FAQ

 

 1. Pytanie: Co to grane w "Legendzie: Wojnie Smoków"?
  Odpowiedź: "Legenda: Wojna Smoków" to fabularna gra online (tzw. gra MMORPG - ang. Massively Multiplayer Online Role Playing Game), w której wielu graczy może grać ze sobą jednocześnie. Cała akcja rozgrywa się w fikcyjnym świecie Feo, o który walczą ze sobą dwie rasy - ludzie i magmarzy. Na początku swej wędrówki w Feo musisz podjąć "męską" decyzję i przyłączyć się do jednej ze stron.

   

 2. Pytanie: Zarejestrowałem się. I co teraz?
  Odpowiedź: Rozejrzyj się. Zobacz, jak funkcjonuje gra. Poznaj możliwości i profil swojej postaci (wypróbuj w tym celu górny pasek poleceń), a następnie udaj się na arenę i przejdź "chrzest bojowy".

   

 3. Pytanie: W jaki sposób zakłada/zdejmuje się zbroję?
  Odpowiedź: Aby założyć zbroję, część garderoby lub inną rzecz, musisz otworzyć menu inwentarza, klikając przycisk "plecak" w górnym pasku poleceń. Po wybraniu przedmiotu wjedź na niego kursorem myszki i kliknij niebieską strzałkę . Przedmiot zostanie założony na Twoją postać. Aby zdjąć rzecz, wjedź kursorem myszki na przedmiot na swojej postaci i kliknij na niebieską strzałkę. Przedmiot zawędruje z powrotem do plecaka.

   

   

 4. Pytanie: Jak wyrzucić niepotrzebne rzeczy z plecaka?
  Odpowiedź: Aby wyrzucić jakiś przedmiot z plecaka, należy wjechać kursorem myszki na jego rysunek, kliknąć czerwony krzyżyk , a następnie potwierdzić zamiar wyrzucenia wybranej rzeczy.

   

   

 5. Pytanie: Jak się robi zakupy w sklepie?
  Odpowiedź: Aby kupić jakiś przedmiot, musisz pójść do miasta i kliknąć link "Sklep".

   

   

   

  W sklepie wybierasz rodzaj towaru i towar. Teraz klikasz przycisk , a następnie przycisk "Zapłać za towar". Zakupiona rzecz automatycznie zawędruje do Twojego plecaka.

   

   

 6. Pytanie: Czy mam wpływ na charakterystykę mojej postaci?
  Odpowiedź: Nie, atrybuty są przypisywane postaci automatycznie w zależności od obranej rasy.

   

 7. Pytanie: Zginąłem w walce? Co teraz?
  Odpowiedź: Zamieniasz się w bezcielesnego ducha - widmo. W tym stanie nie możesz walczyć z innymi postaciami, przemieszczać przedmiotów w plecaku oraz prowadzić pogawędek na chacie. Aby się wskrzesić, należy wyruszyć na "pielgrzymkę" do świątyni. Kliknięcie przycisku "świątynia" sprawia, że wracasz do świata żywych. Oprócz tego może Cię wskrzesić inna postać przynależąca do tej samej rasy, o ile znajduje się w tym samym miejscu co Ty i posiada amulet wskrzeszenia.
  Ten amulet można nabyć w sklepie z osobliwościami, znajdującym się w osadzie Mentalia (dla rasy magmarów) lub w sklepie "Przy drodze" na Wilczym Pustkowiu (dla rasy ludzi).

   

   

 8. Pytanie: Co ma wpływ na ilość zbieranych przeze mnie punktów doświadczenia?
  Odpowiedź: Ilość otrzymywanych punktów doświadczenia zależy od zadawanych przez Ciebie w walce obrażeń, poziomu przeciwnika oraz uzbrojenia Twojej postaci.

   

 9. Pytanie: W jaki sposób można zarobić pieniądze w grze?
  Odpowiedź: Bierz udział w walkach, zwyciężaj - przechodząc na kolejny poziom, będziesz dostawać pieniądze. Pieniądze dostaje się też za niektóre misje. Oprócz tego - jeżeli masz jakiś zawód - możesz zarabiać pieniądze, sprzedając innym graczom swoje wyroby.

   

 10. Pytanie: Jak się używa zwojów?
  Odpowiedź: Najpierw włóż zwoje do kieszeni, którą znajdziesz w lewej części ekranu. Otwórz plecak i przenieś wybrane zwoje do kieszeni. Aby to zrobić, wjedź kursorem myszki na rysunek zwoju i kliknij niebieską strzałkę  w prawym górnym rogu . Maksymalnie dostępna ilość zwojów danego typu zostanie przeniesiona. Aby przenieść zwoje z powrotem do plecaka, kliknij rysunek danego zwoju w kieszeni.

   

   

 11. Pytanie: Od którego poziomu mogę brać udział w polowaniu na potwory?
  Odpowiedź: Na polowania nie ma żadnych poziomowych ograniczeń.

   

 12. Pytanie: Gdzie znajduje się przycisk polowania?
  Odpowiedź: W górnym pasku poleceń, między przyciskami "lokacja" i "walki"

   

 13. Pytanie: W jaki sposób zaatakować potwora na polowaniu?
  Odpowiedź: Wybierz potwora na mapie po prawej stronie ekranu i kliknij na przycisk "Skrzyżowane miecze" (atakuj) w menu polowania.  

   

 14. Pytanie: Co oznacza wykrzyknik obok niektórych potworów?
  Odpowiedź: Wykrzyknik oznacza, że potwór jest uwikłany w walkę. Jeśli klikniesz na niego, w nowym oknie otworzy się log walki.

   

 15. Pytanie: Jak dołączyć do rozpoczętej już walki?
  Odpowiedź: Poprzez aktualne walki albo napadając podczas polowania na walczącego już potwora.

   

 16. Pytanie: Czy w Feo mogą mnie zaatakować potwory?
  Odpowiedź: Tak, potwory mogą Cię zaatakować lub wmieszać się w walkę.

   

 17. Pytanie: Jak dostać nagrodę za walkę z potworem?
  Odpowiedź: Po zakończeniu walki nagrodę otrzymuje ten gracz, który zadał najwięcej obrażeń. Rodzaj i jakość nagrody zależą wyłącznie od potwora, zaś stopień zadanych obrażeń nie gra żadnej roli.

   

 18. Pytanie: Jeśli potworów było kilka, jaka czeka mnie nagroda?
  Odpowiedź: Im więcej potworów uczestniczyło w walce, tym większa jest nagroda.

   

 19. Pytanie: Jakie rodzaje walk istnieją w grze?
  Odpowiedź: Walki 1x1, grupowe oraz chaotyczne.

   

   

  Pamiętaj, że przedstawiciele wrogiej rasy mogą Cię zaatakować według własnego mniemania i odwrotnie. Aby zaatakować wroga, należy kliknąć przycisk ataku , który zastępuje przycisk prywatny u graczy wrogiej rasy.

   

 20. Pytanie: Czy mogę zainwestować w grę prawdziwe pieniądze?
  Odpowiedź: W grze możesz kupić  złoto, korzystając z usług banku, znajdującego się w mieście. W tym celu musisz udać się na stronę mmopay.com i kupić Brilliant brylanty lub korzystając z naszego Serwisu SMS nabyć  Rubin rubiny, które możesz wymienić w banku na  złote monety.  

   

 21. Pytanie: Od którego poziomu mogę dokonywać transakcji handlowych?
  Odpowiedź: Handlować możesz od 2. poziomu.

   

 22. Pytanie: Czy mogę grać w "Legendę" przez jakąś inną przeglądarkę internetową oprócz Internet Explorer?
  Odpowiedź: Autorzy gry nie gwarantują sprawnego funkcjonowania gry przez inną przeglądarkę internetową.

   

 23. Pytanie: Znalazłem błąd (bug) w grze. Co mam zrobić i czy będę miał z tego jakąś korzyść, jeśli poinformuję o błędzie administratorów?
  Odpowiedź: Jeżeli natkniesz się w grze na błąd, zgłoś go administratorom. Za powiadomienie o błędach nie przewiduje się żadnych bonusów.

   

 24. Pytanie: Jeżeli będę wykorzystywać błędy dla materialnej albo innej korzyści, co mi za to grozi?
  Odpowiedź: Wykorzystywania błędów w grze w celu jakichkolwiek korzyści zabrania regulamin gry. W przypadku stwierdzenia tego typu naruszenia graczowi grozi blokada dostępu do gry.

   

 25. Pytanie: Czy mogę zarejestrować w grze kilka postaci, aby czerpać z tego korzyści materialne?
  Odpowiedź: Nie, tego zabrania regulamin gry.

    

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
AGB | Datenschutzerklärung | Technischer Support