Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gry



Listopad 2019
ponwtśrczwptsonie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

NOWOŚCI W GRZE

 Walka z władcą nieumarłych!

08.11.2019 13:00

Ludzie i magmarzy! Czarnoksiężnik nastaje na waszą wolność, a nawet na życie - dajcie mu więc zasłużony odpór!
 
Walczcie z nieumarłymi, nie dając odpocząć waszym wiernym ostrzom! Od dziś dostępne są dla was nowe wydarzeniowe zadania:
  • «Martwi właściciele zatopionych statków» (wydaje Akwariusz co 20 godzin, dla graczy poziomu 6+);
  • «Naruszenie prywatności» (wydają Leśny i Jeziorny pustelnik co 8 godzin, dla graczy poziomu 11+)
     
Szczegóły wydarzenia w bibliotece
 
Nieumarli zostaną zatrzymani, a ich władca - pokonany! Do walki!

1. John_B 08.11.2019 13:10
A gdzie misja u Salamandry? (wg kalendarza eventu miała być dostępna 7­ listopada)
2. -ORION- 08.11.2019 13:30
Kikimora Furracia u niej mialo być od wczoraj i tez nie ma
3. Lidaro 08.11.2019 14:16
mają 24h poślizgu :)
4. John_B 08.11.2019 14:49
wczoraj uruchomili październik to nie wiadomo ile to mają poślizgu i w­ którą stonę :) (a kalendarz eventu też jakiś "ruchomy" - trzeba­ screeny robić bo nie wiadomo ile razy się jeszcze zmieni)
5. Raging 08.11.2019 20:37
Nie sugerujcie się kalendarzem z mentorów. Misja u Kikimory/Furracji będzie­ dostępna 10 listopada.
6. John_B 09.11.2019 16:58
@Raging - sugerujemy się kalendarzem z bibiolteki gry - ale widać dla­ administracji jest to kalendarz ruchomy (a dopiero co był zmieniany)
7. John_B 09.11.2019 16:58
http://warofdragons.pl/info/library/index.php?obj=cat&id=10096&page=2
8. John_B 09.11.2019 16:59
nawet według tego zmienionego kalndarza są już trzy zaległe misje
9. CZARODZIEJKAA 10.11.2019 20:10
ktos zna aktualny kalndarz misji?
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.