Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gry



Wrzesień 2019
ponwtśrczwptsonie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

NOWOŚCI W GRZE

 Nagrody dla prawdziwych bohaterów

10.06.2019 15:00


Chaos pokonany! Straszliwym synom ciemności nie udało się zawładnąć światem Feo, siejąc na swojej drodze cierpienie i rozpacz. Mężni obrońcy Ogrium i Chairu odparli atak tych złowieszczych sił! To doskonały pretekst, aby rozpocząć święto!

 
W cześć tego radosnego zdarzenia u wojewody Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов Damirusa i Галерея изображений онлайн игры Легенда: Наследие Драконов Gidwera zostały otwarte specjalne sklepy, przeznaczone dla prawdziwych bohaterów.
 

 
Tutaj właśnie swoje zgromadzone w walkach kartki nagrodowe można wymienić na unikalnego wierzchowca, mroczne eliksiry i inne wspaniałe nagrody.
 

Do 23:59 17 czerwca w premiowym sklepie (zakładka specjalne przedmioty) będziecie mogli nabyć brakujące Nagrodowa kartka!
 
Cieszcie się wspaniałymi nagrodami, wojownicy. Zasłużyliście!
 

1. Black_Storm 10.06.2019 16:50
Teraz kazdy kto pojdzie wymieniac cząstki chaosu na biżuterie otrzyma­ przymusową pamiatke - dwie lub trzy siekiery chaosu :lol: , a powaznie to­ moglby ktos poprawic tą "losowość feo" ograniczajac np do jednej­ siekiery.
2. brontosaur 10.06.2019 18:17
chciałbyś :lol:
3. Black_Storm 10.06.2019 19:23
.. to chociaz osiag " łowca Siekier Chaosu" za 10 szt :lol:
4. Wardaddy 11.06.2019 20:58
A ja pochwale adminów za to, że tym razem można sporo kartek zakupić za­ goldy.
5. Cameron 11.06.2019 21:56
6x po 300 u mnie = 4x pierścień na ochronę, 1x amulet na ochronę i 1x­ siekiera. No cóż, a łudziłem się, że będę miał brakujący pierścionek­ do osiagu + zostaną mi cząstki na amulety :) Poza tym siekiera powinna zostać­ dodana rówież na 17 poziom, albo wyłączona możliwość stworzenia jej dla­ graczy 17+, bo ten przedmiot jest tyle wart na takim poziomie, za ile można­ sprzedać go z plecaka - 30 srebrnych monet.
6. Xenofonth 11.06.2019 22:54
Czy nie wydane kartki pozostaną do następnego eventu (który jak wiemy będzie­ nie prędko, ale kiedys będzie)? Czy może przepadną one na zawsze? Poprosze o­ odpowiedź kogos kompetentnego ;)
7. -Kalikon- 12.06.2019 11:09
Zawsze znikały w okolicy 1. sierpnia. Nie wiem czemu teraz nie ma tego w­ opisie.
8. John_B 13.06.2019 06:31
@Wardaddy, po co w takim razie robić eventy? wystarczy robić sklepy.
9. John_B 13.06.2019 06:57
Po co ostatni etap - odbiór nagród trwa 14 dni? zamiast tego o tydzień­ dłużej powinno być możliwe zdobywanie kartek i cząstek. Kupowanie nagród­ za bicie mobów na werkach psuje cały sens takich eventów.
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.