Zaproś znajomych!  Weiter

Wiedziałeś, że istnieje możliwość otrzymania nagród w Legendzie: Wojna Smoków, na dodatek bez najmniejszego wysiłku? Nie wiedziałeś? Jeśli przeczytasz o Referalach, będziesz wiedział jak to jest możliwe. Rekrutując nowych graczy, innymi słowy nowych wojowników dla Legendy: Wojny Smoków otrzymasz wynagrodzenie. 

Dodatkowo podzielisz się dobrą zabawą i mile spędzonym czasem ze swoimi znajomymi. Poleć grę swoim znajomym i przyjaciołom, wklejając linka na Naszej Klasie lub Facebook. Najlepiej codziennie.

Co trzeba zrobić?
 

 
Po prostu powiedz znajomym, aby rejestrowali się przez poniższy link:
http://warofdragons.pl/register.php?referrer=Nick  - (Wpisz nick swojej postaci w polu „nick” - logiczne).

Swój własny link oraz więcej informacji na temat Referali znajdziesz w swoim profilu, jeśli klikniesz Postać a później Referale.
 
Każdy, kto za pośrednictwem tego linku zarejestruje się w Legendzie: Wojnie Smoków, zostanie Twoim osobistym Referalem. W statystyce referalnej będziesz widział jak się rozwijaja twoi Referale.
 


 

za różnego rodzaju aktywności swojego Referala będziesz otrzymywał wynagrodzenie.
Przykład #1: Jeśli twój Referal wymieni Gra online Legenda: Wojna Smoków brylanty lub Gra online Legenda: Wojna Smoków rubiny otrzymasz 5% tej wymiany.
Przykład #2: Jeśli twój Referal wbije się na następny poziom, dostaniesz specjalną nagrodę.

 
 
Jeśli chcesz umieścić banner na swojej prywatnej stronie, który przekieruje bezpośrednio do Twojej strony Referalnej, poszukaj kodu w swoim profilu klikając postać, a następnie Referale.
 
Oczywiście, tak jak pisano, warto w tej kwestii wstawić linka na Facebooku oraz Naszej Klasie i pomóc swojej rasie w legendarnych walkach Wojny Smoków. Legenda: Wojna Smoków to darmowa gra na przeglądarkę typu MMORPG

 

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
AGB | Datenschutzerklärung | Technischer Support