Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gry



Czerwiec 2020
ponwtśrczwptsonie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

NOWOŚCI W GRZE

 Dzień Matki Szeary

21.05.2020 18:00

26 maja obchodzimy dzień Matki, to ważne święto, o którym nawet w Feo nie powinniśmy zapominać! W końcu to od matki smoków Szeary rozpoczęła się nasza wspólna historia. W ten wyjątkowy dzień zamieńmy miecze na pióra, a tarcze na pergaminy i spróbujmy wyrazić swoją wdzięczność i miłość Szearze!
 


Waszym zadaniem jest wysłanie upominku do przedstawicielki przeciwnej rasy: jeśli jesteś magmarem, upominek wysyłasz do -Chante-, zaś jeśli reprezentujesz rasę ludzi, upominek wysyłasz do Altarie.

W konkursowym upominku musisz umieścić smodzielnie napisane życzenia dla Szeary. Życzenia muszą mieć formę wierszyka o długości od 4 do 8 wersów. Przed napisaniem życzeń umieść w upominku hasło konkursowe "Życzenia dla Matki Smoków - Szeary".

Życzenia nie mogą być plagiatem, wszystkie zostaną dokładnie sprawdzone i w przypadku plagiatu zostaną zdyskawalifikowane. Po zakończeniu konkursu ze wszystkich wierszyków, zostanie wybranych 10 najlepszych napisanych przez ludzi i 10 najlepszych autorstwa magmarów. Zwycięzcy otrzymają wyższą nagrodę!
 

 
Proszę zapoznajcie się ze wszystkimi informacjami na temat konkursu na naszym forum!

 
Życzenia możecie składać do: 26.05.2020 23:59

Życzymy mnóstwa zabawy i sukcesów!
Więcej informacji możecie uzyskać od Dowcipnisiów!


Altarie, -Kalikon-,  -Chante-

Niech Wasze życzenia niosą się po całym Feo!

1. Altarie 21.05.2020 18:23
Przepraszamy za problemy techniczne, zapraszamy do opisu na forum­ http://warofdragons.pl/forum/index.php?page=Thread&threadID=47598
2. szczypior 22.05.2020 14:07
zwykła sciema i niedowygrania 10 juz dawno maja wygranych strata czasu ludzie­ niedajmy z siebie robic wała wysłałem upominek sam go wymysliłem i itak­ zle dajmy se na luz z tymi ich monetami niech przeczkolaków robia w­ banbuko a nie powaznych graczy :) pozdro
3. PetaKilo 22.05.2020 16:08
Kolejny badziew dla "aretystów" na monety... to może niech nagrody­ też będą typowo"artystyczne", niech w sklepie do zakupienia za­ talenty będa tylko upominnki i inne tego typu nagrody?
4. Septera 22.05.2020 22:03
Matkę to chyba ma kaźdy jedną i to Jej sie składa zyczenia bo to Jej świeto
5. Wardaddy 23.05.2020 19:57
Halo ludzie, golaska to matka smoków, więc życzenia składasz w imieniu smoka­ tak mysle. Prosze nie przeżywac. To ma byc odskocznia od mobków i zabawa a nie­ sraka kto bedzie w top 10 jak za sam udział tak lecą monety. Szkoda ci­ wysłać prezent do Altarie ze zwykłym " wszystkiego najlepszego" to­ nie dostaniesz nic:D
6. Wardaddy 23.05.2020 20:00
A przepraszam, sprostowanie. Trzeba sie jednak wysilic i cos jednak napisac z­ trescia w formie wierszyka.
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.