Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 17:15

Jarmark po Upku

Nie wiem jak reszta, ale ja jestem rozczarowany :)

brak talii chyba bug

2

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 17:28

2 ogniwa, zero talii, szał na swięta. za garnuszku zlota nie jest napisane ze nie mozna zamrażac( tak zrobiłem screena) jak kupie 100szt to w 'magiczny sposób nie zmienią sie w niezamrażalne?
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

3

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 17:31

Brakuje również zwoju napaści...chyba jedyna rzecz na którą czekałem

4

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 17:40

To jest jakiś żart. Ten jarmark powinien być szansą dla graczy co nie mają redów aby móc je kupic. A w zamian można za te samą cenę kupić redy na 3 mies, bądż łuki na mies, śa też chociaż bronie takie jak trzeba. A gracze, którzy mają redy, będą mieli je dopóki ich nie rozwalą, to jest niesprawiedliwe...

5

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 17:43

Nie bede sie nawet wypowiadał na temat tego jarmarku,po prostu brak mi słów,te 2 ogniwo to chyba na jakąś speszjal okejżon zatrzymam...

6

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 17:52

Wielka kicha, brak kart, ogniwa 2 szt ( hahahah), elek niezłomki nie ma..

7

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 17:57

Po kiego grzyba wprowadziliście zakaz red setó na polach bitew?.Skoro już­ takie coś wprowadziliście to po co te red sety z ważnością i nie mocą­ zamrażania???.Żadnego łądu i skłądu,bez sensu.Swoją drogą,wszyscy pytaja­ o talie,to ja wam powiem gdzie talie są,za bryle w kosteczki machniesz i­ masz,proste jak zklęta rana od woytka:)
Z całym szacunkiem oczywiście do gracza woytka oczywiście:)

8

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:01

czy ktoś kupił toporek 50/50 na 30 dni i może napisać, czy jest możliwosć zamrażania?
na nim nie ma info, ze nie można w odróżnieniu od pozostałych części setu

9

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:11

można :) jak nie ma opisu na przedmiocie na czas to można to coś zamarozić, bronie można używac na pb dlatego pewnie nie ma blokady
Nie o take Feo walczyłem ;)

10

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:12

Z teggo co wiem to zamrozić nie można
A władza jak miłość - uderza do głów! niektórym to już kompletnie :thumbsup: :love:

11

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:32

pluchcio też tak kombinowałem, ale słyszałem tak jak napisał Beregond, więc nadal nie wiem:)
Może ktoś kto kupił i próbował się wypowie.

12

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:34

u nas ktos co kupił pisał ze mozna ale wyszedł z gry to na bank Ci nie powiem teraz

13

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:35

a czy to nie jest bug, ze kupiłem 11 upominków po 15g i dostalem 11 takich samych kart?
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

14

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:35

swoją drogą to blu zbroja tylko na pb bedzie potrzebna teraz,? no chyba że jarmarku co 3 miechy nie bedzie :P

15

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:38

z upominków za 15g leci karta rzeczny stróż xD wszystkim;d

16

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:39

Wiec Jeśli mozna mieć bez terminu broń to sądzę zę też musi Być łuk + pierścienie :) za dużo tu nie domówień niech ktoś z Admisnistracji tylko się wypowie czy będzię coś więcej na jarmarku :)
Ja tylko czekałem na Red narzędzia pracy

17

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:55

a czy to nie jest bug, ze kupiłem 11 upominków po 15g i dostalem 11 takich samych kart?

Be_Happy na moje oznacza to że jesteś megaszczęściarzem i koniecznie musisz zagrać w Lotto a potem całą kase zainwestować w grze - admini sie ucieszą :)

Chyba że to te karty co miały lecieć z talii co to ich "zapomnieli" dać do zakupienia na jarmarku

18

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 19:46

ale wy dramatyzujecie z tymi redami - nie kupilem zadnego i sie bardzo ciesze.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

19

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 19:59

kupilem zwój z cytrynami w naramy... miało być 250 użyć a u mnie w naramach po wbiciu jest (1)

20

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 20:29

Z teggo co wiem to zamrozić nie można

to źle wiesz