Du bist nicht eingeloggt
Zum Spiel anmeldenJuni 2023
MoDiMiDoFrSaSo
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

AKTUELLE INFORMATIONEN ZUM SPIEL


Marzec obiecuje być miesiącem pełnym niespodzianek! Prezenty, wspaniałe przygody i interesujące zadania, nowe osiągnięcia i unikalna broń czekają na wojowników Feo w nowym wiosennym wydarzeniu «Marzec - obudź się z zimowego snu!».

 

 
Wiosenne przygody czas zacząć!
 Mehr (Kommentare: 11)

 Magia Zwierciadeł05.03.2021 11:00

Droga do krainy sobowtórów i odbić wydawała się być na wieczność zagrodzona niezmąconymi taflami luster. Niespodziewanie jednak, gwiazdy ustawiły się w takim porządku, który umożliwił rozszczelnienie granic pomiędzy światami.
 

 
Płacąc złotą monetę, możecie zdobyć jeden z wartościowych przedmiotów, dostarczonych po drugiej stronie Zwierciadła, a nawet niesamowity artefakt, którego nie można zdobyć w żaden inny sposób. Koszt jednej gry  50 srebrnych monet.
 

 
Teraz możecie kupić Zalustrzana skrzynia w Sklepie Premium! (w zakładce Promocje). Pamiętajcie, że otwarcie skrzyni nie wpływa na wasze postępy w grze w Czarodziejskie Zwierciadła. Możecie kupić nową skrzynię za  złoto lub  diamenty.
 
Skrzynię możecie zakupić do 05.03, 23:59.
 
Aktualizacja wiadomości: zniesiono ograniczenia dotyczące kupowania skrzyń!
 
Spieszcie sprawdzić swoje szczęście w grze z duchami zza luster! Pamiętajcie, że wydarzenie «Magia zwierciadeł» nie trwa wiecznie!
 
 Mehr (Kommentare: 3)

 Szczodrość bankierów05.03.2021 10:00

Wojownicy i wojowniczki! Doładujcie swoje konto w grze brylantami i zdobądź nagrody o której marzy wielu bohaterów Ogrium i Chairu!
 
Kwota:    Nagroda:
100 111
200 121
300 231

Czas trwania promocji: Od 05.03, 10:00 do 07.03, 23:59.

Wojownicy, skorzystajcie z tej z bardzo atrakcyjnej
oferty, by być jeszcze potężniejszymi!
 Mehr (Kommentare: 2)


Wojownicy Feo!
Z przyjemnością pragniemy Was poinformować, że wkrótce rozpocznie się połączenie serwerów COM i PL! Pierwsze klany i gracze będą mogli przenieść się na COM już jutro, a globalna fuzja rozpocznie się w środę 10 marca.
 

 
10.03, pomiędzy godziną 10:00 a 14:00, serwer zostanie wyłączony w celu przeprowadzenia prac technicznych. Samo scalenie będzie odbywać się etapami – gracze nie będą przenosić się na serwer COM naraz, ale po kolei. Po zakończeniu fuzji będziecie mogli znaleźć wielu nowych przyjaciół wśród graczy na serwerze COM, którzy będą teraz grać razem z Wami w Legendę! Gracze nadal pozostaną w swoich klanach. Istniejące sojusze również zostaną zachowane. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do gry po polsku, będziecie mogli ustawić język gry na polski, z wyjątkiem pojawiających się komunikatów systemowych (ale pracujemy nad tym!). Przyjrzyjmy się krokom, które należy wykonać, aby pomyślnie przenieść się na serwer COM. 

Witamy na COM!
 Mehr (Kommentare: 33)

 Pożegnanie się z zimą04.03.2021 13:00

Mieszkańcy Feo mają wspaniałą tradycję już od kilku wieków. Jeśli, pomimo kalendarzowego przyjścia wiosny, zimna nie opuszczają w pośpiechu świat, ludzie i magmarowie organizują prawdziwe pożegnanie zimy. Przez cały tydzień w Feo wszyscy piecą pyszne i rumiane naleśniki, bawią się i zachęcają Mirrou świecić jaśniej i cieplej

 
 
Piec rumiany naleśniki pomogą ci Oberżysta Gliwens i Piękna Mery. Im więcej naleśników zjesz, tym jaśniej będzie świecić Mirrou!
 
 
Pożegnamy się z zimą razem!
 Mehr (Kommentare: 5)

 Blask szczęścia. Wyniki.04.03.2021 12:00

Powodzenie blasku szczescia, poslane przez sily wyzsze na ziemie Feo, zgaslo...
 


Kto tym razem zdobyl przychylnosc  zmiennej fortuny dziekujac hazardowi i hojnym ofiarom? Jak blisko siebie byli  przedstawiciele obu ras? Dowiedz sie wiecej w tej wiadomosci...

 
Wojownicy obu kontynentow moga otzymac obiecane wynagrodzenie przy Studni na placu О'Delvaisu oraz w Paszczy Fortuny na Placu Ognia.
 Mehr (Kommentare: 3)

 Nowości od Administracji03.03.2021 16:00

Wojownicy Feo!Z powodów technicznych Aukcja i Giełda tymczasowo nie działają. O dalszych zmianach będziemy informować w nowościach.

Przepraszamy za możliwe niedogodności
 Mehr (Kommentare: 32)

 Korzystna wymiana02.03.2021 11:01

Banki Ogrium i Chairu cenią sobie swoich klientów, bo przecież wzajemny szacunek – to fundament, na którym budowane są relacje korzystne dla obu stron! Na każdego, kto wymieni brylanty, czeka miła niespodzianka...
 

 
Przy jednorazowej wymianie w banku 49 brylantów na złote monety otrzymacie dodatkowe nagrody! Spieszcie się – znani z chytrości bankierzy mogą w każdej chwili zmienić zdanie...
 
Prezentów wystarczy dla wszystkich!
 Mehr (Kommentare: 1)


Wojownicy Feo! Wspólnicy przemytników rozsiewają plotki, że w ręce  Gluma i  Czygryka ostały się rzadkie i cenne przedmioty, które są chętni sprzedać w Sklep z przemytem.
 
 
 
Zgodnie z pogłoskami w łapy  Gluma  Czygryka wpadło mnóstwo unikalnych przedmiotów, które służą wojownikom do zwiększenia reputacji: od czapki gnomów po serca potężnych Krofdorów - można tu znaleźć po prostu wszystko. Niektórzy są nawet zdania, że wśród tych przedmiotów znajdują się rzeczy, które należały do samego generała Ujar MO.


12
 
Tym razem każda torba zawiera dodatkowo jeden z następujących elementów:


 
Za każde 100  diamentów wydanych w Sklepie przemytniczym otrzymasz następujące przedmioty:
 
Sprzedaż potrwa of 11:00 02.03 do 23:59 03.03.

Nie przegap szansy na zgarnięcie unikatowych produktów!
 Mehr (Kommentare: 1)

 Bonus do płatności01.03.2021 11:01

Cenne  brylanty, chłonące światło Mirrou wszystkimi swoimi ścianami, słusznie uważane są za najcenniejszą walutę Feo. Przed tym, którego kieszenie pełne są tych kamieni, otwierają się wszystkie drzwi, a kupcy z przyjemnością wystawiają najbardziej rzadkie towary. Ale teraz można otrzymać przydatne i ważne przedmioty za sam fakt zakupu diamentów, nie tracąc ani jednego brylka!
 
 
Wojownicy! Od tego momentu i do 23:59 5.03 doładując konto, w ramach nowej promocji, będzicie otrzymywać prezenty i nagrody! Ogólnie dostępne jest 20 cennych prezentów, które otrzymacie kolejno za każde zakupione  25. Po otrzymaniu pierwszego prezentu, następny otrzymacie, dokonując nową wpłatę na potrzebną kwotę. I pamiętajcie, że same diamenty na te nagrody nie marnujecie!
 
Spieszcie się – ten bonus do płatności jest ograniczony w czasie!
 Mehr (Kommentare: 2)

Seiten:   1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: »»   Nächste Seite

 

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
AGB | Datenschutzerklärung | Technischer Support