Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gry



Kwiecień 2020
ponwtśrczwptsonie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Egzotyczny jarmark

30.03.2020 12:00

UPD: Wszystkie ograniczenia zostały zresetowane!

UPD: Wszystkie ograniczenia zostały zresetowane. Zerknijcie również na nowe towary!
 
 
Cóż to za nietypowy szum donosi się z placów jarmarcznych obu stolic? Skrzypienie giętego drewna, śpiewny dźwięk cięciwy, świst lecących strzał… Nie, to nie strzelanina z podstępnym przeciwnikiem, lecz kupujący sprawdzają działanie przywiezionego towaru. 

Uwaga: tym razem istnieje wiele rabatów do 25%!

 
Jarmark egzotyczna potrwa do 31.03 23:59

Udanych zakupów, wojownicy!

11. Wardaddy 26.03.2020 16:12
Spokojnie, są tacy co kupią to i tamto, wpłacą ile trzeba. Pamietajcie, że­ tylko dzieki tym co wpłacają ta gra jeszcze istnieje:)
12. Eurynonos 26.03.2020 18:17
Jeszcze trochę i ci nie wpłacający przestana grać a wtedy co zrobia ci­ wpłacający?.
13. Sheto 26.03.2020 19:44
Będą wpłacać więcej żeby tacy jak Ty mieli powód do płaczu :)
14. -KRYMINATOR- 26.03.2020 22:12
Ale takie fiolet itemy to faktycznie kogoś chyba mocne rozwolnienie złapało.­ Na poprzednim jarmarku przykładowo fiolet broń na 17lvl kosztowała jakieś­ 450b i była zniżka 20%. Teraz dali SUPER MEGA ZNIŻKĘ 70% i kosztuje­ 450 bryli a cena itemu podbita na grubo ponad 1000 bryli. Tak samo zagranie z­ tablicami za goldy, normalnie żenada ze strony administracji.
15. --Logistyk-- 27.03.2020 11:52
Ja miałem kupić garnuszki ale jak zobaczyłem cene to podziekowałem :)
16. ßlack Puma 27.03.2020 12:33
i tak z garnuszków oczy nie lecą :)
17. --Logistyk-- 28.03.2020 11:01
a powiem ci ze mialem te za 75s i lecialy jak gupie
18. CaRnIvEaN 30.03.2020 12:08
Septera hahahah jak zawsze płacze, hahaha a niech Ciebie boli ze odwaga po 600­ g, za grosz jej nie masz wiec kupuj hahahahah albo wroc na magland tam moze­ taniej jest :)
19. Septera 30.03.2020 13:39
jak zwykle błysnąłeś inteligentnym wpisem :lol: :lol:
Strony:    1 :: 2
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.