Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryPaździernik 2017
ponwtśrczwptsonie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

NOWOŚCI W GRZE

 Jarmark Dziewięciolecia17.10.2017 14:30

Wojownicy Feo potrzebują pomocy! Dokładnie tak pomyśleli kupcy i wystawili na sprzedaż unikatowe towary. Osobliwości nie tylko ucieszą interesantów swoim pięknem, ale też znacznie zwiększą moc tych, którzy je posiądą.

 
 
Co przygotował dla bohaterów Jarmark Dziewięciolecia? Popatrzmy!
 
Wojownicy, życzymy wam udanych zakupów i wesołego świętowania!
 Więcej (komentarzy: 19)

 Unarius powraca zwycięsko!16.10.2017 15:00

Tak więc, straszny Eszu został pokonany, jego szalona świta spoczęła w podziemnych grobowcach, a nad całym Feo znów jest bezchmurne niebo. Wojownicy, świętują zwycięstwo i obchodzą jubileusz 10-lecia. Ale co takiego wydarzyło się w piaskach? Gdzie podział się wielki Unarius? Czy już na zawsze koniec z bogami zarłogów? Dowiedzcie się tego z pierwszej ręki, wykonując misję «Wieść o wielkim zwycięstwie»!
 
 
Starcy Baguron i Werkiriusz, zamieszkujący główne place stolic, z minuty na minutę oczekują Unariusa, który powinien powrócić z pola bitwy. Zostań pierwszym, komu opowie o legendarnym starciu! Na każdego, kto przejdzie ten quest, czeka na końcu godna nagroda i świąteczna niespodzianka, których szczegóły są na razie przechowywane w tajemnicy. 
 
Spieszcie ujrzeć na własne oczy największego z magów, póki znów
nie zniknie w innych światach i przestrzeniach!
 Więcej (komentarzy: 24)

 Loteria Dziesięciolecia!16.10.2017 14:00

Wojowniku! W Sklepie premium pojawił się  Los "Dziesiąta rocznica"! Najodważniejsi mogą spróbować szczęścia i wziąć udział w loterii, gdzie będzie można zdobyć wiele cennych nagród. Zakupić Los "Dziesiąta rocznica" można za złoto albo brylanty. Oprócz tego możecie wymienić na nie rzadkie przedmioty albo środki. Pamiętajcie o tym, że duża ilość kupionych losów loterii - powiększy wasze szanse, aby złapać szczęście za ogon i uzyskać cenną nagrodę!


Złap swoje szczęście i niech fortuna uśmiechnie się właśnie do Ciebie!
 Więcej (komentarzy: 18)

 Bonus do płatności16.10.2017 13:00

Cenne brylanty, chłonące światło Mirrou wszystkimi swoimi ścianami, słusznie uważane są za najcenniejszą walutę Feo. Przed tym, którego kieszenie pełne są tych kamieni, otwierają się wszystkie drzwi, a kupcy z przyjemnością wystawiają najbardziej rzadkie towary. Ale teraz można otrzymać przydatne i ważne przedmioty za sam fakt zakupu diamentów, nie tracąc ani jednego brylka!
 
1.
wpłata
               6.
wpłata
30
2.
wpłata
  7.
wpłata2
3.
wpłata
  8.
wpłata
4.
wpłata
2000   9.
wpłata
5.
wpłata1
  10.
wpłata
 
Wojownicy! Od tego momentu i do 31 października doładując konto, w ramach nowej promocji, będzicie otrzymywać prezenty i nagrody! Ogólnie dostępne jest 10 cennych prezentów, które otrzymacie kolejno za każde zakupione  100. Po otrzymaniu pierwszego prezentu, następny otrzymacie, dokonując nową wpłatę na potrzebną kwotę. I pamiętajcie, że same diamenty na te nagrody nie marnujecie!

 
Spieszcie się – ten bonus do płatności jest ograniczony w czasie bonus!
 Więcej (komentarzy: 0)


Dzielni bohaterzy Ogrium i Chairu! We wszystkie krańce Feo niesie się dobra nowina: Unarius zmiażdżył Eszu! Bogowie zarłogów cofnęli się w ciemność, straszne niebezpieczeństwo minęło! Ale wielkiemu magowi nie udałoby się zwyciężyć, gdyby nie wasz udział. Wspaniale walczyliście ze świtą Eszu w podziemnych grobowcach i gorliwie pomagaliście Unariusowi odzyskać magiczne siły. Naprawdę, kiedy dwa kontynenty łączą się dla wspólnej sprawy, nie straszny żaden wróg!
 

 
Zaczyna się ostatni etap wydarzenia, który będzie w całości poświęcony obchodom jubileuszu 10-lecia Feо. Uroczystości potrwają od 16:00 16 października do 15:00 26 października. Podczas tego etapu zostanie otwarty sklep z nagrodami, czekają na was codzienne prezentyświąteczne bonusy i specjalne pamiątkowe trofea.
 
Wszystkiego najlepszego z okazji jubileuszu «Legendy», drodzy wojownicy Feo!
 Więcej (komentarzy: 35)


Niech poleje się więcej krwi i lawy! Dowódcy  Ogrium i  Chairu ogłaszają specjalne zasady dla Chaotycznych walk: broń i wyposażenie wojowników w magiczny sposób przestały się łamać, a wszyscy zwycięzcy otrzymują o 100 % więcej męstwa niż zwykle.

 
Niszczyć wrogów na prawo i lewo, w języku stali i zaklęć udowadniając, że równych wam nie ma, warto zacząć już teraz! Magia się rozproszy o godz. 12:00 16 październikaa do tego czasu czekają na was wielkie bitwy przez cały weekend!
 
Nadszedł czas naprawdę brutalnych walk, wojownicy!
Walczcie i wygrywajcie!
 Więcej (komentarzy: 3)


Bystrzy obserwatorzy, obserwujący z wysokich wież punkt na horyzoncie, gdzie toczy się epokowa bitwa między Unariusem i Eszu, meldują: sytuacja uległa zmianie! 
 
 
Czarne chmury rozwiały się, słupy dymu już nie ciągną się w górę, rozbłyski i błyskawice przestały oświetlać niebiosa. Najwyraźniej bitwa zbliża się do końca! 
 
Przygotujcie się na wytarcie krwi ze swoich mieczy i przejście do niepohamowanej wesołości! 
 Więcej (komentarzy: 6)

 Magia Zwierciadeł11.10.2017 14:00

Droga do krainy sobowtórów i odbić wydawała się być na wieczność zagrodzona niezmąconymi taflami luster. Niespodziewanie jednak, gwiazdy ustawiły się w takim porządku, który umożliwił rozszczelnienie granic pomiędzy światami.
 
 Więcej (komentarzy: 14)


Bohaterowie Ogrium i Chairu! Nie składajcie mieczy, długo oczekiwaliście chwili, kiedy Unarius powróci do Feo. I właśnie nadszedł ten czas – Nekromanta i Okultysta Koeszu rozpoczęli rytuały przyzwania. Jednakże nie należy się spodziewać, że wielki mag samym swoim pojawieniem rozwieje groźne chmury, zakrywające horyzont. Unarius odkryje nam oblicze wroga, i prawdę mówiąc, straszne jest to oblicze.
 

Kogo podniósł z grobu tajny kult, ogłaszający wojnę ludziom i magmarom? Starożytnych bogów zarłogów! Teraz te potwory, kierowane przez samego Eszu, gotowe są zamienić Feo w pustynię, gdzie wiatr pędzi tumany kurzu i gwiżdże przez otwory czaszek! Czy pozwolimy na to szaleństwo? Do broni, wojownicy! Startuje 2-gi etap wydarzenia, poświęconego jubileuszowi 10-lecia «Legendy», – «Inwazja starożytnych bogów».
 
Nadszedł czas, aby dać opór wrogowi, wojownicy!
Zahartujcie swoje ostrza w czarnej krwi nieumarłych bogów!
 Więcej (komentarzy: 29)

 Koło Fortuny09.10.2017 13:05

Boskie koło fortuny to dar od sił niebiańskich, który przynosi bogactwo i dostatek, lecz zmienny jest niczym wiatr. Czy jesteś gotów rzucić wyzwanie duchom fortuny? Jeśli wydaje ci się, że szczęście odwróciło się od ciebie, zakręć kołem jeszcze raz!
 


Zakręście boskim kołem Fortuny, Wojownicy! Otrzymaj bonusy do swoich zakupów brylantów!

Będziecie mogli wykorzystać swój bonus w ciągu 24 godzin po jego otrzymaniu. Koło będzie aktywne do 12:00 12 października.
 Więcej (komentarzy: 17)

Strony:   1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: »»   Następna strona

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2017. Powered by My.Com B.V.
Impressum | Ochrona danych
1