Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryPaździernik 2019
ponwtśrczwptsonie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Magiczna burza w Salach Tallara17.10.2019 18:00

Powietrze drży od ryku magicznych wiatrów. Szalejący żywioł zniekształca rzeczywistość, zmieniając zwykłe zasady gry... I tak oto  wściekłość pierwotnej energii dotarła do Sal Tallara, mieszając karty uczestnikom i otwierając przed nimi nowe możliwości!
 

 
Od teraz, aż do końca wydarzenia wszyscy uczestnicy bitwy w Salach przy wejściu otrzymają  Wściekłość Tallaara. Ten  efekt daje 100% odporności na ogłuszenia od fizycznych ataków.
 

 
Ponadto, otrzymywane fizyczne obrażenia nie będą zmniejszane podczas przebywania na bloku (natomiast zadawane obrażenia - będą obniżone, jak wcześniej).

Uwaga: ilość graczy w Salach Tallara zmniejszyła się do 6.

Również przez cały weekend w Salach Tallara będzie działać niezłomność i podwójne męstwo!
 
Ponadto, tym razem uczestnicy imprezy Magiczna burza w Salach Tallara otrzymają specjalne nagrody:
Gracze, którzy ukończą pole bitwy na miejscach 1-5, otrzymają 5 Ruda Erdur i 5 Znaczek «Legendarne dwunastolecie» za zwycięstwo. Możesz otrzymać tę nagrodę do 5 razy podczas magicznej burzy.
Ponadto, gracz, który zakończy pole bitwy, na 1-m miejscu, otrzyma 50 Ruda Erdur, gracz, który zakończy pole bitwy na 2-gim miejscu, otrzyma 25 Ruda Erdur i gracz, który zakończy pole bitwy na 3-m miejscu, otrzyma 10 Ruda Erdur!
 
Walczcie według nowych zasad! Niech burza stanie się silniejsza!
 Więcej (komentarzy: 2)


 Wojownicy! Mile spędziliśmy ostatnie dni, świętując Legendarne Dwunastolecie. Uroczystości dobiegają końca, ale najważniejsza ich część jest nadal przed nami. Mowa, oczywiście, o Świątecznej loterii! 
 

W tej nowości poinformujemy, jak będzie się odbywać długo oczekiwane losowanie. Ale, co najważniejsze, odpowiemy na pytanie:
 
Przypomnienie: jubileuszowy sklep zostanie zamknięty 29 października o 18:00!
 
 "Co można wygrać?"
 Więcej (komentarzy: 13)

 Jeszcze jeden skok w czasie16.10.2019 15:00

W końcu wszystkie składniki leku do uleczenia Organizatora obchodów zostały zebrane. Wydaje się jednak, że nawet ten napój nie pomoże nieszczęśnikowi odzyskać jasności umysłu i postawić go z powrotem na nogi. Wygląda na to, że oprócz zatrucia są jeszcze inne powody jego niemocy... Co mamy zrobić? Jest tylko jedno wyjście: w przypadku jakiejkolwiek niezrozumiałej sytuacji, wróć w czasie, wykorzystując Chronometr Unariusa!
 
 
Musisz rozwiązać węzeł intryg wroga w ciągle zmieniającej się przestrzeni czasowej.  Zadanie nie jest łatwe, a wróg jest sprytny i zażarcie się broni. Jednak naprawdę śmiały wojownik na pewno potrafi przejść tę próbę. A nie ma innego wyjścia, ponieważ stawką są obchody Legendarnej Dwunastki!
 
Ani w przeszłości ani w teraźniejszości nie pozwolimy wrogowi na zrujnowanie tego święta!
 Więcej (komentarzy: 7)


Szlachetni obrońcy Ogrium i Chairu! Bankierzy Feo mają miłe wieści dla wszystkich tych, którzy mają zamiar skorzystać z ich usług i uzupełnić swoje brylantowe konto!
 
 
Czas trwania promocji: Od 13:00 16.10 do 23:59 18.10, przy doładowaniu konta na 50, 100 lub 200, otrzymacie certyfikat, odpowiadający kwocie doładowania konta. 
Skorzystajcie z szansy, aby pomnożyć swoje bogactwo!
 Więcej (komentarzy: 0)

 Nowości po aktualizacji16.10.2019 12:00

Wojownicy! Podczas ostatniej aktualizacji wprowadziliśmy do gry pewne zmiany. Przyjrzyjmy się im bliżej.
 
 
Czas wybrać się w nowe przygody, dzielni wojownicy.
Do zobaczenia Feo!
 Więcej (komentarzy: 0)

 Magiczna burza na Arenie!15.10.2019 18:00

Mieszkańcy Feo już się przyzwyczaili do faktu, że czasami na różnych polach bitew zdarzają się magiczne anomalie, w radykalny sposób zmieniające ich reguły. Anomalie te przyjęto nazywać Magicznymi burzami. Właśnie teraz Magiczna burza wybuchła na Arenie!
 

 
Walka na arenie będzie się odbywała 1 na 1 do uzyskania 3 punktów! Również we wszystkich walkach burza wywołuje pojawianie się ognistych i lodowych wichrów.

Również przez cały zdarzenie na Arenie będzie działać niezłomność i podwójne męstwo!
 

Ponadto, tym razem dostaniesz 5 Ruda Erdur i 5 Znaczek «Legendarne dwunastolecie» za zwycięstwo. Możesz otrzymać tę nagrodę do 5 razy podczas magicznej burzy.
 
Udowodnij, że jesteś zwycięzcą, niezależnie od reguł gry.
 Więcej (komentarzy: 5)


Nadchodza dni, kiedy magie, unoszaca sie w powietrzu, czuja nawet ci, ktorzy nic nie wiedza o czarach. Przeciez zbliza sie kolejna rocznica stworzenia swiata! A w tym okresie w Feo zawsze dzieje sie cos niezwyklego i interesujacego!
W ciagu najblizszych 14 dni czeka na was najwieksze wydarzenie w grze «Legendarne dwunastastolecie»!
 
Ciesz się wakacje, wojownik! Powodzenia, ciekawych walk! I, oczywiście, powodzenia w losowaniu!
 Więcej (komentarzy: 6)

 Magiczna Koniczyna15.10.2019 14:00

Dzielni wojownicy Feo! Starcy, którzy są świadomi tajemnic natury, informują, że rozpoczął się sezon Magicznej Koniczyny! Ta roślina przynosi szczęście tym, którzy szukają skarbów, jest więc bardzo cenna na obu kontynentach.
 
 
Aby ją znaleźć nie musisz wchodzić w krzaki i ukryte miejsca. Wystarczy wypełniać codzienne zadania, za które otrzymasz Dyplom miasta a wtedy Czarodziejska Koniczyna będzie twoją nagrodą!
 
Pospiesz się zebrać jak najwięcej koniczynki, nim sezon Magicznej Koniczyny się skończy!
 Więcej (komentarzy: 0)

 Drogocenne skrzynie15.10.2019 13:00

UPD:
Teraz możesz zdobyć jeden z tych przedmiotów ze skrzyń jako nagrodę bonusową:
 

Specjalne drogocenne skrzynie i Drogocenne kute skrzynie oraz serdecznie zapraszają wszystkich, chcących kupić te niezwykłe towary, na miejskie Jarmarki Dartrongu i О'Delvaisu!
 

Na dnie drogocennych skrzynek można również znaleźć wiele przydatnych przedmiotów: certyfikaty, medaliony przywołania pupili i amulety magów bojowych, zamknięte figury szachowe, bojowe eliksiry i inne cenne towary.
 
 
Zatem tak! Tylko do 23:59 17.10, każdy wojownik, który otworzy dziesięciokrotną drogocenną skrzynię lub Pozłacaną skrzynię, będzie miał szansę na otrzymanie dodatkowych nagród!
 
 
Zaklęty znak Władców losu, Zwykłe zlecenie Pierworodnego, Trudne zlecenie Pierworodnego, Ciężkie zlecenie Pierworodnego i Pobożne wezwanie modlitewne już na was czekają! Nie przegapcie okazji! Nie przegapcie okazji!
   
Dodatkowo, za każde 75 lub 150 wydane w Sklepie z Drogocennymi Skrzyniami, otrzymacie 65 Platynowy Talar, 300 Ruda Erdur, 3 Karciana esencja i Mifrylowy klucz!
 
Drogocenne skrzynie będą dostępne w sprzedaży do 23:59 czasu serwera 17.10!

Obrońcy Feo, zdajcie się na los - nie zawiedziecie się! Kupujcie specjalne skrzynie i otrzymujcie cenne i przydatne nagrody! Niech skarby z tych skrzynek pomogą wam w drodze do nowych zwycięstw!
 
 Więcej (komentarzy: 2)

 Wojny klanowe14.10.2019 18:00

Dzielni wojownicy! Jesteście gotowi zmierzyć się z najlepszymi z najlepszych, żeby bronić honoru swojego klanu i odebrać zwycięstwo sławnemu przeciwnikowi?

 Przygotujcie się - wkrótce rozpocznie się Piąty sezon Klanowych wojen!


Gotujcie się do walki!

 Więcej (komentarzy: 1)

Strony:   1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: »»   Następna strona

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1