Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-10 z łącznie 10.

wtorek, 17. lipiec 2018, 00:43

Post na forum autorstwa: »Winterman«

Narzędzia pracy

Dzięki za info.

poniedziałek, 16. lipiec 2018, 21:47

Narzędzia pracy

Jako, że dłuższy czas nie grałem i wypadłem z obiegu -jakie są teraz ceny za czerwony lub fioletowy sierp (chodzi o narzędza bez "daty ważności")? Z góry dziękuję za informację. Ps. Mądrości tupu "jest wart tyle ile możesz dać" proszę sobie darować

czwartek, 25. czerwiec 2015, 18:40

Fioletowe narzędzia - cena

Dzięki za informacje - temat do zamknięcia.

piątek, 19. czerwiec 2015, 17:45

Fioletowe narzędzia - cena

Orientuje się ktoś może za ile chodzi fioletowy sierp?

sobota, 16. maj 2015, 16:11

certyfikat

Dzięki za odpowiedzi - do zamknięcia.

wtorek, 12. maj 2015, 12:44

certyfikat

Witam Tak dla pewności - czy certyfikat ( http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=16316 ) można komuś odsprzedać/czy można nim handlować?

sobota, 9. maj 2015, 18:31

niezniszczalny sierp

To przy okazji - jest możliwe zrobienie legendarnego, niezniszczalnego sierpa? I rozumiem ze można go wydropić np. z czerwonych skrzynek za diamenty na jarmarku?

sobota, 9. maj 2015, 15:08

niezniszczalny sierp

Dzięki wielkie - teraz wszystko jasne. Do zamknięcia.

sobota, 9. maj 2015, 14:39

niezniszczalny sierp

Dzięki za szybką odpowiedź ale proszę o wersje jak dla dziecka z obrazkami i dokładniejszym wytłumaczeniem. W sensie byłem przed chwilą na jarmarku (chodzi o ten na Placu Światła?) i próbowałem znaleźć jakiekolwiek runy, klej/żywice i nic. Jak można proszę o link do ww. przedmiotów ew. wskazanie palcem gdzie/ u kogo ich szukać na jarmarku

sobota, 9. maj 2015, 14:07

niezniszczalny sierp

Witam. Jak w temacie. Ostatnio w oczy rzuciło mi się coś takiego http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=144251886 W jaki sposób mogę uzyskać "niezniszczalność" i czy mogę to zrobić z każdym rodzajem sierpa ? I pytanie poboczne - gdzie takie runy rozkwitu "rosną" Z góry dzięki za odpowiedź.