Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryGrudzień 2020
ponwtśrczwptsonie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

NOWOŚCI W GRZE

 Jarmark Myśliwego

19.11.2020 11:01

Cóż to za nietypowy szum donosi się z placów jarmarcznych obu stolic? Skrzypienie giętego drewna, śpiewny dźwięk cięciwy, świst lecących strzał… Nie, to nie strzelanina z podstępnym przeciwnikiem, lecz kupujący sprawdzają działanie przywiezionego towaru.   
 
Tym razem sprzedawcy przywieźli ze sobą tylko legendarne ("czerwone") łuki, kołczany i amulety, które będą pasowały do stylu i poziomu każdego wojownika. Niestety ani broni, ani pierścionków ze sobą nie zabrali. Ale to oczywiste, że odpowiedni łuk zawsze pomoże pokonać zwierzę, ptaka czy potwora!
 

 
Handlarze przywieźli dużo unikatowych rzeczy dla wszystkich stylów walki i wojowników różnych poziomów.
 
Właściciele posiadłości z pewnością zwrócą uwagę na magiczny eliksir «Drugi oddech», który pozwoli wam wyzerować zdobytą w ciągu dnia energię.
 

Nie przepuśćcie także okazji, by zdobyć Zwoje Szybkiego Dostępu, które po użyciu niwelują czas oczekiwania na powtórne odwiedzenie instancji. Zwykłe i zaświatowe puzdra kolekcjonera już leżą na straganach. Przyjemnym dopełnieniem mogą stać się Sakiewki z łykaworeczki z żetonami łucznikaLodowe worki i Mroczne szkatułki.
 
 
Znajdziecie również wiele przedmiotów, pomocnych w walkach z przeciwnikami
 
 
Pospiesz się! Jarmark Myśliwego potrwa do 23:59 22.11.
 
 
Przy otrzymaniu Ogniwa Łańcucha Ludial za zakup towarów na jarmarku, będziecie mieli możliwość dodatkowo otrzymać element kolekcji - Szczęśliwa statuetka Niedźwiedzia polarnego. Zwracamy uwagę, że statuetkę, można otrzymać z niewielkim prawdopodobieństwem za otrzymane ogniwo. Po zebraniu wszystkich 6 statuetek, zdobędziecie możliwość zebrania kolekcji  Magiczny arkan. Ten magiczny artefakt pomoże wam złapać i oswoić wyjątkowego wierzchowca Feo. CerradorAlkanoraNieukojony Dżegur, Niedźwiedź Polarny, Wściekły Pchad - każdy z tych wierzchowców może stać się twój, ty sam podejmujesz decyzję który.
 
Udanych zakupów, wojownicy!

Brak komentarzy do tej wiadomości.
 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny
1