Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryLipiec 2019
ponwtśrczwptsonie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

NOWOŚCI W GRZE

 Zrodzone przez Chaos

03.06.2019 15:00

Powracający z polowania mieszkańcy obu kontynentów z drżeniem w głosie opowiadają o straszliwym przekleństwie, które dotknęło niektóre istoty w Feo i demonstrują głębokie rany, które pozostały na ich ciałach po spotkaniu z niespotykanymi dotychczas potworami.

 


Stwory te pojawiają się wprost z trucheł tylko co pokonanych potworów, nieoczekiwanie wyskakując z nich niczym straszydła z jarmarkowych tabakierek. Ataki dziwnych stworzeń, wywołały spore zamieszanie w wioskach i miasteczkach, doprowadzając i bez tego przerażonych inwazją Chaosu mieszkańców do rozpaczy.
 


 

Przywódca wzywa do działania w obronie świata, aby dać godny odpór znienawidzonemu wrogowi. Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов Gidwer i Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов Damirius zwracają się z apelem do wszystkich wojowników! W największym pośpiechu trzeba zdobyć istoty Chaosu i dostarczyć je przywódcom na Arenę, żeby władze mogły je zbadać.
 


 

Inwazja Chaosu tak bardzo zagraża światu, że sama Szeara postanowiła interweniować i pomóc mieszkańcom FeoPiękna bogini obiecuje wynagrodzić najodważniejszych wojowników Cząstkami Chaosu, z których można wykonać wspaniałe bronie i amulety.
 

Wojownicy, stańcie w obronie Feo! To będzie trudna walka!
Nowy etap wydarzenia na dużą skalę czeka na was!

 

- więcej o etapie wydarzenia w Bibliotece


1. Xenofonth 08.06.2019 18:15
PYtanie do administracji: czy kartki nagrodowe z tego eventu można przechować­ o następnego, czy też jeśli nie zostaną wydane teraz przepadną?
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by My.com B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych
1