Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

21

piątek, 25. styczeń 2013, 19:06

jak tak patrzę to brak wpisu w zakładce cudowne zbroje o kolczugach mam taką prośbę czy można to uzupełnić?

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

22

piątek, 25. styczeń 2013, 19:37

Dopisane :)

23

środa, 30. styczeń 2013, 17:41

W dziale "Feo w szponach ciemności" w tabelce z nagrodami jest chyba błąd. Napisane jest że ceną za 15szt czastki chaosu jest 150 dyplomów, nie powinno być 1 dyplom za 15 czastek?

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

24

środa, 30. styczeń 2013, 18:56

dziękuję za zgłoszenie błędu, poprawiłam :) Można błędy i uwagi pisać w komentarzach pod artykułami na stronie, zapraszam do korzystania :drink:

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Zawód: Ochrona VIP, Spedycja

• Wyślij wiadomość

25

czwartek, 31. styczeń 2013, 04:47

Ja to nie lubie niczego w tej grze, ciagle tylko narzekam bo maruda ze mnie, ciągle mi sie cos nie podoba bo wybredny jestem, ciągle wszystko jest do bani, bo mnie często bania boli...

Ale to akurat mi sie spodobało i zapowiada się ciekawie. Dziękuje za uzupełnianie na bierząco tematu: Feo w szponach ciemności.

Pozdrawiam i powodzenia.

p:S.: Bedzie temat o wydarzeniach ? Bo sa wydarzenia, których opisu jeszcze nigdzie nie znalazłem np. Wydarzenie z Uborgiem.->>> Jest Temat o wydarzeniach znalazłem :-)). Jest i uborg, ale nie ma info co wypada z uborga. Mam nadzieję, ze będzie kiedyś dodane. I czemu medalion golema jak sie go wybierze by obejrzeć ma nazwe: Gulem ? :-))
Są sprawy jasne i proste na Świecie, jak matematyczne równania, lecz jeśli ktoś złem się kieruje to i zła będzie używać jako rozwiązania.

26

sobota, 16. luty 2013, 20:25

mam taką prośbę czy można dodać w zakładce ranking reputacji w części łowcy szczęścia informacje gdzie można kupić ten manuskrypt

Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

27

wtorek, 19. marzec 2013, 16:30

Funkcja "Zgłoś"

Witam!

Funkcja ta przypomina skargi w grze. Jeśli zobaczysz, że ktos łamie regulamin forum możesz to zgłosić moderatorom. W tym celu musisz nacisnąć mały tójkąt z wykrzyknikiem (znajduje się on po prawej stronie na dole każdego postu). Zgłoszenie należy uzasadnić.

W związku z tym, że są problemy ze zrozumieniem tej funkcji, przypominam:

Cytat

Funkcji tej można użyć wyłącznie w przypadku spamu, reklamy i innych problematycznych (rasistowskich, gloryfikujących przemoc, agresywnych, obraźliwych lub seksistowskich) postów.

Proszę nie zgłaszać postów nie naruszających regulaminu gry i forum. Funkcja ta nie służy do ponaglania ani informowania moderatorów i strażników o tym, że napisaliście post (są przypadki, że autor zgłasza własne posty).

Nadużywanie tej funkcji grozi karą na forum, więc proszę jej używać rozsądnie.

Pozdrawiam.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

28

niedziela, 12. maj 2013, 15:07

Witam

Z przyjemnością informuję, że na naszej stronie udostępniono dziś nowy kalkulator, który pomaga nam wyliczyc koszty leczenia ran oraz znajduje najtańsze zestawy zwoi potrzebnych do wyleczenia obrażeń :thumbup:
http://mentorzy.info/index.php/kalkulato…osztow-leczenia

Z nowości na stronie polecamy także opis Instancji zbrojeniowej Sanktuarium Elfów (pozwala zdobywac niebieskie łuki i kołaczany).
http://mentorzy.info/index.php/instancje…nktuarium-elfow

Zapraszamy także z korzystania z naszych lokalizatorów Uzdrowicieli, Włamywaczy i Katów - znajdziesz tam zawsze aktualne rankingi graczy :thumbup:
http://mentorzy.info/index.php/lokalizat…dow-dodatkowych

Mamy nadzieję, że strona jest przydatna w codzienniej grze i obiecujemy w dalszym stopniu aktywnie ją rozwijać, wkrótce dodamy opisy nowych reputacji :)

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Eventyr« (12. maj 2013, 17:06)

Paleovenus [9] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

29

poniedziałek, 13. maj 2013, 19:34

Witam,
dodano też sporo istotnych szczegółów do misji na kult Dżagernautów
http://mentorzy.info/index.php/ranking-reputacji/dzagernauci

Pozdrawiam.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

30

sobota, 15. czerwiec 2013, 21:41

Opisano misje i przepisy elckiej kostki:
http://mentorzy.info/index.php/2-uncateg…kostka-przepisy

Zawody wytwórcze (alchemik, jubiler i czarodziej) zostały zaktualizowane po update.

Zapraszamy :)

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

31

niedziela, 7. lipiec 2013, 22:54

W lokalizatorze zawodów wystąpił błąd w wyświetlaniu mistrzostwa włamywacza. Problem jest nam znany, postaramy się go jak najszybciej naprawić. Pozostałe zawody wyświetlają się poprawnie.

32

wtorek, 9. lipiec 2013, 12:25

prosze tam poprawic informacje o przepisie ,bo przez te wasze bztedy na tym głupim forum szukalem przez pół godziny przepisu na gambir ze 180 poziomem. Dodam tylko ze w sklepie dla alchemika go nie ma.

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

33

wtorek, 9. lipiec 2013, 23:54

skoro strona jest dla Ciebie głupia to nie musisz z niej korzystać :)

2 osoby tylko pracują nad stroną i niestety nie jesteśmy w stanie nadążyć ze wszystkim naraz. Uważam że strona i tak aktualizowana jest w dobrym tempie.

34

środa, 10. lipiec 2013, 07:59

moze mnie troche ponioslo,bo pomocnicy ani mentorzy mi nie umieli pomoc i musialem odreagowac :P

na tej stronie dalej nie jest to jasno napisane wiec napisze co trzeba zrobic :) kupujemy przepis na gambir ze 120 poziomem w ognistej(u ludzi analogiczna lokacja), musimy przestudiowac przepis i dopiero wtedy bedziemy mogli kupic traktat na rzadkie rosliny I :) z traktatem idziemy do medrca-on go tam czyta itd- i otrzymujemy przepis na gambir ze 180 :) analogicznie jest ze wszystkimi innymi przepisami :)

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

35

piątek, 27. wrzesień 2013, 23:06

Inne ilości rtęci za surowce z lasu dla kultu dżagernautów

23:04 Zdobyłeś: Rtęć 561 szt.. Straciłeś: Szczęki wilkołaka-szamana 1 szt..
23:03 Zdobyłeś: Rtęć 638 szt.. Straciłeś: Serce Drzewusa 1 szt..
23:03 Zdobyłeś: Rtęć 1020 szt.. Straciłeś: Wieniec Edery 1 szt..

Są to inne ilości niż powtarzane we wszystkich tabelkach - info dla graczy i właścicieli poradników

Paleovenus [9] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

36

sobota, 28. wrzesień 2013, 12:04

Są to inne ilości niż powtarzane we wszystkich tabelkach - info dla graczy i właścicieli poradników

Dzięki Helmut, poprawione.

37

sobota, 28. wrzesień 2013, 16:06

u nas też porawione ;]
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

38

wtorek, 1. październik 2013, 14:47

Przedmioty - zakładka kryształy

"Zwój zniszczenia możesz zakupić w sklepie na Wilczym PustkowiuOsadzie Mentalia w cenie10. "
Zniszczenie jest teraz w gildzie mistrzów na city

39

wtorek, 3. czerwiec 2014, 21:51

Kalkulator wydarzeń

Ostatnio napadła mnie wena twórcza... Już nie pamiętam kto, prosił mnie bym coś takiego stworzył...

Zrobiłem terminarz wydarzeń. Zamienia czas dostępności instancji z minut/godzin na datę + czas - nie trzeba przeliczać.... Wersja dla leniwców :D

Podpięty jest pod stronę mentorów: Kalkulatory -> Terminarz wydarzeń.
http://mentorzy.info/index.php/kalkulato…minarz-wydarzen

By skorzystać, należy:
- kliknąć na ikonkę wydarzeń (niebieska flaga)
- kliknąć na środkową zakładkę "Nadchodzące wydarzenia" lub "Moje wydarzenia"
- zaznaczyć całość kombinacją klawiszy "Ctrl + A" (strona przyjmie niebieski kolor)
- skopiować zaznaczenie "Ctrl + C"
- w kalkulatorze wkleić za pomocą "Ctrl + V" w okienku i kliknąć przycisk przetwarzania.
- kliknięcie na nagłówek pierwszej kolumn sortuje wydarzenia po nazwie (łatwiej znaleźć w tłumie)

Z tego:
index.php?page=Attachment&attachmentID=465
Robi to:
index.php?page=Attachment&attachmentID=466

40

wtorek, 3. czerwiec 2014, 22:03

No prosiłam i to już jakiś czas temu :)

DZIĘKUJE :*

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający