Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryPaździernik 2019
ponwtśrczwptsonie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Blask szczęścia

01.06.2019 15:00

Mędrcy, nieustannie strzegący  Studni Szczęścia i  Paszczy Fortuny w stolicach kontynentów, mają dobre wieści dla mieszkańców Feo. Okazuje się, że od czasu do czasu, ogień w Paszczy płonie jaśniej niż zwykle, a gładką powierzchnię wody w Studni spowija gęsta mgła. 

 
 

Każdy, kto w tym czasie wrzuci
1, 5, 1 lub 5 w te ołtarze losu, może doświadczyć uśmiechu fortuny i zdobyć prawdziwe nagrody: od prostych eliksirów do unikalnych zbroi. Nazywając ten cud Blaskiem szczęścia, mędrcy wzywają wojowników by nie przepaścili szansy zdobycia cennych darów, wydarzenie potrwa tylko przez kilka dni!
 


 

Wkrótce po zakończeniu wydarzenia wszyscy mieszkańcy Feo otrzymają specjalny prezent - Amulet szczęścia. Ale, jak wiadomo, fortuna sprzyja tym, którzy nie boją się ryzyka, a bogowie kochają szczodre ofiary. Dlatego rasa, której wojownicy wrzucili w Studnię szczęścia lub Paszczę fortuny więcej monet, może liczyć na Amulet Szczęścia. Jego magia pozwoli trzykrotnie doświadczyć błogosławieństwa bogów, przez całą godzinę zwiększa zdobywanie męstwa i złotych monet, oraz jakby tego było mało, zmniejszy ilość psujących się w razie śmierci rzeczy. Drugi Amulet Szczęścia, jaki otrzyma druga rasa, da podobne korzyści tylko jednorazowo.
 

Nie można przegapić takiej okazji! Jeszcze raz zwracamy uwagę, że tylko wymiany zwykłych brylantowych certyfikatów i specjalnych diamentowych certyfikatów o łącznym nominale 100 podczas aktywnej fazy wydarzenia "Blask szczęścia" pozwoli uzyskać dodatkowe nagrody ze Studni szczęścia i Paszczy fortuny!
 

 
 

Przypominamy, że u rasy, która nie była w stanie zwyciężyć  w poprzednim wydarzeniu,  wartość każdego rzutu do progresu wydarzenia zwiększa się o 10%. Na przykład, jeśli gracz takiej rasy wrzuci 1, to doda do dorobku swojej drużyny nie 100 punktów, a  110. Zauważcie, że na prawdopodobieństwo uzyskania nagrody lub jej jakość okoliczność ta nie ma żadnego wpływu.
 
Sprawdź swoje szczęście w  Studni szczęścia na placu О'Delvaisu i  Paszczy fortuny na Placu ognia i otrzymaj szansę, by zostać właścicielem cennych darów i unikalnych osiągnięć.


Poświęcając złoto i brylanty wyższym siłom, z niewielkim prawdopodobieństwem można otrzymać także platynowe talary. Talary pojawiają się jako dopełnienie zwykłych nagród, przy czym szansa ich zdobycia zależy od twojego poziomu premium.

Oprócz tego, teraz, wrzucając monetę do ołtarza losu, każdy bohater będzie mógł zdobyć punkty osiągnięcia "Łowca szczęścia" w przypadku uzyskania rzadkiego przedmiotu !
 

Dokładny czas przeprowadzenia wydarzenia możecie zobaczyć w grze w rozdziale Wydarzenia.
 
Nie przegapcie chwili, gdy Blask szczęścia roztoczy się nad Feo!
 

1. John_B 01.06.2019 15:53
I na pewno tym razem wygrają magmarzy :) To już jest nudne - chcecie dać­ równe warunki dajcie przelicznik z ostatniego eventu - 1g u ludzi to 0,35 g do­ eventu - inaczej cała ta zabawa w amulety szczęścia to fikcja.
2. -Vorthalen- 01.06.2019 17:41
17:39 Ofiarując garść monet wyższym siłom, czającym się w Studni­ Szczęścia na Placu O´Delvaisu oraz Paszczy Fortuny na Placu Ognia w­ Dartrongu, -Vorthalen- zdobył sobie ich przychylność i dostaje rzadką kartę­ do gry Konlegret!
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1