Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do grySierpień 2020
ponwtśrczwptsonie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

NOWOŚCI W GRZE

 Nowa porcja dawnych przemyconych towarów!

09.01.2020 13:00

Wojownicy Feo! Wspólnicy przemytników rozsiewają plotki, że w ręce Gluma i Czygryka ostały się rzadkie i cenne przedmioty, które są chętni sprzedać w Sklepie Premium.
 
 
Zgodnie z pogłoskami w łapy Gluma i Czygryka wpadło mnóstwo unikalnych przedmiotów, które służą wojownikom do zwiększenia reputacji: od czapki gnomów po serca potężnych Krofdorów - można tu znaleźć po prostu wszystko. Niektórzy są nawet zdania, że wśród tych przedmiotów znajdują się rzeczy, które należały do samego generała Ujar MO.
 
 
 
W celu uniknięcia kar za nielegalny handel i paserstwo, oszuści powsadzali po kilka przedmiotów do oddzielnych lnianych worków. Jednak tym razem przemytnicy przygotowali dla was specjalną ofertę! Liczba przedmiotów proponowanych przez przemytników jest ograniczona, stąd każdy wojownik może zakupić ograniczoną liczbę przemytniczych worków (pod warunkiem, że spełniają wymagania co do poziomu). Jedynie po jednym z każdego worka będzie można zakupić za złoto. Jednakże będziecie mieli możliwość zakupu 3 kopii tego samego worka za brylanty.
 

 
Tym razem każda torba zawiera dodatkowo jeden z następujących elementów:


 
Teraz znajdziesz nowe gwarantowane nagrody w torbach, wymienionych powyżej:
 

Jak już zakupicie 3 worki tego samego rodzaju za brylanty, automatycznie otrzymacie w bonusie 1 dodatkowe worek, który będzie odpowiadać poziomowi zakupionych przez was worków.
 
 
Będziecie mogli sprawdzić co znajduje się w worku dopiero po jego zakupie. Niemniej jednak, przemytnicy zapewniają wojowników, że ilość surowców otrzymywanych z worków została zwiększona! Co więcej, szansa na otrzymanie rzadkich przedmiotów została również zwiększona! Zwróćcie uwagę na fakt, że zawartość tych worków pomoże w podnoszeniu waszej reputacji! 
Worki będą możliwe do kupienia w Sklepie Premium.
 
Sprzedaż potrwa of 13:00 09.01 do 23:59 13.01.

Nie przegap szansy na zgarnięcie unikatowych produktów!

Brak komentarzy do tej wiadomości.
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1