Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryLuty 2020
ponwtśrczwptsonie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

NOWOŚCI W GRZE

 Drogocenne skrzynie

11.09.2019 15:05

Specjalne drogocenne skrzynie i Drogocenne kute skrzynie oraz serdecznie zapraszają wszystkich, chcących kupić te niezwykłe towary, na miejskie Jarmarki Dartrongu i О'Delvaisu!
 

Wielu z was polubiło Dziesięciokrotna drogocenna skrzynia. Dlatego hanldarze postanowili ucieszyć was specjalną nowością. Kupcy wystawiają na sprzedaż piękną Pozłacana skrzynia! Jakie skarby są w niej ukryte?! Ta skrzynia jest prawdziwym rarytasem dla tych, ktorzy chcą otrzymać coś naprawdę cennego! Otwierając ją, znajdziecie od 1 do 3 rzadkich czy unikatowych rzeczy z listy nagród Specjalnej drogocennej skrzyni, oraz dużo kupieckich znaków. W Pozłacana skrzynia nie ma zwykłych czy dodatkowych nagród, a szansa otrzymania unikatowej nagrody jest aż o 70 razy wyższa! Oprócz tego, gwarantujemy, że każda taka skrzynia zawiera jedną srebrną podkowę (jeżeli, oczywiście, nie nazbierałeś jeszcze maksymalnej ilości), także twoja szansa by otrzymać złotą podkowę i Lucky Cerrador Statuette będzie o 70 razy wyższa!

 
Wśród cennych nagród, które możecie znaleść w skrzyniach każdego typu, również pojawiły się pewne nowości! Teraz możecie otrzymać Czarna talia «Dżoker» (przyzywa potężnych moroków) i Biała talia «Dżoker» (daje mocne bojowe błogosławieństwo), no i Piaski odnowienia, które są zdolne do kontrolowania samego czasu. Oprócz tego, teraz możecie otrzymać Bicz wyrzeczenia, jedyn cios którego pozbawia wybranego bohatera wszystkich niebojowych ochronnych efektów! Tym razem otwierając Specjalne skrzynki możesz otrzymać nowe unikatowe artefakty: Piaski odnowienia Czarodziejski obrus i Zwój Ulepszenia Magicznej Różdżki  Kto zostanie szczęśliwym właścicielem tych rzadkich i przydatnych rzeczy? Może ty, wojowniku?
 
 
W skrzyniach również można znaleść Iskra Niebiańskiego Ognia – części boskiego ognia, o opanowniu których marzą liderzy potężnych frakcji, czarownicy i same bóstwa. Wykorzystajcie tę wiedzę i przy okazji wymieniajcie dziwne artefakty na punkty elitarnej reputacji! A przy zakupie dużych partii skrzynek za brylanty bankierzy obiecują dodatkową zniżkę.
 
 
W jednej ze skrzynek mogą wam się trafić amulety unikalnych i potężnych wierzchowców: Cerradora, Alkanory albo nawet Nieukojonego Dżegura!

  
 
Skrzynie wypełniły sie tajemniczymi sferami, w których zawarta jest energia żywiołów przyrody. Jeśli zakuje się artefakt w magiczne okowy, to można stworzyć amulet o niezwykłej sile i z jego pomocą przywołać do walki potężnego sojusznika – ducha jednego z żywiołów przyrody, który stanie w walce w twojej obronie i będzie wściekle raził wrogów pradawną magią. Im więcej duchów będzie walczyło po twojej stronie, tym większa jest szansa na zwycięstwo. Jednak wygrać walkę uda się tylko wtedy, gdy prawidłowo ocenisz siły przeciwnika i możliwości każdego ze swoich widmowych sojuszników.
 

Co więcej, możecie w tych skrzyniach znaleźć rarytasową nagrodę: Certyfikat na cudowną broń. W zależności od swojego poziomu otrzymacie dokument, który pozwoli wam otrzymać broń odpowiedniej grupy poziomowej.


Jako nagrodę ze Specjalnych i Kutych skrzyń można otrzymać IV i V tomy kodeksu «Mistrzostwo ochrony». Pierwsze trzy tomy tego kodeksu można zakupić za Kupieckie znaki w Namiocie wymiany. Wszystkie z 5 tomów stale są dostępne w Sklepie premium.
 

 
Na dnie drogocennych skrzynek można również znaleźć wiele przydatnych przedmiotów: certyfikaty, medaliony przywołania pupili i amulety magów bojowych, zamknięte figury szachowe, bojowe eliksiry i inne cenne towary, а także znaleźć folianty «Masowe uzdrowienie» i «Pieczęć antymagii».
 

Jednak nie bez przyczyny skrzynie te nazywane są specjalnymi! Zamiast niektórych eliksirów przedsiębiorczy kupcy umieścili w nich Kupieckie znaki: i im większa skrzynia, tym więcej jest w niej żetonów.
 

 
W Namiocie wymiany za Kupieckie znaki kupić można Podarunkowe eliksiry lub Specjalne drogocenne skrzynie i uzyskać z nich jeszcze więcej korzyści! Także w Namiocie wymiany za Kupieckie znaki można teraz zakupić Mroczne skrzynie, Sakiewki z łyka i Lodowe worki.

 
Ponadto, od tego momentu, jeżeli weźmiesz udział w wydarzeniu, możesz dodatkowo otrzymać element kolekcji -  Lucky Cerrador Statuette . Zwracamy uwagę, że statuetka nie jest nagrodą, tylko z pewną szansą można ją otrzymać jako dodatkowy bonus. Po zebraniu wszystkich 6 statuetek, zdobędziecie możliwość zebrania Magic Lasso. Ten magiczny artefakt pomoże wam złapać i oswoić wyjątkowego wierzchowca Feo. CerradorAlkanoraNieukojony Dżegur, Niedźwiedź Polarny, Wściekły Pchad - każdy z tych wierzchowców może stać się twój, ty sam podejmujesz decyzję który.


Dodatkowo, otwierając Specjalne skrzynki możesz otrzymać czwarty fragment amulet Gromdraga i zbliżyć się do posiadania wspaniałego jezdnego zwierzęcia!
 

Dodatkowo, za każde 75 lub 150 wydane w Sklepie z Drogocennymi Skrzyniami, otrzymacie 65 Platynowych Talarów i JEDNA losowa nagroda, wymieniona powyżej.Zatem tak! Tylko do 23:59 13.09, każdy wojownik, który otworzy dziesięciokrotną drogocenną skrzynię lub Pozłacaną skrzynię, będzie miał szansę na otrzymanie dodatkowych nagród!


 
- O szczegółach czytaj w bibliotece
 
Drogocenne skrzynie będą dostępne w sprzedaży do 23:59 czasu serwera 13.09!

Obrońcy Feo, zdajcie się na los - nie zawiedziecie się! Kupujcie specjalne skrzynie i otrzymujcie cenne i przydatne nagrody! Niech skarby z tych skrzynek pomogą wam w drodze do nowych zwycięstw!


1. - WADERA - 11.09.2019 17:24
kurcze ja prosty czlowiek jestem, moze zmeczony troche. czytam opis z pozlacanej­ skrzybki tej za 35g z dolu : "Do 23:59 13.09 otrzymacie Zaklęty znak­ Władców losu i JEDEN z następujących nagród z 50% szansą (...)" to­ znaczy ze po otworzeniu skrzynki NIE rozumiem tego 50% :lol: odnosnie czego­ to jest ? Bo albo moj j.polski kuleje albo tlumacza.
2. - WADERA - 11.09.2019 17:25
achhh dodam nie wypadl znak i nie wypadl JEDEN z nagrod .... ;]
3. Septera 11.09.2019 18:29
to masz pecha. mi wpadły ale niestety niebieskie wezwania, to chyba pomyłka, w­ newsie sa fioletowe i ostatnio takie wypadały
4. rybak 11.09.2019 18:59
@Wadera Opis dotyczący tej skrzyni to mistrzostwo :)
5. koko6 12.09.2019 13:31
Też nie otrzymałem.... :/ a opis niby to gwarantuje...
6. brontosaur 12.09.2019 15:51
50% dotyczy niebieskich, fioletowych zleceń i fioletowej modlitwy
7. -KRYMINATOR- 12.09.2019 16:33
Dostał ktoś za wydane 150g to "Unikatowa Drogocenna Skrzynia"?
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1