Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 691.

środa, 10. marzec 2021, 19:49

Post na forum autorstwa: »Eventyr«

Połączenie serwerów

Kurtyna.

środa, 10. marzec 2021, 15:43

Mentor Wiki

Dzięki Wam udało się zebrać potrzebną sumę w tak krótkim czasie. Serwer został opłacony do 11 marca 2022r. Wasze zainteresowanie i wsparcie jest ogromnie ważne dla osób zajmujących się stroną i motywuje do dalszych prac!

poniedziałek, 8. marzec 2021, 20:00

Mentor Wiki

Jak co roku wiosną, zbliża się czas opłacenia serwera Mentor Wiki. Na dniach musimy przedłużyć serwer, jeżeli chcecie dalej się cieszyć poradnikiem. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/5v284t

czwartek, 12. marzec 2020, 20:50

Mentor Wiki

Ogłaszam zbiórkę na opłacenie hostingu dla naszej Mentor Wiki. Aby strona mogła funkcjonować kolejny rok, potrzebne jest Wasze wsparcie. Każda, nawet najdrobniejsza wpłata się liczy! zrzutka na wiki

środa, 1. styczeń 2020, 21:13

Pomoc

Życzę wszystkim spokoju w grze, tak abt grać w przyjemnej atmosferze, bez waśni i sporów. Mam nadzieję, że team dojdzie do porozumienia, trzymam za to kciuki. Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, więcej uśmiechów i mniej spiny. Dystansu i luzu. Dobranoc

środa, 1. styczeń 2020, 21:10

Pomoc

John_B nie mówię że jest wspaniale, praktycznie nie zaglądam do gry więc nie mogę się wypowiadać. To nie jest moja sprawa że sie kłócą, nie wnikam o co, nie pytam kto winien czy nie winien. Powinni to załatwić między sobą, tak, żeby nie wpływać negatywnie na odbiór gry. Odnoszę się wyłącznie do wylewania brudów na forum i informowania o sprawach teamu gracza Masif, która członkiem teamu nie jest a jak widać zna szczegóły niedostępne dla zwykłych graczy.

środa, 1. styczeń 2020, 20:57

Pomoc

John_B masz rację, na forum powinny być poruszane rzeczy ważne i kompetencje graczy funkcyjnych powinny być jasno określone i znane. Ale wojenka teamu między sobą na forum to nie jest sprawa graczy. Team ma funkcjonować i pomagać graczom, oni ni powinni w ogóle odczuć jakichkolwiek zawirowań, wszystko powinno funkcjonować sprawnie i płynnie. Pokłócą się? To sobie wyjaśnią między sobą. Jeden odejdzie? Będzie inny i przejmie obowiązki dalej. Gracz wchodzi grać a nie się frustrować co będzie bo fun...

środa, 1. styczeń 2020, 20:48

Pomoc

Acha, nie mam zamiaru tu nikogo obrażać, ani prześladować, tak zaznaczam, zanim poleci na mnie skarga do straży. Jak mnie zobaczycie w lochu, to będzie wiadomo za co

środa, 1. styczeń 2020, 20:40

Pomoc

Po prostu wstyd. Zawiść, intrygi, awantury, szantaż emocjonalny. Osobę, która się jeszcze stara (ja już dawno skończyłam właśnie przez te wojenki prowadzone przez nadmierne ambicje niektórych) traktują jak sami widzicie. @MATULINIO ma rację, to w ogóle nie powinno być poruszane na forum, problemy w teamie powinny być załatwiane w teamie, gracze mają własne problemy i nie muszą być świadkami takich żenujących wypowiedzi strażników i ich koleżanki. Dziwnym trafem ta koleżanka jest bardzo dobrze po...

środa, 18. wrzesień 2019, 17:08

Tłumaczenia - błędy, ich brak, literówki

Witam, jako szefowa ekipy tłumaczy muszę sprostować kilka rzeczy. Tłumaczy nie ma dużo, za to tłumaczeń jest od groma, szczególnie przed każdym upkiem. Błędy i literówki się zdarzają - robimy co się da, by je korygować, ale nie możemy obiecać, że każdy zgłoszony bład zostanie zaraz poprawiony. Trzeba go znaleźć w plikach, poprawić, stworzyć plik naprawczy z wielu poprawionych tekstów, żeby wgrać to hurtem do systemu. Jak nie mam czegoś w plikach to trzeba poczekać, aż się trafi w jakimś nowym pl...

czwartek, 20. czerwiec 2019, 18:11

BlodSuger zaprasza aktywnych graczy!

Ponawiam. Zapraszam do kontaktu

środa, 6. marzec 2019, 20:41

Mentor Wiki

Dzięki uprzejmości Anonimowego Gracza serwer mentorów został opłacony na kolejny rok do 11 marca 2020r. Serdecznie dziękujemy

czwartek, 20. grudzień 2018, 18:01

Co lepsze?

Miałeś namieszać, a tylko potwierdziłeś moje słowa Trudno żeby wykokoszonemu łamkowi zaszkodził przeciętny sprytek, ale jak już trafiasz równego sobie to przyznajesz sam, że masz kłopot. Może niewielu takich, ale zawsze na koksa znajdzie się drugi koks Generalnie, jak wyżej napisane, set to jedno, cała reszta też się liczy. I gdybym miała wybierać set pod PvP (a o to pyta autor wątku) to wybrałabym sprytka i starała sie go rozwinąć jak najlepiej.

środa, 19. grudzień 2018, 14:54

Błędy i inne problemy po aktualizacji 11.12.2018

-Sokal- czy cała aktualizacja Ci się pobrała? Jaki masz flash ? Usuń cache z pamięci klienta, możesz też wyczyścić ustawienia flasha jeżeli masz aktualny: Prawy klawisz myszki na oknie lokacji -> ustawienia globalne -> Zakładka zaawansowane -> przycisk 'usuń wszystko' potem odśwież grę. W razie dalszych kłoptów zapraszam w grze, pomyślimy nad rozwiązaniem.

poniedziałek, 17. grudzień 2018, 22:33

Co lepsze?

Żałuję, onieważ na mobkach dobry sprytek niewiele odbiega od łamka, poza tym ja mało mobów biję. Natomiast na PvP zwykle łamek ma problem ze sprytkiem, sprytek z atletą a atleta z łamkiem. Ponieważ mało jest atletów więc sprytek wychodzi najlepiej.

niedziela, 16. grudzień 2018, 21:22

Co lepsze?

Na PvP sprytek, ja żałuję że zmieniłam sprytka na łamka. Do tego, jak Masif napisała, liczy się też cała reszta: tablice, talenty, wyciski itp.

poniedziałek, 19. listopad 2018, 21:57

BlodSuger zaprasza aktywnych graczy!

Zapraszamy do naszego klanu wszystkich aktywnych graczy z poczuciem humoru! Gwarantujemy: - zabawę wśród aktywnych graczy, brak ciśnienia i fajną atmosferę - pomoc w rozwoju postaci (pomoc merytoryczna doświadczonych graczy, możliwość pożyczek surowców do misji i złota ze skarbca, wspólne instancje, szassory) - korzyści z maksymalnie rozbudowanej cytadeli(klanowe nadistoty, np. uborg, kościany smok, edera itd. zwój na triady, zaświatowe pupile, wszystkie przepisy w kotle i wiele wiecej) - zamek,...

środa, 7. listopad 2018, 22:11

Wojny Klanowe i kilka spraw dotyczących Polskiego serwera

Nooooo, powiem Wam, jestem pod wrażeniem twórczości spartana. Cieżko to ogarnąć co napisał, za to powinni nam jakiś kult dawać xD Wątek już nie nadaje się nawet do poczytania przy kawie, zwykła gównoburza się z tego zrobiła. A podsumowując: każdy gra jak uważa, chce siedzieć na 5-6 lvl do emerytury, niech siedzi, jego sprawa. A kto chce się naprawdę pobawić to leci z expem i przy okazji wbija sobie męstwo i repki, bezproblemowo. Gra jest spoko, ma swój kilmat, kto gra tu długo to nawet po przerw...

wtorek, 6. listopad 2018, 16:19

Wojny Klanowe i kilka spraw dotyczących Polskiego serwera

@Zdechły Ślimak, różni się zasadniczo. Przez całą moją karierę luaniarza (wytrzymałam cały tydzień) luanienie było zaledwie częścią działań. Cała reszta to kłótnie z tzw "szczurami", z innymi którzy chcieli bić normalnie (choćby do misji), z innymi którzy chcieli luanić i wpadali na siebie nawzajem... Faktycznie, godzinne SPOKOJNE bicie może po takim piekiełku działać usypiająco ;D Ja zrezygnowałam szybciutko z luanienia bo to było nie na moje nerwy, podziwiam ludzi, którzy mają do tego zacięcie...

niedziela, 28. październik 2018, 15:28

Konkurs: Wojna Dyń!

Mała Evik wzięła dynię Może teraz coś wykminię Zmyślna głowa, tęga minka Tak zaczęła się wycinka. Ostry nożyk w ręku trzyma Tylko dynia się nadyma Jakaś taka się trafiła Za nic nie chce Halloween’a. Na nic żale, na nic jęki Dynia dzielnie zniosła męki I rozbłysła późną nocą Dyniowatą złotą mocą!