Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

21

niedziela, 6. luty 2011, 02:57

Mam pytanie jestem w Arenie Dartrongu niewiem jak mam dojsc z tamtad na dymiace wzgórza a nastepnie na osiedle czernag jestem poczatkujaca szukalam po forum ale niemoglam znalesc niewiem czy nawet dobze szukalam pewnie nie...prosze o pomoc.

22

niedziela, 6. luty 2011, 03:10

Jusz wiem ;D ;))

23

środa, 2. marzec 2011, 09:50

ej jak można mieć prace ?

24

piątek, 4. marzec 2011, 13:39

mam pytanie jak mozna załozyc zbroje na postac bo ja probuje na rozne sposoby i nie chce sie wlozyc... Moglby ktos odpowiedziec?

25

wtorek, 7. czerwiec 2011, 19:13

jak można nabyć zaklęcia

26

wtorek, 7. czerwiec 2011, 19:17

I czy można jakoś zapisywać wrzyjaciół do czaty jak w margo.????

Cytat

27

wtorek, 7. czerwiec 2011, 19:19

klikasz na ikone zbroji czy obrazek i wyskakuje ci okno tam pisze czy chcesz założyć zbroje i klikasz tak

28

wtorek, 7. czerwiec 2011, 19:21

jak można zaatakować przeciwnika niemusząć wchodzić na arene czy zapisywać się???

29

wtorek, 7. czerwiec 2011, 19:35

Pracę można zdobyć na 3lvl, po zrobieniu specjalnej misji. Zaklęcia dostępne są od 11lvl. Zapisywać przyjaciół możesz wchodząc w "postać"(ikonkę z rycerzem) a następnie w "kontakty"(dwie dłonie). Aby zaatakować przeciwnika idziemy na Płaskowyż Ciszy, albo na pola bitew(od 3lvl).

30

wtorek, 7. czerwiec 2011, 21:57

Przepraszam ale to nie jest miejsce na takie pytania, proszę pytać pomocników/mentorów bądź poszukać odpowiedzi na swoje pytania w bibliotece lub w innych wątkach na forum. Kolejne takie pytania będą usuwane bez udzielenia odpowiedzi.

31

środa, 27. lipiec 2011, 18:19

1. Proszę podać najczęstsze, poza osobistym widzimisię moderatora i Administratora, powody zamykania tematów, zwłaszcza w części wspólnej dla obu ras.
  2. Prosze podać listę tematów niewygodnych (szczurowanie i walki miedzy rasami sa oczywiste).
  3. Prosze podac system oceny wulgaryzmów na forum i żródło służace kwalifikacji słów jako wulgarne oraz przyjęty system cenzury. Prosze wskazać linka do słów zakazanych na forum.
  4. Proszę powiedzieć, czemu moderatorzy nie korzystają z opcji łączenia i dzielenia wątków?
  5. Prosze powiedzieć, dlaczego moderator zamyka temat i nie podaje powodu jego zamknięcia, a rzuca jedynie irytujace złośliwe "pozdrawiam i zamykam".
  6. Proszę o odpowiedź, w swietle regulaminu forum i czatu, dlaczego wciąż w grze występują tragiczne błędy ortograficzne i gramatyczne?
  7. Proszę o wskazanie, w których punktach postepowanie moderatorów i administratorów forum pokrywa się z regulaminami i wiąże z ich obowiązkami, oraz w których punktach prawa graczy sa respektowane.
  8. Proszę mi wyjaśnić, co poza wybiórczym czytaniem postów i zamykaniem tematów porabiają na forum moderatorzy?
Proszę o odpowiedz na wszystkie pytania, unikniemy w ten sposób sztucznego nabijania postów i nie będziemy posądzeni o spam, którego definicja na tym forum jest bardzo wygodna, bo musi pasowac do wszystkiego, co niewygodne.
Potępianie innych użytkowników, wulgaryzmy, spam, zniewagi, przepychanki :sleeping: