Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryMaj 2018
ponwtśrczwptsonie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 April Update Preview

10.03.2017 09:45

W kwietniu nastąpi w grze kolejna aktualizacja. Przyjrzyjmy się części zmian, które nas czekają.
Konto premium
Posiadanie konta premium będzie zwiększać ilość męstwa, otrzymywanego w walkach.
 

W zależności od poziomu konta premium otrzymacie: 
 
Poziom
konta premium
Stały bonus
męstwa na
czas działania premium
«Szary» +5%

«Zielony»

+10%

«Niebieski»

+15%

«Fioletowy»

+20%

«Czerwony»

+25%

 
Szczególnie ważne będzie ono dla uczestników wydarzenia «Skrzyżowane miecze» i wojowników, przygotowujących się do nowego sezonu Klanowych wojen. Teraz walki za swój klan będą szczególnie korzystne przy posiadaniu konta premium!
 
Czas Rabować karawany

Od kwietnia w Feo «można rabować karawany»
! Sygnał do rozpoczęcia wydarzenia, radosnego dla wszystkich łowców cudzych fortun, da nowy Róg Rajderów. Wystarczy w niego zadąć, a na wrogim kontynencie rozpocznie swoją podróż karawana, załadowana cennymi towarami!

 
 

Karawana wyruszy z portu do stolicy, kolejno mijając trzy lokacje. W każdej z nich zatrzyma się na 40 minut, podczas których będziecie mogli napadać na Karawaniarzy, znajdując ich w trybie polowania. Niezależnie od poziomu napastnika, zwycięstwa zapowiadają niezłą zdobycz: złoto, rubiny, jarmarczne towary, drogocenne skrzynie i surowce do misji.
  
Własnych kupców grabić nie można, ale można ich bronić i otrzymywać za to monety i kupieckie znaki. W tym celu trzeba dołączyć do walki karawaniarza z rabusiami. Zarówno podczas ataku, jak i obrony, nagroda dostaje się temu wojownikowi lub grupie wojowników, którzy zadadzą najwięcej obrażeń. Róg Rajderów można zdobyć z niewielkim prawdopodobieństwem przy wzroście reputacji Myśliwych trofeów.
 
Nowe właściwości akcesoriów

Wszyscy wiemy, że w pełnym magii świecie Feo do zwycięstwa liczą się nie tylko oręż i pancerz, ale i wypełniona magiczną siłą biżuteria. Wraz z aktualizacją magiczne siły, określające właściwości wielu ozdób, zmienią się, dając więszości rodzajów biżuterii (mowa tylko o nowych egzemplarzach, nabytych lub otrzymanych w walkach od tego momentu) między innymi niezniszczalność:
Fioletowe pierścienie i amulety ze sklepu gnoma otrzymają właściwość niezniszczalności; 
Efemeryczne pierścienie i amulety gnoma także staną się niezniszczalne, przy czym otrzymają termin trwałości - 30 dni 
Pierścienie i amulety, które można zakupić za substancję Szass, także otrzymają właściwość niezniszczalności; 
Wszystkie pierścienie i amulety zielonego, niebieskiego i fioletowego rodzaju otrzymywane jako łup z potworów i nadistot, także będą niezniszczalne, jednak te, które można przekazywać, po pierwszym założeniu, utracą właściwość przekazywalności.
 

Oprócz biżuterii zmienią się także właściwości takich ważnych akcesoriów jak pasy: 
Efemeryczny pas gnomów otrzyma właściwość niezniszczalności i termin trwałości - 30 dni, analogicznie do efemerycznej biżuterii; 
Zielone i niebieskie pasy oraz szarfy, zakupione w sklepach, również otrzymają właściwość niezniszczalności.
 
 
Podkreślamy, że wszystkie opisane zmiany dotyczą tylko nowo zakupionych (lub otrzymanych w postaci trofeów z walk) akcesoriów. Akcesoria będące w posiadaniu wojowników w momencie aktualizacji pozostaną przy swoich starych właściwościach.
 

 
Przypominamy, że juz posiadane akcesoria możecie uczynić niezniszczalnymi za pomocą żywic. Co do nowej biżuterii i pasów, to, jak wynika z tekstu powyżej, prawie wszystkie od razu będą posiadać wygodną właściwość niezniszczalności.
  
Wzmocniona ochrona
 

Szeara postanowiła wspomóc Żołnierzy i Patrole na obu kontynentach. Obrońcy ci, podejmują się służby z nowymi siłami, z blaskiem w oczach i radością w sercach. I, oczywiście, wiarę w swoje siły i nieustraszoność zdobyli nie bez pomocy bogini: w darze od Szeary otrzymali nowe umiejętności i magiczne wyposażenie dla każdego Patrolowego i każdego Żołnierza w całym Feo. 

Nowe właściwości zaświatowych run
 
 
Od teraz Runa Gwiur z Zaświatów oprócz bonusu męstwa w walkach w Przełamach także zapewnia ochronę od zguby. А Runa Argur z Zaświatów nie tylko zwiększa odporność ale i chroni przed efektem utraty duszy.
 
 
Przypominamy, że Zaświatowe runy charakteryzują się tym, że ich siła przejawia się wyłącznie na krawędzi świata Feo - w Przełamach oraz na Dłoniach. W innych miejscach runy nie wykazują żadnej mocy. Dotyczy to także nowych właściwości.
   

Oto kilka z oczekujących zmian:

 • Maksymalny poziom postaci został zwiększony do 19 poziomu.
 • Esencji doświadczenia można teraz używać do 19 poziomu.
 • Udostępniono Dłoń i Południowe sklepienia dla wojowników 19 poziomu.
 • W Arsenałach udostępniono do zakupu przedmioty i oprawy dla wojowników 19 poziomu.
 • Wprowadzono nowe grupy poziomowe w Chaotycznych bitwach: poziomy 16-17 oraz 18-20.
 • Na Południowych ziemiach dodano nowe potwory z poziomów 18 i 19, w związku z tym rozkład potworów w lokacjach został zmieniony.
 • Przeprowadzono optymalizację procesu ataku na potwora. Zmiana ta w największym stopniu wpłynie na graczy z najwyższych poziomów, ponieważ ze względu na dużą liczbę parametrów ich walki mogły ładować się dłużej.
 • Potwory zabite za pomocą «Psiarni», od teraz zaliczają się do klanowych misji.
 • Zmieniono zasady wydawania nagród z maurynów i zarłogów 17 poziomu. Wcześniej wszystkie nagrody z podstawowych i przywołanych potworów wypadały z prawdopodobieństwem 50%. Teraz nagroda z głównego potwora wypada ze 100% prawdopodobieństwem, podczas gdy z przywołanego potwora spada tylko nagroda pieniężna. W ten sposób teraz, podczas polowania na te potwory za pomocą psiarni, nagrody będą wydawane ze wszystkich zabitych w niej potworów.
 • Teraz przy aktywacji map skarbu na czacie pojawia się nazwa miejsca ze skarbem. Kliknięcie na niej myszką pozwala automatycznie zbudować ścieżkę do lokacji za pomocą urządzenia;
 • Dokonano zmiany w układzie i wyświetlaniu cen i rabatów w sklepach.
 • Dokonano zmiany w układzie i wyświetlania przycisku «ustawienia» w interfejsie plecaka.
 • W zakładce plecaka «Rozmaitości» dodano grupę «Prezenty».
 • W interfejsie dodano możliwość sortowania misji według poziomu (typ sortowania można zmienić poprzez kliknięcie w specjalny przycisk w górnej części interfejsu misji)

Te i inne zmiany czekają na was podczas kwietniowej aktualizacji gry!

11. Askalon_666 10.03.2017 11:41
. Haemorrhage - nowe pasy i biżu ale wiele osób ma stare i te będą­ padały
12. RasTyson 10.03.2017 11:49
Przydałby sie areny 1 na 1:P
13. spartan117 10.03.2017 12:23
WKOŃCU nie będzie beczenia że pasy padną czy biżu, niema wymówki na to że­ brak jaj na stawianie na PB
14. Yaxuna 10.03.2017 14:34
ja mam pasek tytana stary .. powinna być możliwość wymiany starych pasów, ­ na te nowe niezniszczalne. Ci co "trafili' na lustrach po kilka­ worków z rubinami są deczko na +:D
15. -MAX3- 10.03.2017 15:20
kolejny upek kolejne lagi kolejne misje nie po polsku najpierw od tego­ powiniscie zaczac a potem wgrywac cos nowego bo znajac zycie dodacie kolejne­ misje po rusku i kolejne wieksze lagi w grze
16. -Attyla- 10.03.2017 15:22
wiem że to nie miejsce do tego ale może SZANOWNY PAN ADMIN W KOŃCU KLEPNIE­ ZGŁOSZENIE POWSTANIA NOWEGO KLANU!!!!
17. Angello 11.03.2017 22:45
az strach pomyslec jakie lagi dostaniemy w prezencie
18. MAŁY68 18.03.2017 12:05
Brawo nowe niezniszczalne pasy i biżuteria i brak niezlomki na dłoni bardzo­ poprawią uczestnictwo na nich :))
19. ig 19.03.2017 15:27
Zacznijcie lepiej od poprawienia ilości i odnawiania się mobów w lokacjach
Strony:    1 :: 2
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2017. Powered by My.Com B.V.
Impressum | Ochrona danych
1