Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryCzerwiec 2017
ponwtśrczwptsonie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

NOWOŚCI W GRZE

 Wielkie bitwy się zaczynają!23.06.2017 15:40

Wojownicy, przygotujcie swoje najlepsze ostrza, ubierzcie swoje najlepsze pancerze! Począwszy od teraz, aż do 26 czerwca uczestnicy wielkich bitew, niezależnie od miejsca ich powstania, otrzymają dwa razy więcej męstwa i dwa razy więcej reputacji!  

 

 
Walcz o swój kontynent!
Wielkie bitwy pokażą, kto rządzi w Feo!
 Więcej (komentarzy: 4)


Wojownicy Ogrium i Chairu! Asortyment Sklepu Premium został rozszerzony.

 
Tym razem kupcy przywieźli rzeczy z cudownych zestawów. Dostępne one są za brylantów oraz za złoto! Macie wielką szansę, aby zaktualizować lub uzupełnić kolekcję swojego sprzętu wojskowego.
 Więcej (komentarzy: 25)

 Jarmarkowe Dodatki22.06.2017 11:50


Wojownicy  Ogrium i  Chairu! Handlowcy postanowili umieścić dodatkowe produkty ze swoich ukrytych zapasów!
 
 
Wiekowe amulety wierzchowców, za pomocą których wezwiesz do boju Kurhanowego Dżegura, Marmurową Anlagrysę i Zębatą Alkanorę.
 

 
Pamiętajcie aby zapoznać się z wiekowymi taliami: podczas ważności których (na przykład za pomocą talii «Chaos») możecie raz na tydzień przywołać moroka Profanatora DO, lub za pomocą talii «Twierdza Wygnańców» będziecie mogli – także raz na tydzień – przyzwać moroka jaszczura.
 
 
 
Kolekcjonerów też zapraszamy do Sklepu Premium, gdzie znajdziecie Set of 60 Conlegret cards

Udanych zakupów!

 Więcej (komentarzy: 3)

 Specjalne oferty na Aukcji!20.06.2017 16:15

Wojownicy! Chcielibyśmy poinformować, że w zakładce "Aukcja" na placu О'Delvaisu i Dartongu wystawione są "Specjalne oferty" ! Na sprzedaż  wystawiono:  Karta «Poległy bóg Eszu», Hełm Ujar MO, Certyfikat «Legendarne narzędzie pracy».
 
 
Zwróćcie uwagę, co jest wykorzystywane w charakterze opłaty za interesujący was towar.  Minimalny krok na aukcjach jest stały i nie zależy od wysokości ostatniej stawki.
Zwróć uwagę
, co właśnie jest płatą za towar, który Ciebie zainteresował. Minimalny krok w targach jest fix i nie zależy od rozmiaru ostatniej stawki.  Czas zakończenia aukcji pokazany jest w informacji o licytacji.
 
Nie przegap swojej szansy na korzystny zakup!
 Więcej (komentarzy: 7)

 Tajemnicza choroba20.06.2017 13:35

Mieszkańcy wiosek w Feo niestrudzenie pracują od wschodu Mirrou aż do samego zchodu słońca. Ledwo kogut zapieje, a chłopi już są na nogach: trzeba nakarmić zwierzęta, do ogrodu zajrzeć a i w domu zawsze jest coś do zrobienia. Młynarz ziarno miele na mąkę i w worki sypie, myśliwy wcześnie wyrusza do lasu po zwierzynę, pszczelarz sprawdza czy pszczoły napełniły plastry słodkim miodem, – każdy ma swoje troski, ale wszystkich zjednoczyło nieszczęście, które nawiedziło kontynenty.
 

Jakaś nieznana choroba zaatakowała zwierzęta: i domowe bydło, i leśną zwierzynę. Zaniepokojeni ludzie i magmarzy zasypali miejskie władze prośbami o pomoc, dlatego też starcy postanowili przyjrzeć się problemowi.
 
Misja dostępna dla wojowników, którzy osiągnęli 3 poziom,
po ukończeniu misji «Zaginiony gość».
 Więcej (komentarzy: 18)

 Jarmark Myśliwego20.06.2017 12:00

Cóż to za nietypowy szum donosi się z placów jarmarcznych obu stolic? Skrzypienie giętego drewna, śpiewny dźwięk cięciwy, świst lecących strzał… Nie, to nie strzelanina z podstępnym przeciwnikiem, lecz kupujący sprawdzają działanie przywiezionego towaru. 
 
 

Udanych zakupów, wojownicy!
 
 Więcej (komentarzy: 7)


Dzielni wojownicy, broniący honoru swoich klanów w zaciętych walkach! Prowadziliście ciągłe walki na pięciu wyspach: jedne kończyły się zwycięstwami, inne – porażkami, ale bez względu na wynik, każda bitwa była ważna i spektakularna. 
Pierwszy etap 1-gо sezonu Wojen klanowych juniorów dobiegł końca, i możemy ogłosić, że uformowany został skład wszystkich trzech lig z drużyn, które wezmą udział w decydujących bitwach!
 
Czeka na Was cały miesiąc bohaterskich bitew!
 Więcej (komentarzy: 0)


Wojownicy! Potrzebna nam wasza pomoc! Dla waszej wygody i komfortu, zdecydowaliśmy się wprowadzić harmonogram rozpoczęcia starćPolach Bitew Równych, Salach Tallaara i Południowych sklepieniach. Teraz nie trzeba czekać, aż zbierze się drużyna, wystarczy po prostu zapisać się do określonego czasu.


Wcześniej takiego harmonogramu u nas nie było - potrzebujemy waszej opinii o tej nowości. Czy taki harmonogram wam odpowiada? Co byście zmienili lub dodali do niego? Napiszcie swoje uwagi, wszystkie one będą brane pod uwagę przez administrację.

Walczcie i wygrywajcie! I nie zapomnijcie podzielić się swoimi uwagami na temat harmonogramu, na pewno je uwzględnimy. Powodzenia, Wojownicy!
 Więcej (komentarzy: 40)

 Czerwiec - kwitnący paprotnik19.06.2017 14:00

Zazwyczaj paproć jest otoczona aurą tajemniczości i legend. Wiele się opowiada o jej cudownych kwiatach, które pojawiają się w ciągu kilku dni czerwca.
Proponujemy udać się na wyprawę w poszukiwaniu tych cudownych kwiatów i uzyskać nie tylko skrzynię z wieloma przydatnymi niespodziankami od Ducha Chciwości i cenne żetony ale także specjalne, sezonowe osiagnięcia. 

Pospieszcie zebrać magiczne cuda póki nie znikną!
 Więcej (komentarzy: 25)

 Bonus do płatności19.06.2017 11:00

Cenne brylanty, chłonące światło Mirrou wszystkimi swoimi ścianami, słusznie uważane są za najcenniejszą walutę Feo. Przed tym, którego kieszenie pełne są tych kamieni, otwierają się wszystkie drzwi, a kupcy z przyjemnością wystawiają najbardziej rzadkie towary. Ale teraz można otrzymać przydatne i ważne przedmioty za sam fakt zakupu diamentów, nie tracąc ani jednego brylka!
 
1.
Wpłata
5 5
               7.
Wpłata
5
2.
Wpłata
5   8.
Wpłata
4
5
3.
Wpłata
1
3 3
3 5
  9.
Wpłata
15 15 30
50 50 5
4.
Wpłata
2
5   10.
Wpłata
5
5
5.
Wpłata
1500 5   11.
Wpłata
5
6.
Wpłata
3
5   12.
Wpłata
5
 
 
Wojownicy! Od tego momentu i do 30 czerwca doładując konto, w ramach nowej promocji, będzicie otrzymywać prezenty i nagrody! Ogólnie dostępne są 12 cennych prezentów, które otrzymacie kolejno za każde zakupione  100. Po otrzymaniu pierwszego prezentu, następny otrzymacie, dokonując nową wpłatę na potrzebną kwotę. I pamiętajcie, że same diamenty na te nagrody nie marnujecie!

 
Spieszcie się – ten bonus do płatności jest ograniczony w czasie bonus!
 Więcej (komentarzy: 2)

Strony:   1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: »»   Następna strona

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.
© 2006-2017. Powered by My.Com B.V.
Impressum | Ochrona danych
1