ABC zawodów  Weiter

Każdy wojownik, który osiągnął 3. poziom, może i - jeśli jest ambitnym graczem - nawet powinien nauczyć się jakiegoś zawodu. Niektóre pasujące do siebie profesje można ze sobą łączyć (można, ale nie trzeba), co znacznie ułatwia życie zawodowe w Feo. W ramach pierwszego zawodu ("zawodu zbierającego") wojownik zdobywa wtedy zasoby, które przerabia w ramach drugiego zawodu ("zawodu produkującego").

 

Jeśli w ramach pierwszego zawodu zbierasz surowce, niepotrzebne ci do wykonywania drugiego zawodu, lub produkujesz przedmioty, do niczego ci nie potrzebne, możesz je sprzedać - na przykład na aukcji.

 

Uwaga! Jeśli zdecydowałeś się na każdorazowo jeden zawód zbierający, produkujący oraz wolny, nie możesz nauczyć się kolejnych zawodów tych kategorii (chyba że najpierw zrezygnujesz z któregoś zawodu - szczegółów na ten temat dowiesz się na stronach, poświęconych opisom zawodów)!

 

Jeśli zdecydowałeś się na naukę jakiegoś zawodu, musisz wykonać odpowiednią misję. Misję tę zleci ci nauczyciel wybranej profesji. Oprócz tego musisz kupić narzędzia, niezbędne do wykonywania danego zawodu (więcej na ten temat w opisach zawodów).

 

Powodzenia w karierze zawodowej!

 

 

Zawody łączone:

 

Zielarz - alchemik

 

Rybak - czarodziej

 

Geolog - jubiler

 

 

Wolne zawody:

 

Włamywacz: Otwiera przeróżne skrzynie i szkatułki oraz uwalnia z kajdanek.

 

Uzdrowiciel: Leczy rany i chroni przed uszczerbkiem na zdrowiu.

 

Kat: Zadaje rany i utrudnia innym życie, ograniczając ich pole działania w grze.

 

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
AGB | Datenschutzerklärung | Technischer Support