Du bist nicht eingeloggt
Zum Spiel anmeldenJuni 2023
MoDiMiDoFrSaSo
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

AKTUELLE INFORMATIONEN ZUM SPIEL

 Cuda na grudniowym jarmarku23.12.2013 16:00

Wojownicy, nastały święta, czas radości i prezentów! Tylko czy najpiękniejsze prezenty to te, które sprawia się sobie samemu? Menachem i Samar zdołali jeszcze raz ugadać wędrownego handlarza, aby jeszcze raz rozstawił stragany w zaśnieżonym Feo i zaoferował nam z okazji świąt Bożego Narodzenia specjalne rarytasy!

 
  
 

Wielu napisało w listach do świętego Mikołaja, że chętnie zobaczyłoby znowu w ofercie całe bronie i łuki. I wielka Szeara się zlitowała! Oprócz fragmentów na jarmarku zobaczycie też kompletne czerwone bronie i łuki. A ponieważ czerwony to poniekąd kolor świąt, na jarmarku pojawią się tym razem również ekskluzywne czerwone zbroje!

 
 
 
 
 Mehr (Kommentare: 47)

 Zimowe skrzynie16.12.2013 12:00

Na miejski jarmark właśnie przybyły sanie pełne skrzyń, które bezzwłocznie zostaną dostarczone do Sklepu z drogocennymi skrzyniami. Już na pierwszy rzut oka widać, że to kufry, których w Feo dotąd jeszcze nie spotkano. Ciekawe, co skrywają te tajemnicze zimowe skrzynie?

 
 

 
 

Sprawcie sobie sami prezenty świąteczne i zaopatrzcie się w Drogocenne zimowe szkatułki, Drogocenne zimowe pudełka, Drogocenne zimowe skrzynki i Drogocenne zimowe skrzynie – przy odrobinie szczęścia tegoroczna wigilia stanie się niezapomnianą! Miejcie się jednak na baczności, ponieważ skrzynie przybyły bezpośrednio znad bieguna północnego i są strasznie zimne, tak zimne, że mogą się w nich znajdować zamrożone eliksiry. Jeśli te „mrożonki” zostaną rozbite, mogą zmienić się w specjalne Świąteczne Eliksiry.
 
 
 Mehr (Kommentare: 0)

 Jednoręki Bandyta!13.12.2013 16:00

 !! Od godziny 16:00 dnia dzisiejszego !! zgiełk będzie panować i wrzawa, liczni podekscytowani wojownicy przybędą na miejsce, zwabieni nową rozrywką i żądzą wygranej. "Jednoręki bandyta", bo tak się nazywa doskonała atrakcja szczęścia, wypluwa z siebie garści złotych monet bezpośrednio w ręce farciarzy. W kieszeniach graczy dźwięcznie brzęczą pieniądze, niektórzy przesądni wojownicy mocno ściskają talizmany na szczęście. Co tu ukrywać, tego typu zabawa nie jest pozbawiona ryzyka, ale wciąga. A kiedy hazardowa gorączka dopada wojownika, ten o bożym świecie zapomina...

 
   
 


Wiadomo, że fortuna kołem się toczy, jednemu w tył, a drugiemu w oczy...
Kaprysy fortuny dnia ani godziny nie znają, czasami zasypuje wybrańców prezentami, czasami oskubie biedaka z ostatniego miedziaka. Wojownik, który decyduje się w "Jednorękim bandycie" na duże stawki, musi mieć w swoim portfelu środki na beztroskie życie. Innymi słowy, im więcej złotych monet brzęczy ci w kieszeni, tym więcej pieniędzy możesz postawić, żeby wygrać pokaźną sumę. Jeśli twój portfel świeci pustkami, automat pozwoli ci zagrać tylko o małe zakłady, co oznacza mniej ryzyka w przypadku przegranej! Także w Twoim portfelu musisz mieć przynajmniej 5 złotych monet, abyś mógł w ogóle zaryzykować!
Tak jak w każdym dobrym kasynie tak i tutaj należy stosować się do wymagań ubraniowych. Tylko ten kto nosi stosowne ubranko swojego poziomu będzie wpuszczony do kasyna. Jeśli drzwi do kasyna będą zamknięte oznacza, że nie jesteś wyposażony w odpowiedni strój.
 
 Mehr (Kommentare: 0)


 

Przebierańcy i inny błaźni licznie przybyli na karnawałowy festiwal w Feo, próbują swego szczęścia w rozmaitych grach i wesołych żartach wróżki i arlekina. Ostatni poniedziałek karnawału to pora na kolejne wspaniałe atrakcje!

 
  
 

Czy wojownicy Feo są w stanie zabłyszczeć jeszcze celnością po trzech zabawowych i zakrapianych nie napiszemy czym dniach karnawału? Czy w grze rzuty w puszki uda Wam się trafić do wszystkich celów? Pamiętajcie, że chcąc zagrać w rzuty w puszki, musicie na wszelki wypadek zaopatrzyć się w dodatkowe monety szczęścia, które nie zostaną pobrane w grze.
 


A teraz mały deszcz zgrozy: W czasie karnawału zaprasza mianowicie także Nawiedzony Dom. Czy nie puszczają Wam przypadkiem nerwy, kiedy straszy? Odwaga - nie musimy chyba przypominać - na pewno bardzo popłaca.
Zahartowani gracze mają natomiast tym razem niesamowitą okazję zagrania w pokera i zademonstrowania swojego talentu.
 


Kryształy piniata w darmowej grze na przeglądarkę Legenda: Wojna Smoków!


Karnawał to doskonała okazja, żeby się świetnie zabawić i oprócz tego zademonstrować przewagę i dominację swojej rasy i zgarnąć na dodatek łakocie. Zjawcie się w poniedziałek, 11 lutego o godzinie 18-tej na bitwie piniat i pokonajcie jak najszybciej piniaty. Wszyscy zwycięzcy otrzymają we wtorek nagrodę, przy czym nagroda dla zwycięskiej rasy prezentować się będzie o wiele ponętniej!

 Mehr (Kommentare: 17)

 Karnawałowy festiwal w Feo08.02.2013 12:00


Hej i ho! Mieszkańcy Feo należą nie tylko do gatunku odważnych wojowników, nie nie... Jak trzeba, potrafią też zagrać rolę zapalonych błaznów i świętować czas karnawału. Tak,  ludzi i  magmarów w takich zabawach nigdy nie zabraknie. Przygotujcie się mentalnie na zwariowane i błazeńskie zabawy na karnawałowym festiwalu! 
 

 
  
 


Wygrzebcie z kieszeni i sakiewek monety szczęścia lub przezornie zaopatrzcie się w nie w  karnawałowym sklepie, bo lada moment się zacznie! Na festiwal droga prowadzi bezpośrednio z placów miast. A czekają na was cieszącą się niegasnącą popularnością gry: spróbujcie szczęścia w grze w kości lub w zabawie Poszukaj smoka. Do waszej dyspozycji są również znowu Koło Fortuny oraz Pazur. No i, jasna sprawa, nie mogą się już Was doczekać wspaniałe  nagrody:
 


 

Kto lubi dreszczyk ryzyka, zagra w Idź na całość i zgarnie przy odrobinie szczęścia Amulet Cerradora lub inne cenne nagrody.  


 

Na karnawale trzeba się do tego wszystkiego przednio zabawić: Zapraszamy w celach rozrywkowych do wróżki, która swoją obecnością zaszczyciła festiwal. Co prawda jest ona jakby trochę podchmielona, ale przepowiednie w jej wykonaniu - nawet jeśli miałyby się minąć z rzeczywistością - okraszone są nagrodami. Od wróżki nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. A kto pragnie w zabawny sposób potrenować mięśnie brzucha i się pośmiać, niech rzuci arlekinowi parę monet.
 

Kryształy piniata w darmowej grze na przeglądarkę Legenda: Wojna Smoków!


Specjalna zabawa czeka Was w ostatni poniedziałek karnawału: O godzinie 18-tej na komendę trzeba kosić  piniatę i pokonać ją szybciej niż wroga rasa.  Życzymy niezapomnianych wrażeń i wyśmienitej zabawy na karnawałowym festiwalu!

 Mehr (Kommentare: 23)


 

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
AGB | Datenschutzerklärung | Technischer Support