Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

81

czwartek, 26. czerwiec 2014, 18:16

to co zrzuta na serwer i po kłopocie

82

piątek, 27. czerwiec 2014, 11:05

jeśli dostaniesz dostęp to będę ... bardzo zaskoczony :) Po to Eventyr zablokowała stronę żeby tylko wybrani (znajomi i przyjaciele) mieli do nie dostęp

wszystko zostało załatwione bez problemu tego samego dnia.
dziękuję Eventyr za szybką i sprawną obsługę :-)

83

czwartek, 3. lipiec 2014, 11:42

logowanie na mentor wiki

Czy ktoś tez ma problem z logowaniem na Mentor Wiki?Otrzymałam maila z informacją że jestem zarejestrowana oraz login i pass które podałam przy rejestracji a mimo to nie moge sie zalogować.Wysyłanie wiadomości typu:nie pamietam hasła;nazwy nie pomoglo .Równierz ponowne zarejestrowanie.Zadnego odzewu.Tylko nie kazcie mi pisac na supot bo sami wiecie ze to nic nie da. :pinch:
Już jest OK mail z nową rejestracją rzeczywiscie poszedł do spamu.Dzieki :D

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

84

czwartek, 24. lipiec 2014, 14:32

Strona została przywrócona do ogolnego dostępu, nie trzeba się logować, od dziś Administracja objęła patronat nad serwisem.

Aktualizacje będą się odbywać na bieżąco a los serwisu już nie jest niepewny. Wraz z wszystkimi, którzy pracują nad serwisem bardzo się z tego powodu cieszymy :)

Zapraszamy do korzystania.

85

czwartek, 24. lipiec 2014, 19:10

Mogę zapytać złośliwie ile to kosztuje Legendę?
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

86

czwartek, 24. lipiec 2014, 21:49

Oczywiście, że możesz. Nic nie kosztuje, nie zarabiamy na serwisie.

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

87

niedziela, 25. styczeń 2015, 16:08

Ze względu na prace techniczne mogą wystąpić trudności w dostępie do serwisu w ciągu najbliższych 24 godzin. Za utrudnienia przepraszamy.

88

niedziela, 22. marzec 2015, 11:17

Tak w ogóle

Warto grać w grę? Jestem tutaj nowy, nie znalazłem jakiś opinie na temat gry i chciałbym poznać wasze zdanie. Co jest np minusem/wadą?:) dzięki

89

niedziela, 22. listopad 2015, 23:07

Dzis mi strona nie wczytuje się-nie odnaleziono serwera-
czy tylko ja tak mam?

90

poniedziałek, 23. listopad 2015, 16:14

U mnie jest wszystko okej ;)

Masif [20] 

Zaawansowany

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

91

wtorek, 29. sierpień 2017, 23:47

Mentorzy Info

Witajcie :)
Z racji bardzo dużego zainteresowania dalszymi losami M Wiki informuję, że strona z przyczyn niezależnych od nas chwilowo nie będzie dostępna ;(

Staramy się jak możemy ponownie ją wskrzesić, jednak administratorzy M Wiki sami muszą uzbroić się w cierpliwość.
Może to potrwać tydzień lub miesiąc, sami nie jesteśmy w stanie tego określić :(

Jako, że na forum gry nie można podawać linków do obcych stron informuję, że w mojej informacji o postaci możecie znaleźć linki do stron z opisami gry. Pierwsze trzy linki prowadzą do ston rosyjskich graczy, natomiast
ostatni link to Polski poradnik gry stworzony przez moich dobrych kolegów "zza wielkiej wody" Duszołapa i Boiledhasha.
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

92

wtorek, 29. sierpień 2017, 23:49

Ja chce tamta strone

93

środa, 30. sierpień 2017, 00:06

Dziękuję za informacje :)

czekam na lepsze informacje:)

pozdrawiam

Masif [20] 

Zaawansowany

• Wyślij wiadomość

94

środa, 30. sierpień 2017, 00:12

@rybak
uwierz ja też czekam ;) ta strona to pochłonięte setki jeśli nie tysiące godzin pracy, włożone serce wielu ludzi, a czasem masa nerwów jak "głupia tabelka" nie mieściła się na stronce. Mimo wszystko warto było ją stworzyć i nie odpuścimy tak łatwo.
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

95

środa, 30. sierpień 2017, 08:18

te ruskie stronki nie są takie złe, wystarczy wrzucić link do google translatora i informacji nawet wiecej niż na mentorach. Im dłużej brak mentorów, tym bardziej się do nich przekonuje :thumbsup:
... az sie zachcialo wplacic jakąs dotacje dla rusków za ich wkład w robienie informacji od podstaw a nie zwykłe tłumaczenie

Masif [20] 

Zaawansowany

• Wyślij wiadomość

96

środa, 30. sierpień 2017, 09:20

Owszem adrianos999, nie zapominaj jednak, że serwery PL oraz RU nadal w wielu aspektach się różnią. Strony są tymczasowym zamiennikiem dla Was jaki mogę udostępnić, wiele informacji się pokrywa, ale też sporo różni od realiów WoD PL.

97

środa, 30. sierpień 2017, 19:09

mentorzy info

nie wiem czy to pytanie już padło, ale nie widziałem żeby ktoś o tym pisał. Czy ta strona jeszcze będzie dostępna? Chodzi o stronę mentorzy.info :cursing:

The requested URL /index.php/przedmioty/amulety-nadistot was not found on this server.Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

98

środa, 30. sierpień 2017, 19:09

kurcze sorry nie zauważyłem że już o tym pisano:(, Sorki

Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

99

środa, 30. sierpień 2017, 21:15

Witam

Z wielką przykrością informuję, że strona będzie jeszcze jakiś czas niedostępna z powodów technicznych niezależnych od nas.

Zapewniam jednak, że strona wróci i dalej będzie Wam służyć pomocą.

Masif [20] 

Zaawansowany

• Wyślij wiadomość

100

czwartek, 31. sierpień 2017, 11:50

M Wiki już działa :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Co prawda oprawa graficzna "wyjechała na wakacje" ale pracujemy nad je przywróceniem.