Typy kar  Weiter

 
Przekleństwo «Nędza»
Przekleństwo ogranicza postać w uczestnictwie na polach bitew, wykorzystywaniu profesji i handlu,  zdobywaniu monet z potworów, energii, przekazywaniu przedmiotów handlarzowi starzyzną, korzystaniu z poczty i aukcji, przyjęciu zaproszenia do grupy, udziału w walkach o rozłam, zmniejsza ilość otrzymywanych monet z potworów o 90%, Przekleństwo można zdjąć w lochach.
 
Przekleństwo «Odrzucenia»
Kara, którą otrzymuje gracz za poważne naruszenia zasad gry.
Obecność tego przekleństwa na postaci zmniejsza o 90% szanse na zdobycie trofeów i nagród podczas zabijania potworów oraz pozbawia wszelkich bonusów. Zamyka dostęp do giełdy, aukcji, posiadłości i poczty. Nakłada zakaz na handel, wydobywanie surowców, przystąpienie do grupy, udział w klanowych wydarzeniach (zamyka dostęp do cytadeli, skarbca, skrytki w banku, funkcji zarządzania klanem). Komunikacja z postaciami gry staje się niemożliwa.
 
Przekleństwo «Cinkciarza»
Przekleństwo zabrania postaci zdejmować skalpy z przeciwników i zdobywać punkty męstwa, pozbawia dostępu do Wielkich Bitew i zmniejsza ilość otrzymywanych monet z potworów o 90%. Przekleństwo można zdjąć w lochach.

 

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
AGB | Datenschutzerklärung | Technischer Support