Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryKwiecień 2020
ponwtśrczwptsonie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Drogocenne skrzynie

13.02.2020 11:30

Specjalne drogocenne skrzynie i Drogocenne kute skrzynie oraz serdecznie zapraszają wszystkich, chcących kupić te niezwykłe towary, na miejskie Jarmarki Dartrongu i О'Delvaisu!
 
 
Wielu z was polubiło Dziesięciokrotna drogocenna skrzynia. Dlatego hanldarze postanowili ucieszyć was specjalną nowością. Kupcy wystawiają na sprzedaż piękną Pozłacana skrzynia! Jakie skarby są w niej ukryte?! Ta skrzynia jest prawdziwym rarytasem dla tych, ktorzy chcą otrzymać coś naprawdę cennego! Otwierając ją, znajdziecie od 1 do 3 rzadkich czy unikatowych rzeczy z listy nagród Specjalnej drogocennej skrzyni, oraz dużo kupieckich znaków. W Pozłacana skrzynia nie ma zwykłych czy dodatkowych nagród, a szansa otrzymania unikatowej nagrody jest aż o 70 razy wyższa! Oprócz tego, gwarantujemy, że każda taka skrzynia zawiera jedną srebrną podkowę (jeżeli, oczywiście, nie nazbierałeś jeszcze maksymalnej ilości), także twoja szansa by otrzymać złotą podkowę i Szczęśliwa statuetka Cerradora będzie o 70 razy wyższa!
 
 
Wśród cennych nagród, które możecie znaleść w skrzyniach każdego typu, również pojawiły się pewne nowości! Teraz możecie otrzymać Czarna talia «Dżoker» (przyzywa potężnych moroków) i Biała talia «Dżoker» (daje mocne bojowe błogosławieństwo), no i Piaski odnowienia, które są zdolne do kontrolowania samego czasu. Oprócz tego, teraz możecie otrzymać Bicz wyrzeczenia, jedyn cios którego pozbawia wybranego bohatera wszystkich niebojowych ochronnych efektów! Tym razem otwierając Specjalne skrzynki możesz otrzymać nowe unikatowe artefakty: Piaski odnowienia Czarodziejski obrus i Zwój Ulepszenia Magicznej Różdżki  Kto zostanie szczęśliwym właścicielem tych rzadkich i przydatnych rzeczy? Może ty, wojowniku?
 
 
W skrzyniach również można znaleść Iskra Niebiańskiego Ognia – części boskiego ognia, o opanowniu których marzą liderzy potężnych frakcji, czarownicy i same bóstwa. Wykorzystajcie tę wiedzę i przy okazji wymieniajcie dziwne artefakty na punkty elitarnej reputacji! A przy zakupie dużych partii skrzynek za brylanty bankierzy obiecują dodatkową zniżkę.
 
 
W jednej ze skrzynek mogą wam się trafić amulety unikalnych i potężnych wierzchowców: Cerradora, Alkanory albo nawet Nieukojonego Dżegura!

  
 
Skrzynie wypełniły sie tajemniczymi sferami, w których zawarta jest energia żywiołów przyrody. Jeśli zakuje się artefakt w magiczne okowy, to można stworzyć amulet o niezwykłej sile i z jego pomocą przywołać do walki potężnego sojusznika – ducha jednego z żywiołów przyrody, który stanie w walce w twojej obronie i będzie wściekle raził wrogów pradawną magią. Im więcej duchów będzie walczyło po twojej stronie, tym większa jest szansa na zwycięstwo. Jednak wygrać walkę uda się tylko wtedy, gdy prawidłowo ocenisz siły przeciwnika i możliwości każdego ze swoich widmowych sojuszników.
 

Co więcej, możecie w tych skrzyniach znaleźć rarytasową nagrodę: Certyfikat na cudowną broń. W zależności od swojego poziomu otrzymacie dokument, który pozwoli wam otrzymać broń odpowiedniej grupy poziomowej.


Jako nagrodę ze Specjalnych i Kutych skrzyń można otrzymać IV i V tomy kodeksu «Mistrzostwo ochrony». Pierwsze trzy tomy tego kodeksu można zakupić za Kupieckie znaki w Namiocie wymiany. Wszystkie z 5 tomów stale są dostępne w Sklepie premium.
 

 
Na dnie drogocennych skrzynek można również znaleźć wiele przydatnych przedmiotów: certyfikaty, medaliony przywołania pupili i amulety magów bojowych, zamknięte figury szachowe, bojowe eliksiry i inne cenne towary, а także znaleźć folianty «Masowe uzdrowienie» i «Pieczęć antymagii».
 

Jednak nie bez przyczyny skrzynie te nazywane są specjalnymi! Zamiast niektórych eliksirów przedsiębiorczy kupcy umieścili w nich Kupieckie znaki: i im większa skrzynia, tym więcej jest w niej żetonów.
 

 
W Namiocie wymiany za Kupieckie znaki kupić można Podarunkowe eliksiry lub Specjalne drogocenne skrzynie i uzyskać z nich jeszcze więcej korzyści! Także w Namiocie wymiany za Kupieckie znaki można teraz zakupić Mroczne skrzynie, Sakiewki z łyka i Lodowe worki.

 
Ponadto, od tego momentu, jeżeli weźmiesz udział w wydarzeniu, możesz dodatkowo otrzymać element kolekcji -  Szczęśliwa statuetka Cerradora. Zwracamy uwagę, że statuetka nie jest nagrodą, tylko z pewną szansą można ją otrzymać jako dodatkowy bonus. Po zebraniu wszystkich 6 statuetek, zdobędziecie możliwość zebrania Magic Lasso. Ten magiczny artefakt pomoże wam złapać i oswoić wyjątkowego wierzchowca Feo. CerradorAlkanoraNieukojony Dżegur, Niedźwiedź Polarny, Wściekły Pchad - każdy z tych wierzchowców może stać się twój, ty sam podejmujesz decyzję który.
 
 
Dodatkowo, otwierając Specjalne skrzynki możesz otrzymać czwarty fragment amulet Gromdraga i zbliżyć się do posiadania wspaniałego jezdnego zwierzęcia!
 
 
Dodatkowo, za każde 100 lub 200 wydane w Sklepie z Drogocennymi Skrzyniami, otrzymacie 65 Platynowy Talar, Certyfikat «Najlepszy klient banku» (jeśli jeszcze go nie masz) i elementy wymienionych poniżej:

Z pomocą Certyfikat «Najlepszy klient banku» otrzymacie dostęp do zakładki "Oferta Specjalna" w Sklepie z Drogocennymi Skrzyniami oraz do korzystnych warunków wymiany brylantów w Banku!
 
- O szczegółach czytaj w bibliotece
 
Drogocenne skrzynie będą dostępne w sprzedaży do 23:59 czasu serwera 16.02!

Obrońcy Feo, zdajcie się na los - nie zawiedziecie się! Kupujcie specjalne skrzynie i otrzymujcie cenne i przydatne nagrody! Niech skarby z tych skrzynek pomogą wam w drodze do nowych zwycięstw!
 

11. Sheto 13.02.2020 17:35
Weź wyjdz z tym ru
12. _kolos2_ 13.02.2020 19:13
Jak wyjść z chaotyka bo nie moge
13. Hellblazer 13.02.2020 19:59
Koksy po ile mozna kupic/sprzedac certa 12 fiolet bron ?
14. adrian3k 14.02.2020 09:41
70 razy wyższa szansa (z zera) jest równa zero.. 32g za gówno (ale nie­ elki!) :D
15. John_Wick 14.02.2020 12:00
800 g i nie ma statuetki xD
16. -KRYMINATOR- 14.02.2020 12:02
Bo na ostatnią statuetkę trzeba "trochę" wydać.
17. -KRYMINATOR- 14.02.2020 12:03
Chyba że to nie ostatnia jakiej poszukujesz, to i tak trzeba trochę wydać. Ja­ żeby z luster dostać to wydalem 2000g, a teraz brakuje mi ze skrzynek i za­ nic nie mogę jej dostać :p
18. John_Wick 14.02.2020 12:08
gdzie tam, to druga by byla xD
19. Bugli525 16.02.2020 22:24
22;23 a sklpe zamknekli wa li c
Strony:    1 :: 2
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1