Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryCzerwiec 2020
ponwtśrczwptsonie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

NOWOŚCI W GRZE

 Klanowe wojny. Nowy sezon pierwszej dywizji!

13.05.2019 14:00

Dzielni wojownicy! Czy jesteście gotowi zmierzyć się z najlepszymi z najlepszych, aby bronić honoru swojego klanu i wyrwać zwycięstwo czcigodnemu przeciwnikowi? Nadszedł wasz czas! Niech wybuchnie płomień bitwy, ponieważ rozpoczął się pierwszy sezon Pierwszej dywizji Klanowych wojen!

Uwaga! Ten sezon jest wyjątkowy, ponieważ walczyć w nim o tytuł najlepszego klanu będą mogli gracze do 10-go poziomu!

Rejestracja na klanowe wojny jest otwarta, pierwsza walka odbędzie się już dzisiaj!W dalszej części informacji o Pierwszej dywizji, о której pisaliśmy w tej nowości, zapoznamy was z zasadami i nagrodami sezonu:

W walkach pierwszego etapu mogą brać udział gracze, znajdujący się w klanie co najmniej 2 tygodnie.

W walkach drugiego etapu mogą brać udział gracze, którzy dołączyli do klanu przed rozpoczęciem drugiego etapu i znajdujący się w klanie co najmniej 2 tygodnie.
 
Parametry pierwszego sezonu Pierwszej Dywizji Klanowych wojen:
 • Uczestniczyć mogą jedynie gracze poziomów 3-10. Aby złożyć wniosek i skutecznie rozpocząć Klanowe Bitwy:
 1. klan musi osiągnąć 2-gi poziom,
 2. musi być w nim co najmniej 10 graczy 10-go poziomu i mniej,
 3. co najmniej 6 z tych 10 graczy potwierdzi zaproszenie do Klanowej Bitwy.
 • czas ruchu w Klanowych Wojnach wynosi 12 sekund;
 • zasady kar za opuszczenie walk będą następujące:
 1. Brązowa liga - 3 Klanowe Bitwy z rzędu bez kary;
 2. Srebrna liga - kara będzie nakładana zaczynając od drugiej Z RZĘDU opuszczonej Klanowej Bitwie;
 3. Złota ligа - kara będzie nakładana za każdą opuszczoną Klanową Bitwę.
 • Klanom będą naliczane bonusowe punkty za prędkość zakończenia Klanowej Bitwy. Bonusowe punkty są obliczane jako procent od obecnej średniej arytmetycznej u spotykających się klanów i naliczane są im w równej liczbie:
 1. Jeśli czas bitwy wynosi do 180 minut, to zostanie naliczone 0,15% od u;
 2. Jeśli czas bitwy wynosi więcej niż 180 minut, to bonusowe punkty nie zostaną naliczone;
 • W sytuacji, gdy jedna z drużyn nie potwierdziła udziału w Klanowych Wojnach, bonusowe punkty nie zostaną naliczone.
 • Klanom będą naliczane dodatkowe punkty za zdobyte wyspy. Bonusowe punkty są naliczane klanowi, który przegrał Klanową Bitwę za każdą zdobytą przez nich wyspę. Rozmiary bonusu jest zwiększony i wynosi 0,4% od u przeciwnika

W nagrodę za pierwszy sezon Pierwszej dywizji Klanowych wojen liderzy klanów będą mogli otrzymać klanowe surowce. Lider klanu będzie osobiście wybierał, jakie surowce i w jakich ilościach są potrzebne klanowi, wymieniając specjalne certyfikaty na potrzebne surowce. Ilość certyfikatów zależy od ligi i zajętego miejsca.
 
Podział nagrodowych certyfikatów
Złota ligаod 6 do 10 certyfikatów
Srebrna ligaod 3 do 5 certyfikatów
Brązowa ligaod 1 do 2 certyfikatów


Każdy certyfikat można wymienić na zestaw jednego z surowców. Dostępne do pozyskania za 1 certyfikat:   1000,   1000,   1000,  1000,  100,   50 lub   25.
  
Informujemy również, że ogłoszono rozpoczęcie formowania nagrodowego funduszu!
Bazowy nagrodowy fundusz wynosi   5000. Po zakończeniu sezonu nagrodowy fundusz zostanie podzielony między wszystkie uczestniczące klany, w zależności od zajętego przez nich miejsca w ogólnym rankingu.

Możecie osobiście zasilić nagrodowy fundusz, występując w szlachetnej roli mecenasa konkursu! W tym celu zakupcie Skrzynię mecenasa w sklepie premium. Kupując Skrzynie mecenasa, będziecie za każdym razem zwiększać nagrodowy fundusz o  10.

Mecenas

Za pierwszy zakup Skrzyni mecenasa czeka na was legendarne osiągnięcie – Mecenas. Ponadto, w skrzyniach znajdziecie unikalne upominki, których nie można zdobyć w żaden inny sposób, i zestaw eliksirów na poziom!
Ale to jeszcze nie wszystko! Oprócz tego, za każdy zakup Patron’s Chest otrzymacie od 12 do  440 Moneta mecenasa. Wydać te monety będziecie mogli w namiocie wymiany, wymieniają monety na cenne nagrody:

 
I mnóstwo innych przedmiotów!

 
Aby historia nie została zapomniana, a wyczyny bractwa były widoczne dla każdej gapy, po ogłoszeniu wyników sezonu uczestniczącym klanom zostanie przyznany pamiątkowy prezent! Specjalne insygnia, wręczane w zależności od ligi i miejsca, udekorują informację o waszym klanie i opowiedzą wszystkim o waszych osiągnięciach w Klanowych wojnach.

 
Na podstawie wyników pierwszego sezonu, czeka was wzmocnienie klanowych totemów, zwiększenie otrzymywanego złota, męstwa i energii na 30 dni! Ale pamiętajcie, że siła efektu zależy od zajętego podczas sezonu miejsca.

 

    
Przypominamy, że uczestnicy bitew otrzymują cztery razy więcej osobistego męstwa i pięć razy więcej klanowego, а do tego po 2 Premiowe puzdra i 30 żetonów «Podpora klanu» za każde zwycięstwo! Także czterokrotnie zwiększa się męstwo, otrzymywane przez Własny cień, ekwipunek w bitwach nie ulega uszkodzeniu, а urazy leczą się natychmiast po zakończeniu walki.

Uwaga: ograniczenia za zakup towarów w Sklepie mecenasa u dowódców   Gidwera  Damirusa zostały zresetowane.
 
Nadszedł czas, aby pokazać, do czego jest zdolny wasz klan!
Niech zwyciężą najgodniejsi!

1. DoggyChowMein 13.05.2019 19:18
fajno:)
2. Arango 14.05.2019 07:44
Aja mam pytanie : czy w "normalnyvch" listopadowych klanowych beda czy­ nie beda mogli uczestniczyc gracze lvl 3-10 ?
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1