Du bist nicht eingeloggt
Zum Spiel anmeldenJuni 2023
MoDiMiDoFrSaSo
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

AKTUELLE INFORMATIONEN ZUM SPIEL

 Magia Zwierciadeł05.03.2021 11:00

Droga do krainy sobowtórów i odbić wydawała się być na wieczność zagrodzona niezmąconymi taflami luster. Niespodziewanie jednak, gwiazdy ustawiły się w takim porządku, który umożliwił rozszczelnienie granic pomiędzy światami.
 
 
Wyjątkową szansę bez zwłoki wykorzystały zalustrzane duchy, które od wieków marzą o zawładnięciu całym złotem wszechświata. Nie trzeba jednak obawiać się wtargnięcia obcych armii - duchy po prostu zaproponują wojownikom hazardową grę. Oddając im jedną złotą monetę, będzie można zdobyć jeden z unikalnych przedmiotów, jakie duchy przyniosły ze sobą zza luster i których nie zdobędziecie w inny sposób.
 

 
Za udział w wydarzeniu możesz otrzymać niepowtarzalne rzadkie nagrody, jak również inne dotychczas dostępne. Zwróć uwagę na to, że nagrody zostały dodane w celu zastąpienia cennych skrzyń, których prawdopodobieństwo zdobycia, od tej chwili, jest znacznie obniżone, jednak będzie możliwość ich otwarcia w trakcie wydarzenia.
 
 
Ponadto można zdobyć: Tarcza, którą można założyć wraz z narzędziem wydobywczym, zwiększając poziom życia i szansę na pomyślny zbiór oraz zdobycia dodatkowych surowców, jak również  Rękawice Wydobywcy, Foliant «Bestialska siła» i wiele innych.

 
Duchy w grze postawią również zwoje zwiększające do maksimum poziom waszych przetwórczych i wydobywczych profesji i manuskrypty dające magicznym różdżkom siłę działania dwa razy dziennie! 

Dar drugiej strony lustraNagroda za nagrod? - lustra mnie lubi?!Bogacz z ?aski lusterOd?amek z drugiej strony lustraNie ?a?ujcie kamieni, duchy!Dar drugiej strony lustra
 
Starania przyniosą wam nie tylko wymierne korzyści, lecz również chwałę!  Nowe osiągnięcia czekają na was za otrzymane nagrody gwarantowane i Zalustrzane kamienie szlachetne, wygrane u duchów. Kamienie z nagród gwarantowanych jednak nie będą brane pod uwagę.
 

 
Biorąc udział w wydarzeniu, istnieje szansa na zdobycie elementu kolekcji - Szczęśliwa statuetka Alkanory. Zwracamy uwagę, że statuetka nie jest nagrodą, lecz można ją zdobyć z pewnym prawdopodobieństwem w trakcie wydarzenia. Po zebraniu wszystkich 6 statuetek będzie możliwe stworzenie Magiczny arkan. Ten magiczny przedmiot pomoże ci złapać i oswoić prawdziwą bestię Feo. Cerrador,  Alkanora,  Nieukojony Dżegur, Niedźwiedź Polarny, Wściekły Pchad - każdy z tych wierzchowców może stać się twój, ty sam podejmujesz decyzję który.
 

 
Za udział w wydarzeniu możecie dodatkowo otrzymać elementy unikatowych kolekcji – fragmenty zwierciadła i szczęśliwą statuetkę Alkanory. Zwracamy uwagę, że elementy kolekcji nie są nagrodą, ale z pewnym prawdopodobieństwem można otrzymać je dodatkowo. Zebrawszy jedną kolekcję możecie oswoić prawdziwego wierzchowca lub zdobyć jeden z rzadkich artefaktów świata Feo.
 

Oprócz tego, biorąc udział w wydarzeniu możecie zdobyć czwarty fragment amuletu Gromdraga, a także otrzymać punkty potrzebne do wykonania osiągnięcia "Polowanie na szczęście"! Koszt jednej gry  50 srebrnych monet.
 
Nowe gwarantowane nagrody:
 
Teraz możecie kupić Zalustrzana skrzynia w Sklepie Premium! (w zakładce Promocje). Pamiętajcie, że otwarcie skrzyni nie wpływa na wasze postępy w grze w Czarodziejskie Zwierciadła. Możecie kupić nową skrzynię za  złoto lub  diamenty.
 

 
Skrzynię możecie zakupić do 05.03, 23:59.

Aktualizacja wiadomości: zniesiono ograniczenia dotyczące kupowania skrzyń!
 
Czas trwania akcji można sprawdzić w zakładce Wydarzenia w grze.

Spieszcie sprawdzić swoje szczęście w grze z duchami zza luster! Pamiętajcie, że wydarzenie «Magia zwierciadeł» nie trwa wiecznie!
 

1. -Czarownik- 04.03.2021 11:06
No i kurcze coś za coś aukcji w nie ma ale zwierciadła są :/
2. szczypior 05.03.2021 19:07
mało fragmentów leci szkoda ;/
3. Neldorethus 05.03.2021 22:53
A ja do znudzenia: Zwrot kosztów za fioletowy znak Władców Losu. Wiem ze nie­ oddacie ale dziękuję za odzew :lol:
 

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
AGB | Datenschutzerklärung | Technischer Support