Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryCzerwiec 2020
ponwtśrczwptsonie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

NOWOŚCI W GRZE

 Magia Zwierciadeł

06.11.2019 10:00

Droga do krainy sobowtórów i odbić wydawała się być na wieczność zagrodzona niezmąconymi taflami luster. Niespodziewanie jednak, gwiazdy ustawiły się w takim porządku, który umożliwił rozszczelnienie granic pomiędzy światami.
 
 
Wyjątkową szansę bez zwłoki wykorzystały zalustrzane duchy, które od wieków marzą o zawładnięciu całym złotem wszechświata. Nie trzeba jednak obawiać się wtargnięcia obcych armii - duchy po prostu zaproponują wojownikom hazardową grę. Oddając im jedną złotą monetę, będzie można zdobyć jeden z unikalnych przedmiotów, jakie duchy przyniosły ze sobą zza luster i których nie zdobędziecie w inny sposób.
 

 
Za udział w wydarzeniu możesz otrzymać niepowtarzalne rzadkie nagrody, jak również inne dotychczas dostępne. Zwróć uwagę na to, że nagrody zostały dodane w celu zastąpienia cennych skrzyń, których prawdopodobieństwo zdobycia, od tej chwili, jest znacznie obniżone, jednak będzie możliwość ich otwarcia w trakcie wydarzenia.
 
 
Ponadto można zdobyć: Tarcza, którą można założyć wraz z narzędziem wydobywczym, zwiększając poziom życia i szansę na pomyślny zbiór oraz zdobycia dodatkowych surowców, jak również  Rękawice Wydobywcy, Foliant «Bestialska siła» i wiele innych.

 
Duchy w grze postawią również zwoje zwiększające do maksimum poziom waszych przetwórczych i wydobywczych profesji i manuskrypty dające magicznym różdżkom siłę działania dwa razy dziennie! 

Dar drugiej strony lustraNagroda za nagrod? - lustra mnie lubi?!Bogacz z ?aski lusterOd?amek z drugiej strony lustraNie ?a?ujcie kamieni, duchy!Dar drugiej strony lustra
 
Starania przyniosą wam nie tylko wymierne korzyści, lecz również chwałę!  Nowe osiągnięcia czekają na was za otrzymane nagrody gwarantowane i Zalustrzane kamienie szlachetne, wygrane u duchów. Kamienie z nagród gwarantowanych jednak nie będą brane pod uwagę.
 

 
Biorąc udział w wydarzeniu, istnieje szansa na zdobycie elementu kolekcji - Szczęśliwa statuetka Alkanory. Zwracamy uwagę, że statuetka nie jest nagrodą, lecz można ją zdobyć z pewnym prawdopodobieństwem w trakcie wydarzenia. Po zebraniu wszystkich 6 statuetek będzie możliwe stworzenie Magiczny arkan. Ten magiczny przedmiot pomoże ci złapać i oswoić prawdziwą bestię Feo. Cerrador,  Alkanora,  Nieukojony Dżegur, Niedźwiedź Polarny, Wściekły Pchad - każdy z tych wierzchowców może stać się twój, ty sam podejmujesz decyzję który.
 

 
Za udział w wydarzeniu możecie dodatkowo otrzymać elementy unikatowych kolekcji – fragmenty zwierciadła i szczęśliwą statuetkę Alkanory. Zwracamy uwagę, że elementy kolekcji nie są nagrodą, ale z pewnym prawdopodobieństwem można otrzymać je dodatkowo. Zebrawszy jedną kolekcję możecie oswoić prawdziwego wierzchowca lub zdobyć jeden z rzadkich artefaktów świata Feo.
 

Oprócz tego, biorąc udział w wydarzeniu możecie zdobyć czwarty fragment amuletu Gromdraga, a także otrzymać punkty potrzebne do wykonania osiągnięcia "Polowanie na szczęście"! Koszt jednej gry  50 srebrnych monet.
 
Nowe gwarantowane nagrody:
 
Teraz możecie kupić Zalustrzana skrzynia w Sklepie Premium! (w zakładce Promocje). Pamiętajcie, że otwarcie skrzyni nie wpływa na wasze postępy w grze w Czarodziejskie Zwierciadła. Możecie kupić nową skrzynię za  złoto lub  diamenty.
 

Skrzynię możecie zakupić do 8 listopada, 23:59.
 
Czas trwania akcji można sprawdzić w zakładce Wydarzenia w grze.

Spieszcie sprawdzić swoje szczęście w grze z duchami zza luster! Pamiętajcie, że wydarzenie «Magia zwierciadeł» nie trwa wiecznie!

1. -KRYMINATOR- 06.11.2019 14:06
Mogliście dać przynajmniej 10x mniej tych skrzynek za złoto, w stosunku do­ skrzynek za bryle. A nie żydzicie po 2 sztuki.
2. Altarie 07.11.2019 09:16
Szkoda, że postęp w skrynkach resetował się z poprzedniego eventu... ehh :)­ nawet żebyście dali reset skrzynek, po 4 skrzynki na event... to trzeba 5­ miesięcy na dobicie do 999... marzenia :P
3. -KRYMINATOR- 08.11.2019 15:19
Wygląda na to, że tym razem chyba nawet nie odświeżą za goldy :D
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1