Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do grySierpień 2017
ponwtśrczwptsonie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE


Z całego świata zjeżdżają się kupcy na Jarmarki w stolicach, aby zaoferować mieszkańcom Feo dziwne towary. Ale tylko w Sklepie rusznikarza można znaleźć artefakty i niepowtarzalne drobiazgi przywiezione z dalekiech i tajemniczych Zaświatów.
 


 
Dzielni wojownicy! Do  Sklepu rusznikarza dotarła kolejna partia magicznych wycisków,  za pomocą których można znacznie poprawić właściwość swoich broni i zbroi! 
 
Wyciski z innego świata można kupić  za złote monety, a w przypadku ich zbędności zwrócić nadwyżki najpóźniej w tym samym dniu za 0.75 złota. Poza tym,  zawsze można kupić magiczne wyciski  za brylanty  w Sklepie premium. Jednak należy pamiętać, że jeśli chcesz zwrócić towar kupcom, dostaniesz za niego nie brylanty, a złote monety!

Już 21 sierpnia kupcy opuszczą Jarmark  i udadzą się na poszukiwanie innych antyków, więc nie przegap swojej szansy, aby zdobyć czarodziejskie wyciski.
 
Magiczne wyciski Zaświatów– zastaw twojego zwycięstwa w każdej bitwie!

Oprócz tego zwiększyliśmy procent bonusu na zakup brylantów!
Wojownicy, którzy skorzystają teraz z okazji i zakupią Brilliant brylanty w grze, będą mieli szansę zdobyć 25% Brilliant brylantów więcej.
 Więcej (komentarzy: 0)

 Bonus do płatności15.08.2017 15:00

Cenne brylanty, chłonące światło Mirrou wszystkimi swoimi ścianami, słusznie uważane są za najcenniejszą walutę Feo. Przed tym, którego kieszenie pełne są tych kamieni, otwierają się wszystkie drzwi, a kupcy z przyjemnością wystawiają najbardziej rzadkie towary. Ale teraz można otrzymać przydatne i ważne przedmioty za sam fakt zakupu diamentów, nie tracąc ani jednego brylka!
 
1.
wpłata
               6.
wpłata
30
2.
wpłata
  7.
wpłata2
3.
wpłata
  8.
wpłata
4.
wpłata
2000   9.
wpłata
5.
wpłata1
  10.
wpłata
 
Wojownicy! Od tego momentu i do 31 sierpnia doładując konto, w ramach nowej promocji, będzicie otrzymywać prezenty i nagrody! Ogólnie dostępne jest 10 cennych prezentów, które otrzymacie kolejno za każde zakupione  100. Po otrzymaniu pierwszego prezentu, następny otrzymacie, dokonując nową wpłatę na potrzebną kwotę. I pamiętajcie, że same diamenty na te nagrody nie marnujecie!

 
Spieszcie się – ten bonus do płatności jest ograniczony w czasie bonus!
 Więcej (komentarzy: 4)

 W pogoni za rozbójnikami14.08.2017 16:00

Organizator uroczystości musi zająć się nie tylko przygotowaniem jubileuszu ale i przeprowadzić dochodzenie w sprawie ataku, którego dokonano na nim w drodze do stolicy. Nie tak dawno temu dowiedział się, gdzie mogą ukrywać się bandyci, którzy dokonali tego rozboju i którym udało się wymknąć z rąk sprawiedliwości. 
 
Obawiając się, że bandyci bezkarnie hulają po kontynencie i zamierzają ponownie przeszkodzić w przygotowaniach do obchodów 10-lecia, Organizator postanowił ich pojmać i uwięzić. 
 
Misja «Tropem rozbójników» przeznaczona jest dla wojowników, którzy osiągnęli 3 poziom i zakończyli misję «Zaginiony gość». Po jej zakończeniu odblokuje się zadanie cykliczne «Dobry rozbójnik – martwy rozbójnik». 
 Więcej (komentarzy: 17)


Wodna dziewica zmęczyła się podziwianiem swojego odbicia wodzie, znużył ją też sierpniowy upał i nuda, więc oddała się marzeniom. Bezskutecznie próbowała na wszelakie sposoby poprawić sobie humor do chwili, aż pewnego razu spojrzała na złotą nić, która zdobiła jej ogon. Teraz przeżyła olśnienie! Złota rybka!

 

 

 Więcej (komentarzy: 2)

 Więcej Fajerwerków!11.08.2017 14:00

Obrońcy Оgrium i Chairu już nie raz wyręczali Organizatora uroczystości przy przygotowaniu fajerwerków na nadchodzące święto, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę ze znaczenia tego zadania – trzeba zrobić wszystko, aby uroczystość wyszła naprawdę interesująca i z werwą. Właśnie ta myśl nie daje spokoju samemu Organizatorowi: urodziny Feo zbliżają się szybko, więc fajerwerki powinny być przygotowane, przeliczone i sprawdzone jak najdokładniej. Organizator zajmował się tym cały wczorajszy dzień i był w pełni usatysfakcjonowany wynikiem. A potem stało się coś nieoczekiwanego. Wojownicy znowu muszą pomóc Organizatorowi, zdobywając wrażenia i emocje, potrzebne do tworzenia fajerwerków. Tym razem będą musieli zmierzyć się w Salach Tallaara.


Tym razem dźwięki rytualnych gongów zapraszają obrońców kontynentów do przeciwstawienia sił ciemnościom w Salach Tallaara! Od godz. 13:00 w piątek (11 sierpnia) aż do 12:00 w poniedziałek (14 sierpnia) harmonogram walk zostanie wyłączony – walki będą zaczynać się od razu, jak zbierze się wymagana liczba uczestników. Nie trzeba martwić się o broń i zbroję: w tych bitwach nie grożą im żadne uszkodzenia!

Walczcie tak, jakby każda walka – była ostatnia! Bądźcie godni tytułu obrońcy Feo!
 Więcej (komentarzy: 4)


Brylanty to najlepsi przyjaciele! W Feo ta waluta pozwala nabyć wyjątkowe i bardzo przydatne dla każdego wojownika towary.
 
 
Obrońcy  Ogrium i  Chairu! Od teraz, macie możliwość zakupu Certyfikatów na 100 oraz na 50 brylantów w Sklepie Premium.
 
Czasami aby coś korzystnie sprzedać,
trzeba coś kupić - nie przegap swojej szansy!
 Więcej (komentarzy: 0)

 Nowe przemytnicze worki!10.08.2017 11:27

Kolejny raz szczęście uśmiechnęło się do sprytnych przemytników, którzy natrafili na doskonałą okazję zdobycia dużej partii towaru z podziemia.


 
Chytrzy spekulanci od razu zrozumieli, jak przyciągnąć jeszcze więcej klientów i zdecydowali się na zaskakujący krok. Ubrani w ciemne płaszcze z głębokimi kapturami, pod osłoną nocy weszli do Sklepu Premium i zawarli z jego właścicielami osobliwą umowę: sprzedaż przemyconych towarów odbędzie się właśnie tutaj!
 
Nie przegapcie okazji, aby kupić unikatowe przedmioty!
 Więcej (komentarzy: 56)

 Inwazja chaosu07.08.2017 12:00

Wojownicy!
Wkrótce ponownie następuje Inwazja Chaosu. Skupcie więc swe siły i dajcie opór odwiecznemu wrogowi świata Feo! Wydarzenie zacznie się już dziś.

 Więcej (komentarzy: 3)

 Drogocenne skrzynie07.08.2017 09:53

Dzielni wojownicy! Kupcy wystawili na sprzedaż do godz. 23-59 09 lipca Specjalne drogocenne skrzynie i Drogocenne kute skrzynie oraz serdecznie zapraszają wszystkich, chcących kupić te niezwykłe towary, na miejskie Jarmarki Dartrongu i О'Delvaisu!


 Więcej (komentarzy: 7)


Podliczywszy straty po ataku Kretsów i zatopienia składu, Organizator uroczystości był zmuszony przyznać, że duża część zgromadzonych fajerwerków została beznadziejnie popsuta. Dzięki pomocy dzielnych wojowników znów udało się znacznie uzupełnić zapasy ładunków na fajerwerki ale część magazynu opustoszała. Czasu do święta pozostało niewiele, więc trzeba wznowić zbieranie wrażeń i emocji, z których uzyskuje się jaskrawe sztuczne ognie.
 
 
Dzielni wojownicy! Organizator uroczystości ponownie wzywa na legendarne pola bitew Feo, żeby naładować magiczne amulety Goryczą porażki zabitych przeciwników. Miejscami bojowej chwały staną się dla was Krystaliczne jaskinie, Starożytna świątynia, Arena, Południowe sklepienia i Sale Tallaara.

Wznieście ducha i napełnijcie serca odwagą!
Zostańcie bohaterami pól bitew Feo!
 
 Więcej (komentarzy: 6)

Strony:   1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: »»   Następna strona

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2017. Powered by My.Com B.V.
Impressum | Ochrona danych
1