Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gry



Marzec 2017
ponwtśrczwptsonie
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

NOWOŚCI W GRZE

 Bonus Tokens and Valor!

13.03.2017 15:30

UPDATE: True double valor and reputation bonus is prolonged till March 15!

 
Wojownicy, przygotujcie swoje najlepsze ostrza, ubierzcie swoje najlepsze pancerze! Począwszy od teraz, aż do 12:00 13 March uczestnicy wielkich bitew, niezależnie od miejsca ich powstania, otrzymają dwa razy więcej męstwa i dwa razy więcej reputacji!  

Jednocześnie zwycięzcy wielkich bitew, rozegranych w lokacjach, takich jak Płaskowyż ciszyMiejsce zagładyCmentarzysko statków, w nagrodę otrzymają item Rzeźbiony żuczek losowo od 3 do 12 sztuk. Jednocześnie wasze zbroje nie ulegną zniszczeniu w tych lokacjach..I nie zapomnijcie, że na Płaskowyżu ciszy wasze rany odniesione w boju, zostaną wyleczene od razu po walce.
 
Kolekcjonerów też zapraszamy do Sklepu Premium, gdzie znajdziecie Set of 60 Conlegret cards
 

Walcz o swój kontynent!
Wielkie bitwy pokażą, kto rządzi w Feo!

1. pluchcio 11.03.2017 18:09
czy mi się zdaje czy event nie działa tak jak wcześniej? :D
2. rybak 11.03.2017 19:43
na com. jest problem z repka proszę sprawdzić czy na naszym tonie występuje­ (gracz) http://warofdragons.com/forum/index.php?page=Thread&threadID=33648
3. pluchcio 11.03.2017 20:14
w nagrodę otrzymają item Rzeźbiony żuczek losowo od 3 do 12 sztuk.­ dostałem za wygraną 1szt, to w widełkach się nie mieści­ ;) po za tym nie ma mięcha x2
4. Cluuuuu 12.03.2017 12:25
Wspaniały event dla graczy z najwyższym­ poziomem: http://warofdragons.pl/fight_info.php?fight_id=330308819&stat=1&se­ rver_id=0 7 i 8 poziomów różnicy a oni bez przeszkód mogą dołączyć i­ zepsuć cały wysiłek drugiej strony. Brawo za zepsucie W/B
5. szczypior 12.03.2017 16:59
hexy tez powinny niknac po wyjsciu z płaskiego to by sie tam działo dopiero XD
6. Skorupka 12.03.2017 21:47
21:45 Nieustraszony wojownik michaellz [18] , wykazawszy się odwagą i­ determinację, sprawił, że rasę ludzi wygrał w wielkiej­ bitwie! we walkach 7-10 lvl... bez sensu. CHCE OGRANICZEN LVL!
7. pluchcio 14.03.2017 12:29
to jeszcze raz na weekend sale odpalcie, wtedy też były problemy z eventem ;)
8. ssayan 14.03.2017 13:32
tu sie musze zgodzic z >pluchcio< , nie bylo podwojnego miecha
9. pluchcio 17.03.2017 21:37
event z salami jest u nas też, tylko newsa ktoś musi zrobić bo lgacze znowu­ nie będą wiedzieli ze mozna skorzystać
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.