Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryGrudzień 2019
ponwtśrczwptsonie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

NOWOŚCI W GRZE

 Sierpień - spotkaj się z przyrodą!

08.08.2019 14:00

Wodna dziewica zmęczyła się podziwianiem swojego odbicia wodzie, znużył ją też sierpniowy upał i nuda, więc oddała się marzeniom. Bezskutecznie próbowała na wszelakie sposoby poprawić sobie humor do chwili, aż pewnego razu spojrzała na złotą nić, która zdobiła jej ogon. Teraz przeżyła olśnienie! Akwarium ze złotą rybką!

 

 

To cudnowne stworzenie nie tylko cieszyłoby oko, ale też u wodnej dziewicy pojawiłby się pupil, któremu można oddać swoją troskę i ciepło, które zgromadziły się w sercu kapryśnej piękności. Mieszkanka wód połów złotej rybki ośmieli się powierzyć tylko wojownikowi, słusznie sądząc, że prości mieszkańcy Feo nie poradzą sobie z tym zadaniem. Oprócz tego, nowy pupil będzie potrzebował wspaniałego domku (Diamentowe akwarium) i pysznej karmy (Meszka), a zdobyć to wszystko wcale nie jest tak prosto.

 

 

Zdobyciem powyższego, wodna dziewica proponuje zająć się wojownikom Feo, obiecując oddać w nagrodę skrzynię, w której skryte jest potężne oręże rzecznego ludu i kilka drogocennych drobiazgów. W trakcie wykonywania zadań wojownicy mogą dodatkowo zdobywać inne przydatne przedmioty.

 

 

Sierpień - najwyższa pora by wyruszyć na ryby! Zarówno  Rusałka Sorena, zamieszkująca nieopodal wodospadu Lumiria, jak i  Ondyna Maeli z Fałszywej Zatoczki z radością opowiedzą wojownikom, dlaczego letni wypad na ryby jest tak wyjątkowy i jaką cenną rybkę można złowić w ostatnim letnim miesiącu.


Szczegóły znajdziecie w Bibliotece

Wyhoduj rybę, wojownicy!


Brak komentarzy do tej wiadomości.
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1