Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gry



Sierpień 2020
ponwtśrczwptsonie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

NOWOŚCI W GRZE

 Sierpniowa loteria

29.07.2020 18:00

Wojownicy! Skorzystajcie z szansy na wygranie rubinów w comiesięcznej loterii!
 
 
Więcej o wydarzeniu znajdziesz tutaj!

W każdą ostatnią środę miesiąca na forum otwierany będzie nowy wątek, w którym macie możliwość zgłaszania swoich kombinacji. Wątek pozostanie otwarty przez tydzień i zostanie zamknięty we wtorek o 15:00 następnego tygodnia.

Zwycięskie liczby są wybierane w każdą pierwszą środę miesiąca. Rubiny rozdane zostaną w ciągu 48 godzin po przeprowadzonym losowaniu, pocztą w grze.
 
Swoje typowania zamieszczajcie na forum!

 
Dowcipnisie życzą szczęścia w typowaniu liczb!

1. Mistrz Yoda 29.07.2020 19:56
09-13-29-45 06-17-38-50 01-19-22-37 14-28-36-41
2. Zoltan Chivay 29.07.2020 20:39
Fajny pomysł :)
3. RAMZES111 29.07.2020 22:10
Precyzja w wypowiedzi jak zwykle może coś więcej ? Od 1 do 9 czy od 1 do 999­ ? Bo liczby mogą być dwucyfrowa i dziesięciocyfrowe też !
4. szczypior 29.07.2020 22:34
program jakis bd sprawdzał kto wygrał czy człowiek i kto bd podawał­ liczby loteri trakia czy Battle Mage lol
5. Altarie 29.07.2020 22:38
Polecam kliknąć link pod obrazkiem - tam dowiecie się więcej :) Liczby­ będzie losował admin na czacie w grze znanym nam sposobem "/rand".­ Będzie to widoczne dla wszystkich. Po tym my sprawdzimy wszystkie typowania i­ zapiszemy listę zwycięzców.
6. radula24 30.07.2020 10:13
Ja mam pytanie do Altarie i adminów dlaczego polski i niemiecki serwer zostali­ poszkodowani i są na nich 2 razy mniej do wygrania rubinow niż na com gdzie na­ com jest do wygrania 100 300 i 500 rubinow a nie uwierzę ze jest tam mało­ osób bo stron tam jeż już 23 gdzie na pl jest dopiero 9
7. Altarie 30.07.2020 10:26
Ponieważ na COM obchodzą 3 rocznicę powstania żartownisiów i ich kwoty­ zostały pomnożone x2 z tej okazji. W ich bibliotece możemy znaleźć taki sam­ opis eventu jak u nas z takimi samymi kwotami - więc to jednorazowa sytuacja :)­ Zresztą wystarczyło przeczytać pierwsze zdanie, skoro już zaglądamy na inne­ serwery to warto byłoby to zrobić dokładnie " Jesters want to celebrate­ the THREE YEAR ANNIVERSARY of the MONTHLY LOTTERY!"
8. radula24 30.07.2020 11:09
Ok wszystko jasne dzięki Altarie
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.