Opis gry online Legenda: Wojna Smoków

Uwaga! Zanim ruszysz mózgiem i myszką, a następnie wkroczysz do świata Feo, zanim wciągną Cię walki, bitwy i przygody, żwawy handel i niezliczone misje, poświęć chwilę czasu na lekturę tego tekstu. Opowiemy Ci, dlaczego warto zagrać w grę MMORPG Legenda: Wojna Smoków i na czym polega tajemnica sukcesu Legendy - nota bene nie tylko w Polsce, lecz niemalże w całej Europie.Tak, dokładnie! Zagrać możesz na serwerze angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim i tureckim.

 

 

 

 

 

Legenda: Wojna Smoków to darmowa gra online z gatunku MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game), utrzymana w konwencji fantasy. Nie trzeba jej ściągać, do grania wystarczy zwykła przeglądarka. Każdy może się zarejestrować w grze i dołączyć do jednej z prowadzących wojnę stron - ludzi lub magmarów. Masz rejestrację
 za sobą? Jeśli tak, chwytaj za broń i do walki!

 

Swoją postać możesz "levelować" na różne sposoby. Jeśli założysz odpowiednią zbroję i broń, przeobrazisz się w
rozdającego miażdżące ciosy "łamignata", w ekstremalnie witalnego "atletę" lub "spryciarza", który po mistrzowsku opanował sztukę uniku ciosów. Decydując się na któryś z trzech wyżej wymienionych stylów walki, bynajmniej nie podejmujesz decyzji "na zawsze". Nic podobnego! Na każdym zakręcie i poziomie gry możesz zmienić styl walki. Wystarczy, jak się przebierzesz czyli zmienisz zbroję.

 

 

System walki


Z jednej strony, dzięki przejrzystemu interfejsowi, walka w grze MMORPG Legenda: Wojna Smoków jest prosta. Z drugiej strony jednak zdumiewa i fascynuje ogromna paleta trików i specjalnych ciosów. Możliwości bojowe postaci zależą od jej klasy, uzbrojenia i poziomu. Nie należy lekceważyć rozmaitych eliksirów i wywarów, które twojemu bohaterowi dodadzą sił i pomogą mu przetrwać zacięte i zdeterminowane starcia. Oprócz tego na wyższych poziomach możliwa jest kariera maga, otwierająca drzwi do czarodziejskich ciosów i zaklęć - a to zupełnie nowa i wciągająca bajka!
 
 


W ramach tej samej rasy praktykowane są następujące rodzaje walki: pojedynki, walki grupowe i chaotyczne. Z pewnością zadasz sobie pytanie: A co z wrogą rasą? Odpowiemy wprost i nie owijając w bawełnę: Wystarczy, że wysuniesz nos z rodzimego miasta i walk PvP będziesz doświadczać ile dusza (wojownika) zapragnie. Zawsze i prawie wszędzie (we wszystkich lokacjach za wyjątkiem dużych miejscowości) możesz zaatakować swoich rasowych przeciwników. Starcia z przedstawicielami wrogiej rasy cieszą się przy tym dużą popularnością. W niektórych lokacjach świata Feo, przede wszystkim w okolicach portu i w pobliżu portali często wybuchają wielkie międzyrasowe bitwy, w których biorą udział setki graczy. Zasłużeni w walkach z wrogą rasą bohaterowie zajmują czołowe miejsca w rankingu gry i zdobywają punkty męstwa, dzięki którym dostępne stają się dla nich bardzo cenne zbroje i artefakty. Zainteresowani mogą też wstąpić na przykład do zakonu Podziemnych Rycerzy, który broni Krystalicznych Jaskiń przed atakami wroga. W Krystalicznych Jaskiniach czekają na Ciebie zadania, wymagające taktycznych decyzji. Walcząc z licznymi potworami, bossami (nadzwyczaj groźnymi i niebezpiecznymi bestiami) i nadistotami zbierasz punkty doświadczenia i zdobywasz kolejne poziomy w grze. Pokonując niezmordowane potwory i biorąc udział w eventach zdobywasz z kolei osiągnięcia, które widoczne są dla wszystkich w twoim profilu.
 


Wszystko to przekłada się na dynamiczny charakter walki, wynik której zależy nie tylko od farta (który, jak wiadomo, raz dopisuje, a innym razem "nawala"), lecz przede wszystkim od obranej strategii. Więcej informacji na temat walki znajdziesz w Podręczniku nowicjusza gry online Legenda: Wojna Smoków. Gorąco polecamy jego lekturę.
Zbroja i bronie, które założysz swej postaci, zmienią twój wygląd nie tylko w profilu gracza, lecz także podczas walki. Aby sprawdzić, z kim masz do czynienia (a to już połowa sukcesu), obejrzyj sobie swego przeciwnika.

 

Świat gry


Graczom, którzy lubują się nie tylko w krwawych jatkach i pogoniach za potworami, lecz angażują się też chętnie w społeczności gry, zalecamy udział w ciekawych i częstych eventach, których fabuła opiera się na dziejach obu kontynentów i ma wpływ na los ras. W rozmaitych instancjach możesz się zmierzać z potężnymi potworami, które pokonać zdołasz tylko w grupie (sam przyznasz, że w obliczu tego faktu kontakty w WoD są bardzo ważne). Wspomnieć należy również o licznych sojuszach w grze, którym przyświecają mniej lub bardziej szlachetne cele. Ugrupowania te prowadzą własne sklepy, w których oferują cenne i w innych miejscach sprzedaży niedostępne towary. Prawdziwym wyzwaniem dla miłośników zagadek i zadań na logiczne myślenie są  misje (questy). Legenda obfituje we wszelakiego rodzaju zadania, bez przesady można nawet powiedzieć, że jest rajem dla wielbicieli łamigłówek. W dużych miastach i nie tylko tam spotkasz całe mnóstwo bohaterów niezależnych, zwanych też NPC-ami (Non-Player-Charakter). Zlecają oni rozmaite zadania (oraz rozdają za ich wykonanie nagrody), w których wiele zależy od Ciebie. Ponieważ będziesz mieć do czynienia z wieloma dość trudnymi misjami, radzimy  najpierw dwa razy pomyśleć, zanim zaczniesz działać.
 

 

Reittiere - Fantasy Online Game DrachenkriegGracze, którzy chcą zarabiać wirtualne pieniądze, docenią paletę zawodów, w ramach których mogą między innymi zbierać rośliny, obrabiać kamienie, łowić ryby, leczyć rany i otwierać skrzynki. Jedno jest pewne - profesje w Legendzie dają szerokie pole do popisu. Handlując uzbieranymi surowcami i związanymi z owymi surowcami usługami, bez problemu można zarobić złote, srebrne i miedziane monety. Oprócz tego do Twoich usług są liczne sklepy, aukcja i czat handlowy. Wysoki poziom gospodarki w grze sprawia, że handel to wciągające i przynoszące dochody zajęcie. 

 Aby Twoja postać mogła szybciej przemierzać odległości między lokacjami, warto kupić w grze fantasy Legenda: Wojna Smoków własnego wierzchowca. Potężne zwierzęta wierzchowe sprawdzają się nie tylko jako niezawodny, wygodny i szybki środek transportu, lecz ponadto potrafią wesprzeć swego właściciela w walce (o ile dane zwierzę charakteryzuje się bojowymi właściwościami).  
 
Niektóre z wierzchowców dają się oswoić i ujarzmić wyłącznie wojownikom określonej rasy, inne można zdobyć wykonując odpowiednią misję. Pomocnikiem nie do pogardzenia jest również mały pupil, którego możesz kupić i wysłać na szkolenie. Słodki i jednocześnie groźny malec będzie za Tobą chodził krok w krok jak pies i pomoże w walce, o ile będziesz o niego dbał, to znaczy pupil będzie nakarmiony i wypoczęty.

  

 Administracja Legendy i zasłużony Klan Strażników dbają o to, żeby w grze przestrzegano zasad dobrego wychowania. Z czatu i forum gry usuwane jest nieparlamentarne słownictwo i niestosowne linki, a krnąbrni gracze zostają przywoływani do porządku dziennego. Warto wiedzieć, że każdy gracz może wstąpić do Klanu Strażników, o ile spełni kilka warunków. Także "zwykłemu" graczowi nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się angażował w życie społeczności naszej gry. W Legendzie masz szansę poznać nowych ludzi, zawrzeć znajomości i przyjaźnie, a nawet spotkać swoją drugą połówkę (tak, historie miłosne też się tu zdarzają!). Gracze, którzy poznali się na ziemiach Feo, zazwyczaj łączą się w klany. Razem zawsze raźniej i łatwiej! Niektórych zadań w pojedynkę w świecie gry nie da się wykonać, na przykład tylko klany mogą brać udział w oblężeniu zamku. Poza tym, co tu dużo mówić, wspólne polowania na krwiożercze i super silne bestie też ułatwia życie. Nic dziwnego, że w grze powstają liczne socjalne sieci, gracze wysyłają sobie wiadomości, wymieniają się poglądami i obsypują się podarkami. Przy okazji wspomnimy, że w grze MMORPG Legenda: Wojna Smoków istnieje możliwość zlecenia wykonania specjalnych, ekskluzywnych prezentów, awatarów i symboli klanów.

 
 

 
 
 

Pozwolimy sobie też nadmienić, że grę znajdziesz nie tylko na oficjalnych serwerach. W serwisie społecznościowym Facebook istnieje już strona fanów Legendy. Nie zapomnij w wolnej chwili zajrzeć na tę stronę i polecić ją swoim przyjaciołom - w końcu w towarzystwie bawi się i gra zawsze przyjemniej!
 
 


  

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
AGB | Datenschutzerklärung | Technischer Support