Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gry



Kwiecień 2020
ponwtśrczwptsonie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Prace techniczne

13.02.2020 08:20

Wojownicy! 13 lutego od 10:20 do 11:30 czasu gry, serwery gry zostaną zamknięte. 

 


Przepraszamy za potencjalne niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.

11. tylek 13.02.2020 13:31
nie moge opóścić chaotycznej bitwy ja tam callllllllllllly czas walcze­ pozdrawiam administracje gry
12. _kolos2_ 13.02.2020 17:03
jak wyjść z chaotyka
13. GoTaI 13.02.2020 17:10
Nie można przejść do lokacji, ponieważ nie określono powiązania!­ już­ 3 raz dzisiaj nie wpuszcza mnie na cc po tej przerwie Wystąpił błąd­ podczas­ przemieszczenia się więc się pytam po co te wezwania?
14. Dziki Wiele Skór 13.02.2020 19:00
Graczom wysypuje się logowanie do gry po tej tzw. "przerwie­ technicznej" ale klasycznie winny jest komputer gracza i jego dostawca­ internetu.
15. John_B 13.02.2020 19:21
Kalikon był wątek poświęcony temu tematowi na forum - mysslaeś że jak się­ tam nieodezwiesz to temat zniknie?
16. -Kalikon- 13.02.2020 19:34
@GoTaI, twój problem jest znany i już przekazaliśmy to wyżej. Kiedyś ktoś­ miał prawie, że identyczny problem i po jakimś czasie zostął­ naprawiony. @John_B, dalej nie rozumiem co mają prace techniczne do mojej­ osoby :P Jeśli masz przeciwko mnie jakieś zażalenia i skargi, to zapraszam na­ support.
17. John_B 13.02.2020 19:55
Kalikon, czy jest prawdą że sprzedawałeś przebieg eventów kolegom poprzez­ komunikatory?
18. -Kalikon- 13.02.2020 20:17
@John_B Nie, zacznijmy od tego, że nie posiadam takich informacji (wręcz nie­ chcę posiadać), a po drugie liczę się z faktem, ze jak sie powie 1 osobie,­ to dowiedzą się wszyscy. Tajemnice mają już to do siebie.
19. GoTaI 14.02.2020 11:04
super dziś 3 razy próba i nic czy ktoś to czyta wogóle kpina
20. GoTaI 14.02.2020 18:07
nadal lipa nie wciąga mnie na pb żal
Strony:    1 :: 2
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.