Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryKwiecień 2020
ponwtśrczwptsonie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Wielka aktualizacja na żywo!

25.03.2020 17:00

Dzielni wojownicy! Wszystkie prognozy astrologów, prorocze sny wróżbitów i wizje w kryształowych kulach są zbieżne w jednym: w najbliższym czasie w Feo nastąpią wielkie zmiany. Ważna aktualizacja do gry, o której mieszkańcy obu kontynentów od dawna marzyli, została wydana! Na razie wszystkie nowe treści są dostępne tylko w języku angielskim, wersja DE jest już wkrótce.
 
 
Co zostało dodane?
Najpierw wymienimy główne nowości. Tak więc, w grze pojawią się:
   
Zasłona niewiedzy się rozwiała, Kontury zbliżającej się przyszłości stały się bardziej widoczne. Teraz przejdziemy do detali!
 
Reputacja Mistyka
 
Ścieżka Mistyka wiedzie poprzez mgłę, pełną duchów i niejasnych wizji. Również opiekun nowej reputacji jest niezwykły – mała dziewczynka Kari, w której żyłach płynie zarówno krew ludzi, jak i lawa magmarów. Ta młoda istota spędziła wieki w magicznym śnie i włada wiedzą tajemną.
 
 
Żeby zapoznać się z Kari, należy osiągnąć 9 poziom, posiadać 25 punktów Wiedzy Tajemnej i wypełnić misję startową u wróżki Blodiary lub czarodziejki Mariki. Następnie dziewczynka zacznie zlecać wam codziennie zadania na eliminację przeróżnych potworów i nadistot, przywoływanych magicznymi zwojami. Nagrodą będzie zwiększenie reputacji Mistyka i ulepszone wersje znanych uniwersalnych błogosławieństw .
 
Nowe medale «Kultu»
 
Zostaną odblokowane medale «Kultu» reputacji Obrońców Tajlisimo i Łowczych.
 


Gracze będą mogli zdobyć najwyższe uznanie wśród obrońców świętego drzewa, wykonując zadanie wydawane przez Tiu Mię lub Lea Mię. Trzeba będzie dowiedzieć się, co spowodowało powstanie ogromnej szczeliny na pniu Tajlisimo i pozbyć się potężnego wroga, winnego tej katastrofie.
 


Łowczy otrzymają szansę uzyskania najwyższej nagrody swojego bractwa, jeśli wykonają specjalne zlecenie Wasława lub Chorchena. Ostateczna próba rzuca wyzwanie cierpliwości, mądrości i wytrwałości, a pomogą wam jedynie wierne pupile.
 
Nowe astralne bossy

Astralni myśliwy przetestują swoje siły w walce z nową zdobyczą. Teraz wojownicy z reputacją nie mniejszą niż 2000 będą mogli przywołać do walki Astralną projekcję Władcy skorpionów, а myśliwi, których reputacja osiągnęła 2500,Astralną projekcję Umarlaka Fazgroda.
 

 
Przepisy profesji wytwórczych

Alchemicy otrzymają 6 nowych przepisów, które pozwolą tworzyć zaczarowane i epickie ekstrakty. Arsenał czarodziei zostanie uzupełniony o 3 nowe przepisy mazi rusznikarskich.
 


Wszystkie trzy profesje wytwórcze połączą starania, aby stworzyć nową biżuterię, łączącą mądrość alchemii, magię czarodziei i sztukę jubilerską. Komplet nazywa się «Trójca», zawiera bojowe i ochronne pierścienie oraz amulety. Można je wykonywać w Elckiej kostce, używając naraz trzech półfabrykatów każdej z profesji.
 
Elcka Kostka przepisy:
 

Odczynniki:

Dodać jedną z następujących pozycji:

Wyniki:

111
111
111
111
111
111
111
111
111
111
 
 
 
 
Nowy legendarny pierścień

Pojawi się nowy potężny artefaktLegendarny pierścień «Jedność». Żeby go zdobyć, należy wykonać serię 5 ekscytujących zadań, które zlecają czarnoksiężnicy Horsungum i Arnabag: «Przebudzenie magicznej siły»,  «W poszukiwaniu Łowcy dusz», «Głębiny mrocznej magii», «Cienie zapomnianych bohaterów» i «Jedność dwóch światów».


Ulepszany pierścień można dalej ulepszać u czarnoksiężnika. Do tego potrzebne będą specjalne Honorowe znaki. Wojownicy, którzy osiągnęli 9 poziom i zakończyli misję «Jedność dwóch światów», będą mogli je zdobyć, wypełniają codziennie i cotygodniowe zadania.
 

 
  1. Codzienne zadanie «W obronie Feo». Można otrzymać u Paladyna Szyko w Królewskim grobowcu lub Grobowcach monarchów. Resetuje się o 04:00 czasu serwera.
  2. Codzienne zadanie «Stal hartuje się w ogniu». Dostępne u Erifariusa na Wzgórzach oraz u Striagorna na Piekielnej przełęczy. Resetuje się o 04:00 czasu serwera.
  3. Codzienne zadanie «Dla dobra nauki». Może być otrzymany od Alchemików Cagliostro i Weduna na Placach Miasta. Resetuje się w każdy poniedziałek o 00:00 czasu serwera.
  4. Cotygodniowe zadanie PvE «Natarcie stworów». u Paladyna Szyko w Królewskim grobowcu lub Grobowcach monarchów. Resetuje się w każdy poniedziałek o 00:00 czasu serwera.
  5. Cotygodniowe zadanie PVP «Droga zwycięzcy». Dostępne u Erifariusa na Wzgórzach oraz u Striagorna na Piekielnej przełęczy. Resetuje się w każdy poniedziałek o 00:00 czasu serwera.
  6. Zadanie na ulepszenie pierścienia «Jedność» zyskuje na sile». Można otrzymać u czarnoksiężnika Arnabaga na Kurhanie płaczu lub u czarnoksiężnika Hursunguma w Wąwozie Gondi, po zebraniu wymaganej liczby żetonów.


Im wyższy poziom waszego pierścienia, tym potężniejsze błogosławieństwo możecie otrzymać. Przy czym magiczne siły «Jedności» przebudzają się jedynie przy pomocy magicznego proszku z Mglaka. Bezterminowe fiolki z tym proszkiem wydawane są po zakończeniu serii misji i otrzymaniu pierścienia. Stare fiolki z czasem życia 3 dni są zdobywane, wypełniając powtarzalne zadanie «Dla dobra nauki». Niestabilne fiolki z czasem życia 7 dni można nabyć na przeróżnych wyprzedażach, promocjach i w specjalnych sklepach (na przykład, w Sklepie Mecenasów na arenach stolic).
 
Więcej męstwa!

Zmiany dotkną Wielkich Bitew i niektórych pól bitewteraz będziecie otrzymywać tutaj jeszcze więcej męstwa i reputacji.
 
Nowy turniej 1 vs1

Szybkim krokiem postępuje opracowywanie współzawodnictwa nowego rodzaju«Turnieju 1 na 1». Obserwujcie nowości – wkrótce będziecie mogli wziąć udział w jego testowaniu!
 
Połączenie serwerów

W najbliższych miesiącach nastąpi połączenie dwóch serwerów ― PL oraz COM. Przeniesienie zostanie przeprowadzone najdelikatniej i najwygodniej dla graczy, jak to tylko możliwe. W rezultacie wyrówna się gospodarka, wzrośnie populacja, а gra stanie się jeszcze bardziej urozmaicona i ekscytująca!

Zmiany są już na progu, wojownicy, – nie trzeba będzie długo czekać!

71. Nexodus 25.03.2020 22:33
Mam nadzieję że chociaż wraz ze wzrostem graczy wzrośnie ilość surowców w­ lokacjach ... Nawet przy obecnej frekwencji gdzieniegdzie brakuje surowców.
72. Medeis7 26.03.2020 09:12
Latem jest zwykle mniej graczy, więc bałagan będzie mniejszy. Jesienią­ część graczy może miec problemy żeby się odnaleźć. Jak ktoś ma­ wątpliwości i trochę wolnego czasu - proponuję założyć próbne konto na­ com i zobaczyć co i jak.
73. -Majsterszt_yK- 26.03.2020 20:15
Z cyklu nie znam sie, ale sie wypowiem - polaczenie serwerow - ok fajny krok,­ ale czemu nie admin nie idzie po rozum do glowy i nie zrobi laczanych pb z­ ruskimi? Mam tam postac i powiem tak - oni nas mocno nie przerastaja, a ich­ przewaga(jesli takowa jest na wyzszych lvlach) wynika tylko i wylacznie z tego,­ ze szybciej mieli mozliwosc oswojenia sie z eventami, ktore u nas pojawialy sie­ jak pojawialy(czesto zbugowane itd). Przeciez masa ludzi odchodzi z gry, bo nie­ ma sie z kim naparzac, a o to chyba chodzi tutaj, nie? Poza tym przydaloby­ sie, zeby kilka starych eventow wrocilo... jak za starych dobrych czasow ;')
74. Landrynka1993 27.03.2020 13:53
jak zawsze po aktualizacji oczka z garnkow nie leca, wczoraj 2 , dzis 3 . Garnki­ poszly do góry a oczek mniej
Strony:    1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1