godnie przejdziecie przez wszystkie walki, jedna z ras zdobędzie tytuł silniejszej i tym samym udowodni swoją gotowość ochraniać Feo  przed wszelkimi przejawami zła.
 
Bierzcie udział w bitwach na Pradawnym Płaskowyżu! I niech wygra silniejszy!
 Więcej (komentarzy: 1)

 Wielka aktualizacja na żywo!25.03.2020 17:00

Dzielni wojownicy! Wszystkie prognozy astrologów, prorocze sny wróżbitów i wizje w kryształowych kulach są zbieżne w jednym: w najbliższym czasie w Feo nastąpią wielkie zmiany. Ważna aktualizacja do gry, o której mieszkańcy obu kontynentów od dawna marzyli, została wydana! Na razie wszystkie nowe treści są dostępne tylko w języku angielskim, wersja DE jest już wkrótce.
 
 
Co zostało dodane?
Najpierw wymienimy główne nowości. Tak więc, w grze pojawią się:
 
  • Reputacja Mistyka;
  • Medal «Kultu» reputacji Łowczych i Obrońców Tajlisimo;
  • Dwa nowe astralne bossy;
  • Przepisy dla wszystkich profesji wytwórczych;
  • Nowy legendarny pierścień «Jedność»;
  • Zwiększenie otrzymywanego męstwa;
  • Nowy turniej 1 vs1;
  • Połączenie serwerów.
 
Zasłona niewiedzy się rozwiała, Kontury zbliżającej się przyszłości stały się bardziej widoczne. Teraz przejdziemy do detali!
 
Zmiany są już na progu, wojownicy, – nie trzeba będzie długo czekać!
 Więcej (komentarzy: 74)


Magiczna burza, zniekształcająca rzeczywistość znanego świata, wybuchła na Spalonych ziemiach - i oznacza to, że wściekłość pierwotnej energii dotarła do Chaotycznych bitew! Szalejący żywioł zmienia zasady gry, i nikt nie wie, czy zdobędzie błogosławieństwo pradawnych bohaterów, czy zostanie ofiarą przekleństwa...
Od teraz, aż do końca wydarzenia na początku Chaotycznej bitwy, uczestnicy będą mogli dotknąć magicznego miecza poległego bohatera, pozostawionego wśród kamieni i piasku od niepamiętnych czasów... Śmiałkowie, którzy się na to zdecydują, otrzymają Dar Chaosu, który  w czasie bitwy, da wojownikowi niespotykaną siłę, albo ześle magiczne przekleństwo... I do czasu rozpoczęcia walki nie dowiesz się, do której strony przydzieli cię zmienny los!

Również przez cały w Chaotycznych bitwach będzie działać niezłomność i 2x męstwo!

11

Również tym razem otrzymasz 1 Mifrylowy klucz za 3 zwycięstwo dnia w chaotycznych walkach. a za 3 udział otrzymasz 1 Dziesięciokrotna drogocenna skrzynia!
 
Zaryzykuj - zdobądź Dar Chaosu!
 Więcej (komentarzy: 2)


Wojownicy! Wielu z was już od dawna walczy w Starożytnej świątyni i dobrze zna zasady tego starego pola bitwy. Ale dzisiaj stało się coś niesamowitego! Magiczne żywioły jakby zbuntowały się w głębi Świątyni, powodując prawdziwą burzę! To wzburzenie żywiołów zmieniło znane zasadydopóki trwa Magiczna burza w Świątyni Wybrańców, przy wejściu na Pole Bitwy  będziecie otrzymywać 10 błogosławieństw Dar mocy!
Zwyciężając w walce z innymi graczami, możecie stracić te błogosławieństwa. Jedno błogosławieństwo przepada za każdego wroga, który w wyniku wygranej walki przez twoją drużynę dostał od ciebie więcej obrażeń, niż od jakiegokolwiek innego uczestnika (podobnie do zasad naliczania reputacji Łowców trofeów).
 
 
Zasada ta działa przez cały czas obowiązywania niniejszej kopii Starożytnej Świątyni lub do zwycięstwa jednej ze stron. Za każdym razem, rozpoczynając bitwę w nowej Świątyni, będziecie znów otrzymywać dziesięć Darów mocy.
 
Również przez cały w Starożytnej świątyni będzie działać niezłomność i 2x męstwo!
 
21

Tym razem otrzymacie 2 Dziesięciokrotna drogocenna skrzynia za trzecie zwycięstwo dnia w starożytnej świątyni. Ponadto, otrzymasz 1 Talia kart za 3. Udział dnia!
 
Więcej o wydarzeniu można przczytać w interfejsie «Wydarzenia»,
w zakładce «Bieżące wydarzenia»
.
 
Nie traćcie czasu, spieszcie się zmierzyć w Starożytnej Świątyni, dopóki trwa Magiczna burza i doświadczajcie siły Darów mocy!
 Więcej (komentarzy: 0)

 Prace techniczne24.03.2020 12:45

Wojownicy! 24.03, 16:00 - 17:00 czasu gry, serwery gry zostaną zamknięte w celu zainstalowania aktualizacji. Ponadto pola bitewne zostaną wyłączone w 14:00.
 


Ramy czasowe mogą ulec zmianie, więc śledźcie nasze oficjalne wiadomości.
 
Przepraszamy za potencjalne niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.
 Więcej (komentarzy: 20)

Strony:   1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: »»   Następna strona

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1