Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryMaj 2017
ponwtśrczwptsonie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

NOWOŚCI W GRZE

 Bonus do płatności22.05.2017 13:40

Cenne brylanty, chłonące światło Mirrou wszystkimi swoimi ścianami, słusznie uważane są za najcenniejszą walutę Feo. Przed tym, którego kieszenie pełne są tych kamieni, otwierają się wszystkie drzwi, a kupcy z przyjemnością wystawiają najbardziej rzadkie towary. Ale teraz można otrzymać przydatne i ważne przedmioty za sam fakt zakupu diamentów, nie tracąc ani jednego brylka!
 
1.
wpłata
5 
               7.
wpłata
2.
wpłata
  8.
wpłata
3.
wpłata
1
333   9.
wpłata
151530
5050
4.
wpłata
2
  10.
wpłata 5
5.
wpłata
1500   11.
wpłata
6.
wpłata
3
  12.
wpłata
 

Wojownicy! Od tego momentu i do 29 maja doładując konto, w ramach nowej promocji, będzicie otrzymywać prezenty i nagrody! Ogólnie dostępne są 12 cennych prezentów, które otrzymacie kolejno za każde pojedyncze doładowanie konta na kwotę co najmniej  100 (tzn. wpłata większej kwoty nie daje żadnych korzyści - za każdą płatność będziecie otrzymywać nie więcej niż jedną nagrodę). Po otrzymaniu pierwszego prezentu, następny otrzymacie, dokonując nową wpłatę na potrzebną kwotę. I pamiętajcie, że same diamenty na te nagrody nie marnujecie!

 
Spieszcie się – ten bonus do płatności jest ograniczony w czasie bonus!
 Więcej (komentarzy: 0)

 Wielkie bitwy się zaczynają!19.05.2017 13:00

Wojownicy, przygotujcie swoje najlepsze ostrza, ubierzcie swoje najlepsze pancerze! Począwszy od teraz, aż do 22 maja uczestnicy wielkich bitew, niezależnie od miejsca ich powstania, otrzymają dwa razy więcej męstwa i dwa razy więcej reputacji!  

 

 
Walcz o swój kontynent!
Wielkie bitwy pokażą, kto rządzi w Feo!
 Więcej (komentarzy: 9)

 Brylantowe certyfikaty!16.05.2017 11:38

Brylanty to najlepsi przyjaciele! W Feo ta waluta pozwala nabyć wyjątkowe i bardzo przydatne dla każdego wojownika towary.
 
 
Obrońcy  Ogrium i  Chairu! Od teraz, macie możliwość zakupu Certyfikatów na 100 oraz na 50 brylantów w Sklepie Premium.
 
Czasami aby coś korzystnie sprzedać,
trzeba coś kupić - nie przegap swojej szansy!
 Więcej (komentarzy: 2)

 Karnawał masek15.05.2017 15:05

Byle tylko był nastrój do zabawy, a powód do świętowania zawsze się znajdzie! Tak uważają niestrudzeni wykonawcy i artyści, zabawiający publiczność Feo swoimi występami.


 

Piękna Nadziarka, która nie znosi nudy i smutku, oraz wesoły Szejmus, człowiek, który zamienił dostatnie życie na podróże z trupą jarmarkowych handlarzy, postanowili uradować mieszkańców    Ogrium i  Chairu inspirującym wydarzeniem – karnawałem!
 
Los Karnawału masek zależy od was i tylko od was!
 Więcej (komentarzy: 18)

 Wojny klanowe juniorów12.05.2017 15:27

Dzielni wojownicy!  Nadszedl czas, kiedy nawet najdrobniejsi członkowie klanow mogą wreszcie zmierzyć się ze sobą nawzajem i przynieść sławe oraz nagrody swojemu bojowemu braterstwu!


2 czerwca startują Klanowe Wojny Pierwszego Dywizjonu, i zapraszamy wszystkich pragnących zostać mecenasami wspołzawodnictw!

Włozcie serce w Klanowe wojny, a jurorzy bedą sławic wasz wkład dzwiekiem kling!
 Więcej (komentarzy: 4)


Dzielni wojownicy! Jako że, Organizator obchodów postanowił zwiększyć liczbę fajerwerków, więc musi zdobyć od wojowników więcej uczuć i emocji, aby przeksztalcić je w kolorowe fajerwerki.
 

Już w ten weekend będziesz mieć doskonałą okazję  do zaprezentowania swojej broni i technik wojskowych  w Chaotycznej walce!  Wykończ wroga błyskawicznym atakiem – - Twoja zbroja i broń zostaną poddane testowi na wytrzymałośćod 18:00 w piątek do godziny 12:00 w poniedziałek  w walkach nie będą im straszne uszkodzenia.
 
Życzymy udanych bojów i wspaniałych zwycięstw!
 Więcej (komentarzy: 1)


Wojownicy Feo! Miejscy kupcy ogłosili nadzwyczajną wyprzedaż ze swoich cennych magazynów, dzięki czemu będziecie mieli możliwość zakupu towarów w bardzo atrakcyjnych cenach - zapraszamy do Sklepu Premium!
Kupcy również wystawili na sprzedaż wspaniały towar –  Iskrę niebiańskiego ognia!
 

  Śpieszcie się, gdyż sprzedaż będzie się odbywać do 15-go maja!


 Więcej (komentarzy: 5)


Dzielni wojownicy Feo! Maj był miesiącem pełnym wrażeń, na wasze barki spadło nie mało kłopotów, lecz wy, jak zwykle, poradziliście sobie z nimi doskonale. Dobiega końca wydarzenie "Maj - majowy harmider" i teraz zapraszamy was do odwiedzenia na miejskim jarmarku sklepu z nagrodami, na które każdy wojownik może wymienić zebrane przez siebie żetony.
 
 
 Więcej (komentarzy: 5)

 Gwiezdny deszcz10.05.2017 14:00

Od czasu do czasu mieszkańcy Feo stają się świadkami unikalnego i niezwykle pięknego zjawiska – deszczu meteorów. Przez nocne niebo, oświetlone światłem gwiazd, przelatują ogniste meteory zostawiając za sobą błyskający ślad. Tego nie można przegapić! 
Dlatego zapomniawszy o śnie i odpoczynku, mieszkańcy miast i wsi wychodzą na ulice, przypiąwszy do butonierek Gwiazdniki – kwiaty, jaśniejące w ciemności, i rozkoszują się spektakularnym widokiem.
 
Następuje pora deszczu meteorów w Feo!
 Więcej (komentarzy: 3)


Kto by pomyślał, że do świątecznych fajerwerków na cześć dziesięciolecia będzie potrzeba tylu żartownisiów! Aby jubileuszowe sztuczne ognie były widoczne z dowolnego miejsca na świecie i barwnym widokiem mogli zachwycać się nawet mieszkańcy dalekich Wysp Wiecznego Chłodu, Organizator obchodów postanowił zwiększyć liczbę fajerwerków. A to oznacza tylko jedno: musi zdobyć od wojowników więcej uczuć i emocji, aby przekształcić je w kolorowe fajerwerki.Czarodzieje oraz magowie postanowili wesprzeć dzielnych obrońców Feo w starciach na Arenie, w Starej Świątyni Wybrańców oraz Krystalicznych Jaskiniach w ten weekend! Dlatego też od 18:00 w piątek do 12:00 w poniedziałek podczas starć na polach bitew zbroja oraz broń uzyskają niezwykłą moc i nie ulegną żadnym zniszczeniom! 
 
Wojownikom z pomocą przyjdzie magia! Wykorzystajcie tą przewagę, by niszczyć wrogów potężnymi ciosami! 
 Więcej (komentarzy: 7)

Strony:   1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: »»   Następna strona

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2017. Powered by My.Com B.V.
Impressum | Ochrona danych
1