Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gry



Październik 2019
ponwtśrczwptsonie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Legendarny ekwipunek

08.10.2019 15:00

Wojna ras w Feo nie zwalnia ani na sekundę. Każdy wojownik marzy o legendarnym („czerwonym”) ekwipunku — najlepszym na świecie! Do niedawna był sprzedawany tylko na jarmarkach i był wasz tylko przez pewien czas.


Radujcie się wojownicy, wszystko się zmieniło!
Od teraz legendarny oręż i zbroje będziecie mieć na zawsze!Macie więc szansę na uzyskanie wiecznego „czerwonego” ekwipunku. Tak samo jak ekwipunek Cudowny („fioletowy”), możecie go kupić za różne monety uzyskane w wydarzeniach.

+ + 2 + 30000 =

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ W BIBLIOTECE

Zebranie kompletnej legendarnej zbroi nie jest łatwym zadaniem. Najpierw musicie zdobyć legendarne odznaczenie potrzebne do wytworzenia przyszłej zbroi.

Dostępne odznaczenia:
Gdzie można uzyskać:
Hełm Drogocenna moneta gnomów
Naramienniki Zalustrzany Kamień Szlachetny
Naręczaki Certyfikat zwycięzcy turnieju
Kolczuga Złota moneta
Buty Żeton szewca
Napierśnik Weksel handlowy
Nabiodrniki Ogniwo łańcucha Ludial
Broń Certyfikat «Szkielet broni wojownika»

Potrzebna będzie też zbroja o niższej jakości („fioletowa”), kilka Iskier Ogni Niebiańskich i Ruda Erdur (dowiedz się więcej).

Bogowie wojny pomagają tym, którzy mają wspaniały ekwipunek, dlatego zawsze miejcie na sobie najlepszy zestaw zbroi.

Zbierajcie legendarne uzbrojenie!

1. -KRYMINATOR- 08.10.2019 15:15
Jakie super ceny tych szkieletów, na kirys 16lvl tylko 326000 weksli.
2. Doktor G 08.10.2019 15:36
Hmmm, wymianka na tą rude erdur podejrzanie podobna do wymiany z podroży­ handlowej... Ciekawe jak to na cenę surowców wpłynie
3. Grzybiarz13 08.10.2019 16:07
potrafi ktoś wypisać wszystkie lokalizacje gdzie można zdobyć te szkielety i­ rudę? Oraz u kogo?
4. Trivian 08.10.2019 17:24
te 2 iskry to do wszystkiego są czy się ilości zmieniają? i czy to że­ szkielety na broń znaczy że już u kowala nie będze opcji z prototypem?
5. Kevlarus 08.10.2019 20:13
Legendarny ekwipunek Nie dla biedakow :) nie ma co sie spinac :) na PB­ zapraszam jak daja nabijac mestwa troche a nie chowac sie po krzakach :)
6. - WADERA - 08.10.2019 21:35
teraz to dopiero ludzie beda sie kisic na niskich lvlach :lol: ciekawe czy te­ 99/1 bedzie sie dalo zamienic na niezniszczalny, w przeciwnym razie daje mu pol­ roku zycia robiac pvp
7. -KRYMINATOR- 08.10.2019 21:48
Za takie kosmiczne ceny, to te sety powinny być niezniszczalne po prostu. W­ innym przypadku to czysta kpina z graczy jest.
8. szczypior 08.10.2019 22:06
/kevlarus dobrze gadasz niechowajcie sie magmarusy stawac na pola niezłomka­ jest mozna sie potrzaskac XD
9. John_B 09.10.2019 12:25
podróż handlowa? a co to takiego? ostatnia w kwietniu była :)
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.