Du bist nicht eingeloggt
Zum Spiel anmeldenJuni 2023
MoDiMiDoFrSaSo
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

AKTUELLE INFORMATIONEN ZUM SPIEL


Jedynie raz do roku, w wigilię letniego przesilenia, kiedy Mirrou najdłużej świeci na niebie, zakwitają w Feo paprocie. Tylko nieliczni wtajemniczeni mają jednakże szczęście ujrzeć na własne oczy niezwykłe kwiaty, którym przypisuje się tajemniczą, cudowną moc. Stare legendy głoszą, że w tym samym czasie na ziemi zjawia się tajemniczy Duch Chciwości. Obrzuca on tego, kto go znajdzie, szczodrze prezentami.
 


Co się tyczy wypasionych prezentów, nawet ci wojownicy Feo, dla których kwiaty paproci i Duch Chciwości to tylko bajki i bujdy dla starych bab, nastawiają uszy, bo w końcu - przyznacie nam rację - chciwość nie jest przestępstwem. Namierzenie przeważnie niewidzialnego ducha nie jest jednakże proste - nie obędzie się tu bez wspomagaczy w postaci czarodziejskich sił i znajomości legend Feo. Chyba nie może być tu żadnych wątpliwości, że właściwym adresem, pod który należy się w tej sprawie zgłosić, są czarownice   Blodiara Marika?

 
   
 

Nie ociągajcie się, wojownicy, Duch Chciwości zjawi się tylko na krótki czas! Kto ma chrapkę na cenne prezenty, ma czas tylko do godziny 15-tej 22 czerwca!
 

 Mehr (Kommentare: 278)

 Przepadł pomocnik12.06.2013 14:00

Sklep ze śmiesznostkami słynie na całym świecie Feo z wyszukanego, cudownego towaru, sprowadzanego przez jego sumiennego właściciela ze wszystkich zakątków świata. Nic dziwnego, że w sklepie wre bez przerwy robota i handlarz przepadłby bez swojego wypróbowanego pomocnika, który własnoręcznie potrafi zmajstrować różne mechaniczne części i w razie potrzeby dostawia klientom zamówienia.

 
 
     
 

 

Zdolny i zręczny goblin jest dla skąpego właściciela sklepu na wagę złota, także ze względu na nader skromną wypłatę. Kiedy handlarz przyjmował do pracy w sklepie ze śmiesznostkami pomocnika, nawet nie podejrzewał, kiedyś będzie musiał za to słono zapłacić.

 

  

 


Jak tylko bystry goblin usłyszał o odkryciu Mglistych Wysp, niezwłocznie wysłał tam swojego młodego pomocnika w celu zbadania nowego lądu i przywiezienia nowych interesujących towarów. Nawet nie przeszło mu przez myśl, że pomocnik będzie zwlekał z powrotem... Nie widząc innego wyjścia z podbramkowej sytuacji i klnąc pod nosem jak szewc, chciwy handlarz wyciągnął ze skrzyni kilka złotych monet, żeby zwerbować wojownika, który wyruszy na poszukiwania zaginionego pomocnika.

 

 

 

Wojownicy, którzy są gotowi wyruszyć w daleką podróż na Mgliste Wyspy i poszukać zaginionego pomocnika handlarza, niech pójdą do Gryldiusza i Muchmara do sklepu ze śmiesznostkami na placu stolicy. Goblin opowie Wam o swojej stracie i obieca solidną nagrodę za wykonanie misji. Misja ta jest przeznaczona dla wojowników, którzy osiągnęli 11. poziom. W misji wymagany jest dostęp do Mglistych Wysp.

 

 Mehr (Kommentare: 15)

 Pamiątka z podróży11.06.2013 14:00

Urodzony podróżnik i obieżyświat nie zna wytchnienia, od lat przemierza cudny ten świat wszerz i wzdłuż, odkrywa nowe i niezbadane lądy, poznaje ich nadzwyczajnych autochtonów i zbiera niezwykle ciekawe przedmioty.

 
 
 Tułacz Chowej Tułacz Linsej 
 

 

Lecz nawet w dali od ojczystego domu wieczny tułacz nigdy nie zapomni docenić dobroci tych, którzy dali mu dach nad głową i smaczny poczęstunek. Bo prawda jest taka, że bez dobrych układów z właścicielami oberży i zajazdów życie pielgrzyma byłoby ciężkie. Na szczęście na zmęczonego podróżnika zawsze czeka na obczyźnie przytulne łóżko i ciepła strawa.

 

   

 

 Mehr (Kommentare: 11)

 Zło z wnętrza ziemi01.02.2013 12:00

Wojownicy, inwazja budzącego grozę Mrocznego nasienia staje się coraz niebezpieczniejsza: z nabrzmiałych fioletowych nasion wyrosły odrażające czułki , a wygląda to tak, jakby jakaś gigantyczna podziemna bestia wysunęła tysiące swych ohydnych macek na powierzchnię ziemi. Okropne czułki bezlitośnie napadają na zabłąkanych podróżnych i niczego nie podejrzewających mieszkańców Feo, którzy padają ofiarą śmiertelnego objęcia piekielnych macek.
 


Starcy Galeria obrazków gry online Legenda: Wojna Smoków Baguron i Galeria obrazków gry online Legenda: Wojna Smoków Werkiriusz czekają na Was w stolicach, jako że pragną się dowiedzieć, kto jest odpowiedzialny za ten koszmar, oraz znaleźć sposób na wytępienie siejących śmierć kiełków, które obzwładniły cały Feo.
 


Za 15 Kawałków macek przywódcy Galeria obrazków gry online Legenda: Wojna Smoków Damirus i Galeria obrazków gry online Legenda: Wojna Smoków Gidwer co 6 godzin wydawają Nagrodowe kartki, jednocześnie wciąż przyjmując Mroczne nasiona . Po wykonaniu zadania starców możecie udać się do Alchemików Galeria obrazków gry online Legenda: Wojna Smoków Cagliostry i Galeria obrazków gry online Legenda: Wojna Smoków Weduna, którzy znaleźli sposób tworzenia z macek eliksiry. Ciekawe pamiątki wymienisz za macki w sklepie na placu. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 Mehr (Kommentare: 135)


 

©  Mail.Ru LLC. Published by MY.COM B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
AGB | Datenschutzerklärung | Technischer Support