Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 2. czerwiec 2020, 03:30

Jestem załamany

Witam wszystkich serdecznie!

Po latach bezowocnego grania udało mi się dostać wreszcie dwa czerwone toporki na spryciarza. Zrobiłem sobie kilka miesięcy przerwy, wchodzę i nie mam ich na postaci, dwa niebieskie mieczyki sprzedałem i nie mam teraz jak grać, jestem załamany, bardzo proszę o pomoc.
Nie, nie były to toporki na 30dni, miały one wytrzymałość 10/10 i były teoretycznie na zawsze, miałem sentyment do tej gry, wydawałem na nią pieniądze a teraz takie coś...

2

wtorek, 2. czerwiec 2020, 19:38

Teraz set jest dużo tańszy miesiac pozbierasz i będziesz mieć blue bronie
Luca Brasi z IT :P Legacy Pozdrawia SAKH-MET :P
:devil:Jigsaw użył słabego niszczyciela i rzucił przekleństwo na SAKH-MET.x2 :rolleyes:

3

wtorek, 2. czerwiec 2020, 21:27

Jak jest wydarzenie na plato z darami mocy, pobij gungi w moment uzbierasz na secik ;)

4

wtorek, 2. czerwiec 2020, 21:52

skontaktuj sie ze strażą i supportem w celu wyjanienia, raczej byly czasowe ze zniknely bo od dawna juz nie ma tych z wytrzymaloscią

5

wtorek, 2. czerwiec 2020, 21:52

dodam jesscze ze nigdy nie byly 10/10, ewentualnie 6/6

6

środa, 3. czerwiec 2020, 01:58

tak chomikuje warofdragons.pl/artifact_info.php?artifact_id=407174355
mi po paru latach braku obecnosci zaginela rozdzka z plecaka. cuda wianki.