Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryPaździernik 2019
ponwtśrczwptsonie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Gorącej czekolady!

11.07.2019 17:00

Aktualizacja: ze względu na problemy techniczne wydarzenie włączymy innego dnia. Bądźcie na bieżąco z nowościami, aby dowiedzieć się, kiedy.

Właściciele oberż zapraszają mieszkańców Feo do skosztowania wyśmienitego przysmaku – Gorącej czekolady!


Przepis na zamorski napój przywiózł z odległej wyspy pewien kupiec, а Piękna Mery i Gliwens, gdy dowiedzieli się o zachwycającym smaku czekolady i jej użytecznych właściwościach, postanowili wprowadzić ją do menu.


Do przygotowania wykwintnego deseru potrzebne są egzotyczne ziarna kakaowca, aromatyczne pałeczki cynamonu i laski wanilii, świeże mleko i puszyste pianki. Ale skąd je wziąć? Pomógł tu przypadek! Tabory z tymi towarami, które przybyła na statku tego samego kupca, który przywiózł przepis, przewróciły się, a cała ich zawartość została zjedzona przez żarłoczne potwory. Przedsiębiorczy gospodarze postanowili wciągnąć wojowników w zbieranie składników, obiecując każdego, kto pomoże, poczęstować filiżanką cudownego napoju! Gorąca czekolada jest niezwykle pożyteczna: dokładnie na 1 godzinę zwiększa o 10% siły życiowe wojownika, który ją wypił, w pierwszej rozpoczętej w tym czasie walce.


Odnaleźć produkty można po zwycięstwie w walkach na polach bitew i w czasie polowania na potwory, których poziom jest niższy od twojego nie więcej niż o 1, równy twojemu lub wyższy. Można się wymieniać zdobytymi składnikami między sobą.


W czasie czekoladowego wydarzenia w sklepach stolic pojawią się słodkie czekoladowe prezenty. Zapraszamy do oberży «U Mery» i «W gardzieli Gurralda»!

O długości trwania etapu wydarzenia dowiedzieć się można w interfejsie «Wydarzenia», w zakładce «Aktualne wydarzenia».

Nie odmawiajcie sobie prawdziwej przyjemności - filiżanki gorącej czekolady!

1. Lisad 11.07.2019 18:16
Aktualizacja: ze względu na problemy techniczne wydarzenie włączymy innego­ dnia. Bądźcie na bieżąco z nowościami, aby dowiedzieć się, kiedy.
2. John_B 12.07.2019 10:49
wreszcie gra działa, dział techniczny kompletnie się niepopisał przy tej­ aktualizacji.
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1