Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gry



Kwiecień 2020
ponwtśrczwptsonie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Prace techniczne

24.03.2020 12:45

Wojownicy! 24.03, 16:00 - 17:00 czasu gry, serwery gry zostaną zamknięte w celu zainstalowania aktualizacji. Ponadto pola bitewne zostaną wyłączone w 14:00.
 


Ramy czasowe mogą ulec zmianie, więc śledźcie nasze oficjalne wiadomości.
 
Przepraszamy za potencjalne niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.

11. Eurynonos 24.03.2020 19:16
Szkoda się denerwować i pisać i tak obecny admin i obsługa gry nie umie­ komunikowć się po polsku, mają nas w d..... interesuje ich tylko nasze­ polskie złotówki widać to po super eventach wszystko na bryle.
12. kabaty 24.03.2020 19:28
dodali przepisy do kupienia­ http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=33193
13. rybak 24.03.2020 20:54
@Sasza Problem z mobami jest generowany specjalnie na com i na ru . U­ nas ten problem tez będzie tylko po to ze by gracze wpłacali :). Gra jest­ dedykowana pod brylowce wiec nie ma sie co spinac . Jak ktoś chce tu płacic za­ wygrane to gratuluje takiego sukcesu. Staty juz dawno stracily jakis sens w­ potyczkach i tak mozna pisac ... Pozdrawiam
14. Hellblazer 24.03.2020 20:57
a co jest z MObkami ???
15. Angello 24.03.2020 20:57
super i znowu to samo po waszej aktualizacji nie moge sie polaczyc z netem­ zwyklym jedynie z moblilnym bzdura
16. NaNaNaNaNa 24.03.2020 21:37
Ciekawostka bylo już pisane że Admin jest jeden globalny ten sam z RU i­ obsługuje teraz PL/CM/DE btw, do tego oni tylko nadrzorują przebieg gry a­ deweloper co w niej macie więc pozdro dla trzeźwo myślących w problemach :)
17. ben321 24.03.2020 22:13
@Angello ufff a myślałem, że ja coś popsulem
18. szczypior 24.03.2020 23:07
ogulnie gdyby nie bryle to by tej gry niebyło wiedz cieszyc sie ze ktos je­ wpłaca a my mozemy grac bezpłatnie XD
19. LittleFury 24.03.2020 23:19
Nie wiem, czy wiecie, ale te komentarze ktoś czyta, bo już gość z naszego­ klanu dostał bana właśnie za komentarz pod newsem, także pozdro dla­ napinaczy xD
20. Furiatka 25.03.2020 08:56
@Hellblazer juz nic ale wczoraj limit mobow zostal zmniejszony do 400 na­ szczescie juz wszystko wrocilo do normy
Strony:    1 :: 2
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.