Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryGrudzień 2019
ponwtśrczwptsonie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

NOWOŚCI W GRZE

 Kolejna aktualizacja nadchodzi!

04.07.2019 18:00

Wojownicy Feo! Zima nadchodzi! Każdy mieszkaniec Ogrium i Chairu wie, że oprócz zbliżających się chłodów, to pora roku niesie ze sobą święta bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jednak dziś informujemy o jeszcze jednej nowości, która rozgrzeje was w zimne wieczory i da powód do radości. Grę czeka wkrótce kolejna aktualizacja! Długo oczekiwane zmiany nastąpią już 10.07, a na razie  zapraszamy byście zapoznali się z tym, co na was czeka!


Kolejna aktualizacja wniesie do gry wiele ciekawych nowości:


Jak widzicie zmian jest bardzo dużo. Proponujemy, żebyście zapoznali się z nimi bliżej, aby wszechstronnie przygotować się do aktualizacji!


Nowa reputacja: «Władcy losu»

Jeszcze jedna droga otwiera się przed wojownikami, gotowymi na nowe przygody i spotkanie z nieznanym ― Droga Władców losu! Pragniecie mieć wpływ nie tylko na teraźniejszość, ale i przeszłość tego świata? Chcecie, żeby wasze miecze zmieniły bieg historii Feo?


Jeśli jesteście gotowi, aby spróbować odwrócić bieg minionych bitew, musicie wziąć udział w dawnych bitwach, w których zmierzą się postacie wszystkich grup poziomowych na równych warunkach.
 

Drogę w przeszłość łatwo znaleźć - wejście na dawne pola bitew jest tam, gdzie i na obecne, ale aby przenieść się kilka wieków wstecz, potrzebne będzie Wezwanie modlitewne - siła modlitwy, zawarta w magicznym krysztale. Będziecie również musieli opuścić wasze ciała i uzbrojenie – wasz duch zamieszka w jednym z ówczesnych wojowników. Wszyscy przybysze z dziś będą sobie równi i tak samo uzbrojeni, tylko doświadczenie bitewne, taktyczny umysł i opanowanie przyniosą zwycięstwo.


Nowa reputacja będzie dostępna dla wojowników od 5 poziomu, ale najpierw trzeba będzie znaleźć Starożytną maskę. Z pewną szansą maskę można dostać za zabicie nadistot każdego poziomu lub biorąc udział w wydarzeniu Karnawał masek.

Nowa funkcja «Lokalizator»

Kto czasami nie chce się wznieść ponad Feo i orlim okiem rozejrzeć się po okolicy, aby zobaczyć podchodzących wrogów oraz przyjaciół, gotowych przyjść na ratunek? Teraz będzie można obserwować położenie zarówno wiernych sojuszników, jak i bezwzględnych wrogów!
 
Pozwala na to nowa funkcja o nazwie «Lokalizator». Aby z niego skorzystać, należy przejść do zakładki «Kontakty». Za pomocą Lokalizatora można znaleźć każdego gracza, a także zobaczyć działające na niego efekty i ich ilość.

Właściwości:
 • Obserwowanie lokacji gracza każdej rasy.
 • Informacje o liczbie przejść do wybranego gracza.
 • Możliwość dodania lokalizacji gracza do kompasu; a dla użytkowników wersji gry html5 - możliwość auto-przejścia do wybranego gracza.
 • Możliwość obserwowania efektów wybranego graczu, przy czym ikona zmienia kolor w zależności od ilości tych efektów.
 • Możliwość otrzymywania powiadomień o wejściu i wyjściu gracza z gry.
 • Możliwość dodawania notatek.
Dla zielonego poziomu konta premium będzie możliwość dodania do 4 graczy do listy obserwacji «Lokalizatora». Dla niebieskiego - do 10 graczy. Dla poziomu fioletowego i czerwonego – odpowiednio 50 i 100 graczy. Zwracamy uwagę, że użytkownicy szarego konta premium będą mogli obserwować do 2 graczy. Istnieją ograniczenia: nie będzie widać wojowników, znajdujących się pod wpływem niewidzialności i tych, którzy ukryli informacje o postaci. Funkcja ta jest dostępna od 5 poziomu.

Tajemnice sztuk walki w świecie cieni

Ci z tych wojowników, którzy już osiągnęli władzę nad własnym cieniem, wiedzą, jak wiernie służy on właścicielowi w walkach. Jednak mroczny sobowtór może przynieść korzyść nie tylko na polu bitwy. Wieczna ciemność skrywa wiele tajemnic i bezcenną wiedzę, a mroczny sługa będzie przewodnikiem do tych bogactw!
 

Cień pomoże wam opanować specjalną technikę bojową i uzupełnić arsenał Przebijającym i Przeszywającym ciosem, które sam także przyswoi. Jednak najpierw trzeba będzie odebrać folianty z opisem tych ciosów od ich właścicieli – starożytnych cieni, bardzo doświadczonych i bardzo niebezpiecznych. Jesteście gotowi zaryzykować i zmierzyć się z mistrzami świata wiecznej nocy? Tak więc naprzód, wasze cienie wskażą wam drogę!

Misję «Tajemnica przebijającego ciosu» można otrzymać u Własnego cienia. Jest dostępna dla wojowników, którzy osiągnęli 7 poziom i posiadają osiągnięcie «Mój cień nie zna litości».

Zadanie «Sekret przeszywającego ciosu» mogą przejść wojownicy od 17 poziomu, którzy wypełnili misję «Tajemnica przebijającego uderzenia» i posiadają osiągnięcie «Mój cień jest wart tyle co armia».
 
Pozostałe zmiany

Pozostałe zmiany:
 • Nowe międzyserwerowe pola bitew różnych formatów dla wszystkich grup poziomowych.
 • Opracowanie nowego klienta, który obsługuje HTML5
 • W wersji gry html5 dodano możliwość regulacji liczby kieszeni bojowych
 • W wersji gry html5 przy obecności dowolnego poziomu konta premium,  w kompasie przy wyborze miejsca docelowego pojawi się przycisk "Dojdź", który pozwoli postaci automatycznie dotrzeć do wybranej lokacji
 • Teraz po dodaniu wybranego produktu na giełdę, jego nazwa jest automatycznie wprowadzana w polu wyszukiwania
 • Teraz przy aktywacji przedmiotów z ilością zastosowań ograniczonych w czasie (na przykład, 3 razy na tydzień), pojawia się zarówno łączna liczba razy jak i sam limit czasowy
 • W Chaotycznych walkach zmieniono kolejność graczy na liście walki. Teraz gracze ustawieni są losowo. Zmiany dotknęły tylko wyświetlania, zasada gromadzenia drużyn pozostała nie zmieniona
 • Naprawiono błąd z podarowaniem prezentu graczowi, który jest pod wpływem niewidki
 • Naprawiono błąd, w którym nie można było wejść w sojusz w przypadku zadłużenia wobec skarbca u szefa klanu
 • Pojawiła się możliwość zmiany szerokości logu walki
 • Gruntownie przerobiono wyświetlanie efektów w walce na liście postaci. Teraz szybkość aktualizacji informacji na tej liście wzrosła, a obserwowanie postaci z dużą ilość aktywnych efektów stało się wygodniejsze
 • Sortowanie w bojowym plecaku teraz działa niezależnie od głównego plecaka. Można ułożyć układ przedmiotów w bojowym plecaku tak, jak komu wygodnie. Aby to zrobić, należy wybrać niestandardowy sposób sortowania, który nie ma wpływu na porządek rzeczy w głównym plecaku
 • W wydarzeniu "Koło fortuny" teraz wyświetlana jest anonimowo największa wygrana na serwerze i największa wygrana dzienna
 • I wiele innych zmian

Długo oczekiwane zmiany nastąpią już 10.07!

11. Horses22 10.07.2019 09:14
zazwyczaj była o 10 ale tym razem sie zobaczy
12. Leonardo121 10.07.2019 14:02
nie wiemy na razie , póki co na 11 lipca serwer bedzie zamknięty od 11­ do 15 wiec cicho sza na razie
13. Demon Rider 11.07.2019 15:16
coś nie poszło chyba z tą akrualizacją xD
14. Leonardo121 11.07.2019 15:29
oj kiepsko robią to czego Admini nie odrobili skoro zapowiedzieli zmiany i co­ wyskoczyło? nic
15. -JeeC- 11.07.2019 16:26
widzę że klient dalej stary i dalej ten pamięciożerny i lagowy Flash
16. Pelegrin17 17.07.2019 17:57
To w końcu jest ta nowa aktualizacja czy nie bo ja nic takiego nie zauważyłem
17. karu 19.07.2019 09:11
08:48 Otrzymany uraz Uda. Taaaaa niezłomność i ochrona przed­ zranieniem....
18. mazzi11 10.08.2019 17:22
mam pytanko mam maske i nie wiem co dalej bierzacy cel Obejrzyj Starożytną­ maskę i zdecyduj, co z nią zrobić dalej.ogladam i nic ktos moze podpowiedziec­ co dalej prosze
Strony:    1 :: 2
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1